• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi Deniz alanlarını kullanma

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

iRONiCQ

Active Member
Oyunun kalitesi ile oyunda yapıları/alanları kullanma maalesef uyuşmuyor. Alcadraz'ı karaya inşa ediyoruz ve benzeri bir çok yapıyı. Şimdi şehrimin bir yerlerinde Korsan Yuvası, başka bir yerinde Alcadraz bunların denizle ilintili yapılar ama karanın ortasına oturmuş gemi gibi çakılı kaldılar. Birde yapıların yönü sabit ve ne yaparsak yapalım mekanik bir görüntü oluşuyor. Benim önerim mümkünse gerek normal gerek devasa ve etkinlik yapılarında denizle ilgili olanları denizde alan alarak denize kuralım.

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Diğer oyuncularımızın da konuyla ilgili fikirlerini alabilirsek çok mutlu oluruz.

Deadwood22

Member
Karaya kurma özelliği kaldırılmama şartı ile denize yerleşim özelliği daha güzel bir görüntü çizicektir. Sadece deniz olması alan ve kullanım açısından kullanıcıyı kaprise sokabilir, en azından beni :)

Deserted

Member
Gerçekleşirse eğer çok güzel bir gelişme olur. Çünkü sürekli yeni etkinliklerle yeni binalar geliyor ve son çağa ulaşmış oyuncular daha iyi bilir ki şehrin max alanı bu gelen binalar için yetersiz kalıyor , bu durumun sebep olduğu şey ise bir süre sonra oyun ana şehir gelişimi açısından tıkanıp monotona bağlıyor. İşin özü güzel öneri dikkate alınmalı

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Öneriyi bende destekliyorum.alcatraz oyundaki en büyük devasa bina.sırf bu bina denize taşınırsa kocaman bi alan açılacak köyde.

Tulkas

Well-Known Member
Oyun tarafından zaten değerlendiriliyor. Gelecek uygulamalar için mutlaka zaten doldurulacaktır. Bilmiyorum bizim şahsi şehir planlamamız için sağlanabilir mi ama olursa tabi ki hayır demeyiz. Güzel bir fikir, destekliyorum.

Oyunun kalitesi ile oyunda yapıları/alanları kullanma maalesef uyuşmuyor. Alcadraz'ı karaya inşa ediyoruz ve benzeri bir çok yapıyı. Şimdi şehrimin bir yerlerinde Korsan Yuvası, başka bir yerinde Alcadraz bunların denizle ilintili yapılar ama karanın ortasına oturmuş gemi gibi çakılı kaldılar. Birde yapıların yönü sabit ve ne yaparsak yapalım mekanik bir görüntü oluşuyor. Benim önerim mümkünse gerek normal gerek devasa ve etkinlik yapılarında denizle ilgili olanları denizde alan alarak denize kuralım.
Binalarda yön degistirme özelligi olmali. Buna katiliyorum.
Eger mevcut alan sizin dediginiz gibi bölünürse oyuna sinir koymus olursunuz. Bu defa her etkinlik binasi ve devsa kurulamaz anlamai cikar. Cünkü oyuncu tercihi önemli mesela ben teras kurmuyorum hadi karayi ve denizi bölüp sehir kaydirildi diyelim. Peki benim tercihim karaya kurulan saldiri binalari ise deniz bos kalacak ve benim gücümde sinirlanacak. Yada zoraki cifci edilecegim.Bu oyun stareji oyunu görsel bir oyun tercih edecek olsam var iste gider bebeklerin üynadigi obje al yerlestir güzellestir oynardim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.