• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi Etkinlik binalarını kit ile değiştirme

SemihiHAN

Member
merhaba etkinlikte aldığımız özel binaları örneğin tüccar gemisini istediğimiz zaman korsan gemisine dönüştürebilmek için bir tane daha geliştirme kiti kullanabilirsek daha iyi olur diye düşünüyorum. bunun için bir şey yapılamaz mı ? yapılabilse güzel olurdu ben tüccar gemisini korsan gemisine dönüştürmek isterdim mesela 1 tane daha geliştirme kiti kullanarak.

..ZOR..

Member
çok güzel bir öneri sadece gemi için değil birçok bina içinde uygulanabilecek hatta hakkı verilirse yık-yaplarıda engelleyebilecek bir teklif.oyuncu oyunun gidişatına göre elindeki binaları yıkmak yerine alternatifi başka bir binaya değiştirebilseydi strateji kurmak daha zevkli bir hal alırdı .hatta gördüğüm kadarıyla bazı mutluluk binalarına gelen yükseltmelerle bu binalar saldırı binası haline getirilmiş.bu öneri bunun bir üstü .zaten yapmış olduğumuz bir seçimi oyunun değişen ve gelişen şartlarına göre değiştirebilmeli o anki ihtiyacımıza uygun bir hale getirebilmeliyiz .böylece emeklerimiz heba olmaz seçimlerimiz dahada değerli hale gelir .mutlaka değerlendirilmesi gereken bir düşünce .

Splender

Member
Yukarıda belirtilen öneriyi müthiş buldum, oyunda zevk ve renklilik açısından da gayet üretken bir fikir. Mutlaka gözden geçirilmeli ve değerlendirilmeli, bazı gelişmeler oyun ilerledikçe monotonlaşıyor veya stratejileri bozabiliyor. Öneriyi başarılı buldum, göz ardı edilemez, tebrik ederim.

Beyazgiyenadam

Süper Oyun Operatörü
Yönetici
Forge Of Empires
Merhaba;
Değerli önerileriniz için teşekkür ederiz.
Diğer oyuncularımızın da bu konudaki fikirlerini bilmek isteriz
Ayrıca sayfanın en üstünde yer alan anketimize oy kullanarak da fikir beyan edebilirsiniz