• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Eski forum hesabıma bir türlü ulaşamıyorum

III.4lcatraz

New Member
Ben dün genel sohbette gıdı hesabımda bir soru bilerek 50fp ödül kazandım ve ödül almak için ticket atıcaktım fakat gıdı hesabıma bir türlü ulaşamıyorum yapabileceğim her şeyi en az 5 6 kez denemişimdir (forumdaki adımı ve şifremide hatırlamıyorum çünkü 5 6 yıllık hesaptı ve unuttum) gmail e mesaj yollattırıyorum şifremi sıfırlamak için kontrol ettim hiç bir gmailime şifre dahi gelmedi forum adımı hatırlamadığım için normal hesap adımla girmeyi denedim gıdı adıyla fakat yinede ne şifre kabul ediyor nede gmaili düzeltilmesi ricam olur.

Not: Etkinliği düzenleyen admin tecumseh'ti onunla iletişim kurabilirsiniz onda ödül kazandığıma dair aldığı not falan vardır

Eğer ulaşamıyorsanız gıdı hesabım üstüne kayıtlı olan hesabı komple silebilirseniz yeni hesapda açabilirim.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Merhabalar hesabınıza dün girdiğinizi gördüm, şifrenizi bilmiyorsanız https://tr.forgeofempires.com/#/glps/forgotpassword buradan mailinize yeni şifre talep edebilirsiniz. Eğer tüm bunlardan sonuç alamamışsanız lütfen oyun içerisinde sağ tıklayın ve buradan destek sistemine başvurun. Oyun içerisinden dedim giriş yaptığınızı gördüğüm için.

Oyun.jpg

Eğer oyun hesabına da erişim yoksa oyuna kayıt olduğunuz mail adresinden foe-tr@support.innogames.com adresine mail gönderebilirsiniz.

III.4lcatraz

New Member
Merhabalar hesabınıza dün girdiğinizi gördüm, şifrenizi bilmiyorsanız https://tr.forgeofempires.com/#/glps/forgotpassword buradan mailinize yeni şifre talep edebilirsiniz. Eğer tüm bunlardan sonuç alamamışsanız lütfen oyun içerisinde sağ tıklayın ve buradan destek sistemine başvurun. Oyun içerisinden dedim giriş yaptığınızı gördüğüm için.

4935 adlı eklentiyi görüntüle

Eğer oyun hesabına da erişim yoksa oyuna kayıt olduğunuz mail adresinden foe-tr@support.innogames.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Bahsi geçen gıdı hesabı ( forumda kayıtlı olan hesabımı ) demek istemiştim. gıdı hesabının zaten şifresini biliyorum fakat ( FORUM ) ' a kayıtlı olan hesabımın ne adını ne de şifresini hatırlıyorum o yüzden eğer gıdı hesabının üstüne kayıtlı bir forum hesabı varsa silinmesini talep ediyorum tekrar açmak için. Çünkü adını ve şifresini hatırlamıyorum , özel olarak gmailden de ulaştım yardımcı olursanız sevinirim.

sleeplesslady

Well-Known Member
Ben dün genel sohbette gıdı hesabımda bir soru bilerek 50fp ödül kazandım ve ödül almak için ticket atıcaktım fakat gıdı hesabıma bir türlü ulaşamıyorum yapabileceğim her şeyi en az 5 6 kez denemişimdir (forumdaki adımı ve şifremide hatırlamıyorum çünkü 5 6 yıllık hesaptı ve unuttum) gmail e mesaj yollattırıyorum şifremi sıfırlamak için kontrol ettim hiç bir gmailime şifre dahi gelmedi forum adımı hatırlamadığım için normal hesap adımla girmeyi denedim gıdı adıyla fakat yinede ne şifre kabul ediyor nede gmaili düzeltilmesi ricam olur.

Not: Etkinliği düzenleyen admin tecumseh'ti onunla iletişim kurabilirsiniz onda ödül kazandığıma dair aldığı not falan vardır

Eğer ulaşamıyorsanız gıdı hesabım üstüne kayıtlı olan hesabı komple silebilirseniz yeni hesapda açabilirim.
forum hesabınızla ilgili olarak ilgili arkadaşlarımız size geri dönüş sağlayacaklardır. Ancak Genel Sohbette kazandığınız ödül için forumdan yazmanıza gerek yok, gıdı hesabından bize ilgili bir ticket açarsanız, ödülünüzü yükleyebiliriz.