• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kapandı Dünyalar Arası Mesajlaşma

FF Afrexia

Well-Known Member
Aynı oyuncular arasında örneğin X kişisi Y ile konuşurken A B C D E F dünyaları farketmeksizin aynı sohbeti kullanabilmeli örneğin X c dünyasından yazınca o an A dünyasında bulunan Y kişisi bu mesajı dünya değiştirmeden görebilmeli ( Grup sohbetleri olmasa da kişiler arası mesajda olabilir)

Ek olarak bi bina ya da ticaret paylaşımı yapılınca bu eklentinin yanına hangi dünya olduğu yazılıp sadece ticaret kabulü ya da binaya yardım için dünya değişimi yapılması sağlanabilir

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Değerli fikirleriniz ve önerileriniz için çok teşekkürler. Önerileriniz sayesinde oyunumuz gelişerek çok daha keyifli hale geliyor. Diğer oyuncularımızın da konuyla ilgili fikirlerini almaktan çok mutlu olacağız.

Black.DEVIL

Well-Known Member
Aynı oyuncular arasında örneğin X kişisi Y ile konuşurken A B C D E F dünyaları farketmeksizin aynı sohbeti kullanabilmeli örneğin X c dünyasından yazınca o an A dünyasında bulunan Y kişisi bu mesajı dünya değiştirmeden görebilmeli ( Grup sohbetleri olmasa da kişiler arası mesajda olabilir)

Ek olarak bi bina ya da ticaret paylaşımı yapılınca bu eklentinin yanına hangi dünya olduğu yazılıp sadece ticaret kabulü ya da binaya yardım için dünya değişimi yapılması sağlanabilir
Çok gereksiz bişey bence başka dünyadaki sohbetden banane şimdi genel sohbet yetiyorda artıyor.

Black.DEVIL

Well-Known Member
Olayı ya anlamadınız ya da kullanmıyorsunuz D deki birisiyle konuşurken C ye geçmem gerekiyo ama ona cevap vermek için geri D ye dönmem gerekiyo sürekli
Yok anladım ben sizi ama ben tek dünyada olduğumdan bana gereksiz geliyor :D
Bu arada diğer dünyalarda da tanıdıklarım var benim ;)

refocus

Well-Known Member
Olayı ya anlamadınız ya da kullanmıyorsunuz D deki birisiyle konuşurken C ye geçmem gerekiyo ama ona cevap vermek için geri D ye dönmem gerekiyo sürekli
PC.de oynuyorsanız farklı sekmelerde tüm dünyalarınızı açabilirsiniz... Maalesef bence de çok gereksiz birşey... Ayrı dünyalarda aynı loncalarda olan kişiler için karmaşa yaratır.. Özellikle LSA da..

FF Afrexia

Well-Known Member
PC.de oynuyorsanız farklı sekmelerde tüm dünyalarınızı açabilirsiniz... Maalesef bence de çok gereksiz birşey... Ayrı dünyalarda aynı loncalarda olan kişiler için karmaşa yaratır.. Özellikle LSA da..

Oluyo mu bu baştan desene :d / Ben olmuyo diye denemedim ya hiç kapayın sayfayı gerek kalmadı :d