• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Bu etkinlikde ana ödülden hiç atmadı

ibrahim7634

New Member
Merhaba
D dünyası asıl köyüm ve bu dünyadaki köyümde 5bn elmas harcadım ana ödülden nerdeyse hiç atmadı yaklaşık 40 ar tane elma çikolata , karamel… vs o kitlerden harcadım o okdar masraf yapmama ragmen sadece 2 yada 3 tane ödülden attı bunun sebebi nedir hatta oyunu silmeye bile niyetlendim …o kadar masraf yapmama ragme lakın dier dünyalarda ozellık c dunyasında cok attı hiç masraf yapmama rağmen sizden rican bu konuyu araştırıp D dünyasında özllikle 5bn küsür harcadıgım elması tekrardan geri verme şansınız var mı … çünki hiç atmadı elmaslarımı boşuna harcamış oldum hiç ana ödülden atmamasının sebebinide anlamış değilim …harcadıgım elmaslar geri ödenirse veya elma ,çikolata , karamel vs o kitlerden d dünyasına 15er tane ekleme şansınız var mı acaba hesabıma cidden hiç ana ödülden atmaması can sıkıcı bir durum oldu

sleeplesslady

Well-Known Member
Sayın oyuncumuz,
Ana Ödül derken, Günlük özel ödülü kastediyorsanız, her önünüze gelen tarifte bu günlük özel ödülü kazanma olasılığınız farklıdır. Seçiminizi bu olasılıkları dikkate alarak yapmanız gerekir ve dediğimiz gibi bu bir olasılıktır, %100 olmadığı sürece (ki böyle bir seçenek yoktur) kazanamama durumu da söz konusu olacaktır maalesef. Bu bir şans durumudur, diğer dünyalarda daha şanslı olmuşsunuz. Üzgünüz iade mümkün değildir.