• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi Birlik hastanesi

KralqmaS

Well-Known Member
Oyunda ölmeyen askerlerimizin iyileşmesi çok uzun zaman alabiliyor, acaba bir hastane gibi bina mı eklense oyuna? Çağına göre fp vererek iyileşme hızını 2 katına çıkarabilme gibi şeyler olsa fena olmaz gibi. Hastane devasası da olabilir, her seviyede 1 asker iyileştirme yeri açma gibi bir özelliği olabilir.
Ayriyeten ölen askerler için mezarlık gibi bir bina eklense ve gün içinde ölen asker sayısının çağına uygun oranda madalya ya da fp verse fena olmaz gibi?

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Oyunda ölmeyen askerlerimizin iyileşmesi çok uzun zaman alabiliyor, acaba bir hastane gibi bina mı eklense oyuna? Çağına göre fp vererek iyileşme hızını 2 katına çıkarabilme gibi şeyler olsa fena olmaz gibi. Hastane devasası da olabilir, her seviyede 1 asker iyileştirme yeri açma gibi bir özelliği olabilir.
Ayriyeten ölen askerler için mezarlık gibi bir bina eklense ve gün içinde ölen asker sayısının çağına uygun oranda madalya ya da fp verse fena olmaz gibi?
İlginç ve başarılı bi öneri olduğunu düşünüyorum.düşüncen gerçekten güzel.destekliyorum

FF Afrexia

Well-Known Member
Ölenler ölmüştür ona bişiy yapılmaz belki de diğeri cidden değişik bi öneri :d Uzun süre düşünsem aklıma gelmez

Darkest Fear

Well-Known Member
bence de hastane eklense iyi olur ama bence bu lonca hastanesi gibi olsun. mesela ben aynı zamanda telefondan clash of kings diye bir oyun oynuyorum bu oyunda yine lonca yerine ittifak var burada ittifak deposu var ondan sonra ittifak madeni var sonra ittifak tareti var bir de ittifak hastanesi var ve daha vs. bu oyuna da böyle şeyler eklense daha iyi olur

refocus

Well-Known Member
Alcatraz yükseltince - ölmeyip yaralı çıkan askeri de sen öldüreceksin.. Geberin uleynn diye :)) Alcatraz önemli alcatraz.

RIFKI

Active Member
Bu öneride FOE ye hakaret gibi olmuş :) Zaten elmas ile yaralılar mucizevi bir şekilde düzeliyor :) Daha az elmas alın diye bina üretir mi FOE :)

sargeras.

Well-Known Member
askerlerin iyileşmesi zaten lonca seviyesi ile alakalı bir durum lonca seviyesi ne kadar yüksek olursa iyileşmesi de hızlanıyor benim bildiğim kadarıyla herşeyi şehirlere kurarak yapılırsa loncalar ikinci plana atılmış gibi olucaktır
asker kaybını azaltmanın y en iyi yolu alcatraz yükseltmek can kaybını önlemek ise askerilerin savunmasını yükseltmek daha iyi çözüm gibi geliyor

blindspot

Active Member
Bu öneriyi tebrik ediyorum ve ayakta alkışlıyorum.