• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

İlgi çekmedi/kapandı Bina Menüsüne yapıların sayısı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Erti Hunter

Well-Known Member
Merhaba

hangi binaları yapıp yapmadığımızı takip etmek zor olabiliyor.
binaların köşelerine binadan kaç adet yaptığımızı gösteren küçük bir rakam koyulabilir mi?

Teşekkürler

Erti Hunter

Well-Known Member
Alana hangi binalardan yapıp yapmadığımı ve yaptıysam bunlardan kaç adet olduğunu anlayabilmek için tüm binaları tek tek mouse ile üzerine gelerek bakmak zorunda kalıyoruz. Bunu daha da kolaylaştırabilmek için Bina menüsünü açtığımızda binaların köşelerine hangi binalardan kaç adet olduğunu gösteren numerik bir simge koyulabilir mi?

Ekteki resimde görselleştirmeye çalıştım. Umarım yardımcı olur.

Teşekkürler.

Eklentiler

• ornek.png
    ornek.png
    580,7 KB · Görüntüleme: 13

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Çağ ilerledikçe yeni etkinlik binalarını kurdukça nüfus problem haline gelmiyor şahsım adına çok gerekli bulmuyorum...
Alana hangi binalardan yapıp yapmadığımı ve yaptıysam bunlardan kaç adet olduğunu anlayabilmek için tüm binaları tek tek mouse ile üzerine gelerek bakmak zorunda kalıyoruz. Bunu daha da kolaylaştırabilmek için Bina menüsünü açtığımızda binaların köşelerine hangi binalardan kaç adet olduğunu gösteren numerik bir simge koyulabilir mi?

Ekteki resimde görselleştirmeye çalıştım. Umarım yardımcı olur.

Teşekkürler.

akucumen

Well-Known Member
Ben excel tablosu yaptım, kafayı yedim ama işe yarıyor. Ancak her değişimde saatlerde uğraşmak gerekiyor.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.