• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

DAHA SIK ETKİNLİKLER OLSA DAHA EĞLENCELİ OLUR

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli oyuncumuz neredeyse her ay bir etkinlik oluyor. Mesajınızı müsaadenizle genel tartışma alanına taşıyorum. Keyifli oyunlar dilerim.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Öneride bulunmak isterim oyun içeriği çok kapsamlı ama yeteri kadar değil bir süre sonr ayapcak birşey bulmıyoruz etkinlikler olursa daha aktif eğlenceli olur ..
Katılıyorum etkinlikler oyuna heyecan katıyor. Yada uzun süreli etkinlikler olabilir.mesela 50-60 gün sürecek etkinlikler.tabi ödüllerde buna göre üst seviye olmalı

Bende aynı fikirdeyim cadilar bayramı etkinliği bitti şimdi yapicak bir şey yok gibi oyuna canlılık katıyor etkinlikler en kısa zamanda etkinliği bekliyorum çünkü sıkılmaya başladım.

RIFKI

Active Member
Etkinlikler bence yerinde sürekli etkinlik yorucu olur , ama Lonca içi etkinlik düzenleme belki loncalara daha aktiflik katabilir.Öneri tabi :)
Lonca Yöneticileri etkinlik tarzı basit ödüller yarışmalar düzenlese fena olmaz :)