• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Forge Bowl 2021 Etkinliği Geri Bildirimleriniz

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi

forgebowl21_logo.png

Değerli oyuncularımız Forge Bowl 2021 etkinliği geri bildirimlerinizi bizimle burada paylaşın.

Sensei

Well-Known Member
yeni binalar ekstra bonuslar etkinlik güzel geçeceğe benziyor, heyecanla bekliyoruz :)

Jonah

Well-Known Member
Üzüm bağı binası, düzenli oynayarak son seviyesine kadar elde edilebilir ve elmassız ulaşılabilir bir seviyededir umarım.

Estergon.

Member
Admin'im iyi güzelde geçen seneki binalar çok oyuncuda yarım.
Bu sene de farklı binaları veriyorsunuz.
En azından önceki binalara ait geliştirme kitleri antikacıda çıksa iyi olacağını düşünüyorum
Mesela Olimpiyat Hazinesi geliştirme kitleri gibi.

Son düzenleme:

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Kazananlar plazası seçim kiti bir gün çıktı. Ama içimde bir his,ara sıra etkinliklerde yaptıkları günlük ödül şokunu bu defa da kazananlar plazası için yapacaklar diyor...

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Baktım,geçen sene yokmuş. Link bırakıyorum geçen sene ile ilgili;
forgeofempires.fandom.com/wiki/2020_Forge_Bowl_Event

Yüce Gökay

New Member
4 üzüm bağı ve 1 zeytinlik bağladım bağ'a. Ürün konusunda hiç olmazsa silene kadar tatmin edici. Lâkin yükseltme veya yenileme kitlerini üzüm bağlarından kullanmak akıllıca olur bundan sonra ki verdiği ürünleri çağ atlasın.
Hasat ambarına bağlanan bazı eklentiler otomatik çağ atlıyor mesela "sonbahar korkuluğu" ve "begonya tarhı" gibi. Bu etkinlik binasında da beklerdim ancak böyle bir durum söz konusu olmayacak belli ki.