• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

İlgi çekmedi/kapandı Devasa Yardımına Kolay Hesaplama

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

istanbul-TR

Member
Merhabalar, Arkadaşlar devasa binalarına fp yardımında bulunurken hesaplamalar, hatalar ve nasıl hesaplanacağının çoğu oyuncu tarafından bilinmemesi sebeplerinden dolayı pek çoğumuz mağdur olup oyunun bu konuda zorluğundan şikayetçi olmaktayız. Bu durumun düzeltilmesi için benim önerim oyundaki devasa yardımlarının karşılıklarına sıraya göre nekadar fp atılması gerektiği, otomatik hesaplayıcı gibi eklentiler yapılması gerekmekredir. Konuyu yöneticilere ilettik. Diğer oyuncuların düşüncesi merak ediliyor. Açtığım bu konuya destek olursanız artık hesap kitap yapmadan devasalara kolayca yardımda bulunacağımızı umuyorum. Hepinize iyi oyunlar dilerim.

ORHAN 50

Well-Known Member
Zaten hesap yapmıyorum önce bonussuz miktarı (ki gösteriyor bina) sonra bonuslu miktarı (onuda gösteriyor) atıyorum tamam. Ama arkı 80 altı veya üstü olanlar için olabilir dediğin.

FF Afrexia

Well-Known Member
Söylediğin iyi de aslında 1.9 kuralı diye bir kural yok o oyuncuların koyduğu birşey o yüzden kabul göreceğini çok sanmıyorum ama görürse de güzel olur tabi

Ballistic

Well-Known Member
Katılmıyorum ark 140 seviye yapmış daha 10. seviye gelişmekte olan adamdan 3-5 fp kazanacam diye ugraşan insanlar var umarım ömürleri 1.9 hesaplamakla geçer. Neden bukadar sinirlendim bilmiyorum nedkdmsöxlxms

Durum
Konu yanıtlara kapalı.