• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Eserler Tapınağının Ödül Vermemesi!

Merhaba arkadaşlar. Eserler tapınağını geçen hafta kurdum ve lonca seferinin 1 ve 2. seviyesini tamamladım. Toplamda 5 ödül aldım. Tapınağın seviyesini yükselttim, %13 değerine geldi. Fakat bu hafta 14 çatışma sonucu verilen ödül sıfır. % 13 seviye 8 de 1 şans demek. 14 çatışmadan hiç ödül çıkmaması biraz keyif kaçırıcı. Tapınağın yazılımıyla ilgili bir problem mi var yoksa bu hafta yaşanan bir sorun mu? konuyla ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim. İyi oyunlar...

DeletedUser32578

Guest
kardeş bu tapınak işi çok derin mevzuu işi çözen olmadı :) bir hafta olması gerekenden fazla alırsın bi hafta bom boş geçer oran işine pek bakma sen bahtına ne çıkarsa artık

DeletedUser

Guest
Bahsettiğiniz %13 lük kısmının hepsinin geleceği gibi hiçte gelmeyebilir. Bu tamamen sistemin belirlediği bir oyun şansıdır.

DeletedUser35024

Guest
Bari ödül olarak ozalit verecekseniz hiç olmazsa döneminizin ozalitlerini verilsin.Verdiği ozalitlerden zaten bende 3 er 5 er var.Çıkan askerler nasıl gelişiyorsa ozalitlerde de buna dikkat edilmesi uygun olur kanaatindeyim.

DeletedUser34983

Guest
Bari ödül olarak ozalit verecekseniz hiç olmazsa döneminizin ozalitlerini verilsin.Verdiği ozalitlerden zaten bende 3 er 5 er var.Çıkan askerler nasıl gelişiyorsa ozalitlerde de buna dikkat edilmesi uygun olur kanaatindeyim.
Oyunun ilerleyen aşamlarında özalit önemi katlanarak artmaktadır.Özellikle 10. seyiyeyi tamamladıkdan sonra Devasa binalarınızın seviyesini artırmak için keşifte kazandığınız özalitlerin kıymeti çok daha fazla artacaktır.

DeletedUser35110

Guest
Eserler Tapınağı oyunun en kral Devasa sı dır :))
Onun kazandırdıkların hiç bir devasa kazandırmaz.
Yanına bile yaklaşmaz hiç bir Devasayı.
3 haftalık aralıkla dönüşümlü hediyeler veriyor gibi.
Örnek ü; 100 fp 3 hafta da bir garanti :))