• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Buzul Gelecek Çağ- Üçüncü Bölüm

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
Merhaba;

Her zaman olduğu gibi yorumlarınız bizim için değerli... Tüm yorumlarınızı burada paylaşabilirsiniz.

İyi Oyunlar

DeletedUser25694

Guest
Yollar buzul çağ için geç kalınmış bir olaydı öncelikle bu belirteyim. Buzul yolları şahsi olarak beğenmedim grafiksel olarak!
Yeni tayfalarla gemi olayı renklenecek betadan baya biliyorum :D
En sevdiğim toplayıcı :D Tayfalarda seviye olayı da gelecek mi bu güncellemeyle onu öğrenebilir miyim?
http://i.hizliresim.com/kEQAbD.jpg

serdalca08

Well-Known Member
Gemi tayfasındaki xp (deneyim) olayı prometyumla alakalı topladığı promu artış yaratıyor peki ;prometyum teknoloji haricinde başka yerde kullanılmıyor ben neden bu tayfaların xp artışına yardımcı olayım ki .Birde ürün ,zaman ve efor harcıyayım ,100 lük ampül gibi aydınlatırmısınız neden?

DeletedUser33611

Guest
csw00m
http://prnt.sc/csw00m bu ekrana gerekli eklemeler yapılmamış bilginiz olsun

DeletedUser24618

Guest
Mobilden giriyorum gemiyi gönderemiyorum kaç defa oldu oyunu silip tekrar yükledim hala aynı buna bi çözüm yolu bulun mürettebatı seçmeye tıklayınca oyundan atıyor

AyToR

Well-Known Member
gelen genişleme dışında tamamen gereksiz bir bölüm olmuş. ejder tam anlamıyla tırt. hatta lonca seferlerinde onun sayesinde daha kolay yol alıyoruz.
erzak binasının birim verimi daha iyi olmasına rağmen 1 geri dönüşüm çarkını silip yerine 5*6 büyüklüğünde bir erzak binası kurmaz kimse. zaten erzak biriktirmek dışında bişey yapmadık beklerken.
Ev desen tam bir rezalet. 1 saatte para toplayacakmışız.. onu kurarsak şehir cilasızlıktan ölür herhalde. 1 saatte ürün üretimi :S

ayrıca 144 fp ile açtığımız güzide teknolojimiz "arktik istasyonları" nedir? şehirde sabahtan beri geziniyorum göremedim bir farklılık bi değişiklik filan?

serdalca08

Well-Known Member
Gönderdiğimiz gemi limandan yol alırken 3d animasyunu görebiliyoruz.Fakat dönüşte böyl bi animasyona sahip değil oyun ,zamanı gelince promu topluyoruzgemi birden beliriyor yoksam inno ışınlanmayı mı buldu he ne ayaksınız.