• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Cadılar Bayramı 2021 Geri Bildirimleriniz

Etkinlik sizin için nasıl geçti?

• Genel olarak başarılı +20

Oylar: 3 21,4%
  • Genel olarak başarısız -20

Oylar: 8 57,1%
  • Süre yeterli +20

Oylar: 6 42,9%
  • Süre çok uzun sıkıcı oldu -10

Oylar: 2 14,3%
  • Süre çok kısa yetersiz -10

Oylar: 1 7,1%
  • Özel bina veya binalar etkileyici +20

Oylar: 0 0,0%
  • Özel binalar gereksiz -20

Oylar: 7 50,0%
  • Görevler çok kolay +20

Oylar: 0 0,0%
  • Görevler çok zor -20

Oylar: 2 14,3%
  • Büyük Ödül binasında hedeflediğim seviyeye ulaştım +20

• Büyük Ödül binasında hedeflediğim seviyeye ulaşamadım -20

• Toplam oy kullanan
    14

sleeplesslady

Well-Known Member

Halloween 2021 Banner.png

Değerli oyuncularımız, Cadılar Bayramı 2021 hakkında geri bildirimlerinizi burada paylaşabilirsiniz.

HU KAĞAN

Member
Güzel etkinlik ama kullanılan materyaller az veriliyor gibi :)) 2 şer 3 er artırın katılım artar...
Bu arada dün 2 X 295 lik materyal paketi aldım. Maalesef 1 adet Kurt Evi geliştirmesi çıkmadı :((

ORHAN 50

Well-Known Member
Bazı etkinliklerde üç beş bişeyler geliyordu. Bu etkinlik hepten kısır çıktı. Kraliyet mermer geçidi için 2000 biletlik 5x395 zımbırtıyı harcadım 1 tane bile ALAMADIM. yani vermeycem vermeycem benim değilmi vermeycem etkinliği bu etkinlikte. Çok güzel ödüllerin gösterilip verilmediği etkinlik. Madem vermeycen ne gösteriyon demi.

Bakin etkinligin kacinci günü onca tiklama yapiyoruz emek veriyoruz. Günlük objeler süs amacli cikariliyor heralde daha birtane bile birsey ciktigi yok cika cika sadece 1 tane sekiz saatlik toplu para veya erzak neyse ondan birtane.??? yani böyle göster ama verme etkitligi yani adi geregi harbi tam bir cadilik mi yani Bunumu hissettirmek amac,? sacma bir etkinik ayip yani zamanimiza yazik

Yorgun Mermi

Active Member
Aşağı yukarı 60 mum, 25er el feneri ve kandil harcadım 1 tane bile botanik kubbe çıkmadı. Boşa kürek çekiyoruz.

istanbul-TR

Member
3 yıldır oynadığım en verimsiz etkinlik, ana bina zaten işe yaramaz, günlük ödüller ise yok, çıkmıyor, okadar harcadım, 1 tane ancak çıktı. Şaka gibi.

refocus

Well-Known Member
Günlük ödülleri vermeyeceksiniz madem, milleti oyalamayın. İyice suyu çıktı oyunun.. 2000 bilet botanik kubbeye harcadım, 3 tane çıktı.. 1500 bilet de Akıl Hastanesi geliştirmesine harcadım, 1 tane bile çıkmadı. Bırakın artık şu "şans faktörü" mavalını da, doğru düzgün insanların uğraştıkça alabildiği ödüller koyun.. En nefret ettiğim şey bu "şans faktörü"..

KASPERSKY

Member
Günlük ödülleri vermeyeceksiniz madem, milleti oyalamayın. İyice suyu çıktı oyunun.. 2000 bilet botanik kubbeye harcadım, 3 tane çıktı.. 1500 bilet de Akıl Hastanesi geliştirmesine harcadım, 1 tane bile çıkmadı. Bırakın artık şu "şans faktörü" mavalını da, doğru düzgün insanların uğraştıkça alabildiği ödüller koyun.. En nefret ettiğim şey bu "şans faktörü"..
İyi o zaman herşeye kolay erişim sağlansın 1 senede çarlar fullensin şehir ağzına kadar dolsun yeni binalara yer kalmasın yapılacak bişe kalmasın sonra, yok öyle bişe arkadaşım emeklemeden yürümek olmaz, bence gayet tıkırında etkinlik ödülü elde etme çok bile yani zaten 2-3 etkinlik sonra gene aynı şeyler gelicek muhterem

refocus

Well-Known Member
İyi o zaman herşeye kolay erişim sağlansın 1 senede çarlar fullensin şehir ağzına kadar dolsun yeni binalara yer kalmasın yapılacak bişe kalmasın sonra, yok öyle bişe arkadaşım emeklemeden yürümek olmaz, bence gayet tıkırında etkinlik ödülü elde etme çok bile yani zaten 2-3 etkinlik sonra gene aynı şeyler gelicek muhterem
Yanlış kişiye nasihat veriyorsun güzel kardeşim. 7yıldır oynuyorum bu oyunu :) Öyle birilerinin koynunda, koltuğunun altında da büyütmedim ben hesabımı. Anlatmak istediğim o saçma şans faktörü.. Yoksa 1 gece 27 atlıkarıncayı da, 70.seviye yeniliği de silen benim. Derdim puan , daha fazla savaş yada hesabı büyütmek olsaydı, omurgasız olur birine küfür eder sonra gidip onun kucağına otururdum. Yanlış anlıyor ve yanlış yerden yaklaşıyorsun konuya

refocus

Well-Known Member
adam olanlara çıkıyomuş günlük özel ödüller
Ahmetcim nasılsın canım?
Senlik bişey yok ama, sanırım iş bulamadın hala, can sıkıntısından buraya kadar gelmiş, saracak adam arıyorsun. Ekmek çıkmaz ya.. Kendine iyi bak. Büşra'ya selamlar.

sen ağlıyon. ben kimsenin arkasından küfür etmedim. beni kendin ve çok sevdiğin küfrü ağzından düşüremeyen arkadaşlarınla karıştırma :D lsada kitledik loncanızı diye arkadaşlığımızı bitirecek kadar özgüvensizsin. kimsenin de arkasından konuşmam. mutlaka o kişinin yüzüne de söylemişimdir. veya söylemekten çekinmeyeceğim şeyleri konuşurum. 7 yıldır oynuyorsun, oyuınu çok bildiğini sanıyorsun ama egonu tatmin etmek için 5 yaşında gibi davranıyorsun. 27 tane atlıkarınca çıkardığın etkinlikte de gelip ''şans faktörü'' ne abi yaaaa yapıyo muydun hahahahaha. bir dediğin bir dediğini, bir yaptığın bir yaptığını tutmayan sensin ama omurgasız olan benim öyle mi aslanım.

Son düzenleme:

refocus

Well-Known Member
sen ağlıyon. ben kimsenin arkasından küfür etmedim. beni kendin ve çok sevdiğin küfrü ağzından düşüremeyen arkadaşlarınla karıştırma :D lsada kitledik loncanızı diye arkadaşlığımızı bitirecek kadar özgüvensizsin. kimsenin de arkasından konuşmam. mutlaka o kişinin yüzüne de söylemişimdir. veya söylemekten çekinmeyeceğim şeyleri konuşurum. 7 yıldır oynuyorsun, oyuınu çok bildiğini sanıyorsun ama egonu tatmin etmek için 5 yaşında gibi davranıyorsun. 27 tane atlıkarınca çıkardığın etkinlikte de gelip ''şans faktörü'' ne abi yaaaa yapıyo muydun hahahahaha. bir dediğin bir dediğini, bir yaptığın bir yaptığını tutmayan sensin ama omurgasız olan benim öyle mi aslanım.
Ahmetcim, neden sinirlendin ki? Niye üzerine alındın anlamadım...
Ayrıca "Egolu" muyum. "Özgüvensiz" miyim? Hangisi? Bence ikisi birbiri ile çelişir ama yine de sen bilirsin. Ayrıca hala aynı yerde takılıp kalmışsın. Ben seni silsem, sildim derim. Bunun LSA yada kıta ile bi ilgisi yok. Ki zaten LSA'da bi iddiamız da yok. Zira ben tek başıma 3 ay Dostlar'ın kulesini aldım. Beni Dostlar'dan atan Ebru ile hala konuşuyorum. Şu anda Adalet ile savaşıyorum ve beni adaletten atan İnan ile de hala arkadaşım, Erol ile de arkadaşım..
21Atlı Karınca aldığım etkinlikte de aynı şikayeti yaptım. O zamanlar sen muhtemelen portakal suyunda C vitaminiydin. Bilmezsin. En sevdiğim etkinlik, Aziz Patrick diye de belirtmişimdir her yerde..Başka cevap verilecek birşey görmüyorum çünkü benim tanıdığım Ahmet'in dışına çıkıyorsun. Ya da ben tanıyamamışım seni. Ya daiyi rol yapmışsın :)
Neyse, iyi bak kendine.

egolu demedim. egonu tatmin etmek için 5 yaşında gibi davranıyosun dedim farklı şeyler :D doğal olarak özgüvensiz olmanla çelişir bir durum yok. şu sinirlendikçe küfür ettiğin ebru ablayla mı konuşuyorsun. doğrudur :D kadınlara bile küfür edebiliyorsun ve hala konuşmakla mı övünüyorsun. gelip bir de küfür ettiğini wp de övünerek anlatmıştın doğru. niye şaşırdıysam hahahaha yalnızlıktan kafayı bozmuşsun ozancım. biraz sosyalleş. başka kankalar edin :D

refocus

Well-Known Member
egolu demedim. egonu tatmin etmek için 5 yaşında gibi davranıyosun dedim farklı şeyler :D doğal olarak özgüvensiz olmanla çelişir bir durum yok. şu sinirlendikçe küfür ettiğin ebru ablayla mı konuşuyorsun. doğrudur :D kadınlara bile küfür edebiliyorsun ve hala konuşmakla mı övünüyorsun. gelip bir de küfür ettiğini wp de övünerek anlatmıştın doğru. niye şaşırdıysam hahahaha yalnızlıktan kafayı bozmuşsun ozancım. biraz sosyalleş. başka kankalar edin :D
Sen inandın mı bu yazdıklarına? Saygısızlığı da geçtin, iftiraya başladın. Neyse tekrar söylüyorum, selametle. Lütfen daha fazla çirkinleşme.

iftira mı ? hmm peki. kendi söylediğin şeyleri yazdım. küfür ederken çirkinleşmiyorsun ben doğruları söyleyince mi çirkinleşmiş oluyorum. arkandan mı konuşmamı isterdin :D arkadaş yüzünüze söyleyince iftira oluyo. arkanızdan konuşunca omurgasız oluyo. karar verin da. ne istiyonuz :D