• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

BETA Sunucusundan Haberler

xmen

Emekli Takım Üyesi
Forge of Empires Forum
BETA

Kral ve Kraliçelerimiz, bu başlığımızı BETA sunucularımızda test edilen yenilikleri, tartışıp yorumlayacağımız bir alan olarak kullanacağız. Konunun açılmasında, desteği ve onayı için @MaScHeRa 'ya teşekkür ederiz.

Dikkat: Buraya eklenen güncellemelerin beta sunucusunda test edildiğini ve ülke sunucularına her zaman aktarılamayacağını unutmamak gerekir.

BETADA NASIL OYNARIM
BETA OYUN SUNUCUSU: Tıkla
BETA MOBİL SÜRÜM : Tıkla

Önemli Noktalar.

1- Türkiye FOE Yönetim ekibi, potansiyel olarak gelecek yenilikler hakkında bilgi sahibi değildir ve paylaşılan yeniliklerin gerçekleşeceğine dair bilgileri doğrulamayacaktır.
2- Paylaşılan yenliklerle ilgili tespit edilen hataların burada raporlanmasına gerek yoktur.
3- Beta sunucuları ile ilgili destek gerekiyorsa, Beta destek sistemine yazılmalıdır.
4- Her başlıkta olduğu gibi forum kuralları burada da geçerlidir. Herhangi bir tartışma veya forum kuralları ihlali bu başlığın kapanmasına yol açabilir.
5- Yenliklerle ilgili herkes paylaşımda bulunabilir.

Son düzenleme:

xmen

Emekli Takım Üyesi
LS.jpg

Lonca Keşiflerindeki alanla ilgili bir güncelleme yapılmış.

Eskisi ve yenisi arasındaki farkı anlamak için şuanda ülke sunucularında aktif olan görüntü aşağıdaki gibidir.

TRLSA.jpg

xmen

Emekli Takım Üyesi
Guz Ektinliği Binası.jpg

Beta' da testleri tamamlanan Güz Etkinliği Ana binası genel görünüşüdür ve 6x4 boyutlarındadır.
"Golden Crops" isimli bina 9 seviyeye kadar yükseltilebilir.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Portre.jpg

Beta'da düzenlenecek olan Cadılar Bayramı etkinliğindeki avatarlarlardan genel bir görünüş.
(Etkinlik başlangıcına kadar değiştirilebilir veya iptal edebilir, kesin değildir.)

xmen

Emekli Takım Üyesi
CastS.png

21 Temmuzdan beri Beta sunucularında test edilen Kale sisteminden genel bir görüntü, şehrin sol üst tarafında yer alacaktır. Bina seviyesi 0 dan başlayacak ve 15 seviyeye kadar yükseltilebilecektir. Çok fazla detay içerdiği için beta forumlarındaki bu alandan ( Kaynak İngilizcedir ) bilgi alabilirsiniz.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Halloween Window.png

Beta'da Cadılar Bayramı Etkinliği başladı, genel görüntü bu şekildedir.
İlk defa verilecek olan 5 parçadan oluşan bir set binası da etkinlik özel ödülüdür.

Creepy_Ringmaster.png

Etkinlikte verilen ilave özel ödüller, Terk Edilmiş Akılı Hastanesi ve Korku Evi olacak.

Ozel-Odul.jpg

Not: Etkinlik test aşamasında olup, canlı sunucularda değişiklik gösterebilir.

Tulkas

Well-Known Member
Korku evinin 1 seviyelerini topladık bekliyoruz. Sevindirici bir haber, teşekkür ederim :)

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Bu postu açmanız iyi oldu .en azından gelecek yeniliklerden önceden haber alma fırsatımız olucak

xmen

Emekli Takım Üyesi
6872 adlı eklentiyi görüntüle

Beta'da Cadılar Bayramı Etkinliği başladı, genel görüntü bu şekildedir.
İlk defa verilecek olan 5 parçadan oluşan bir set binası da etkinlik özel ödülüdür.

6874 adlı eklentiyi görüntüle

Etkinlikte verilen ilave özel ödüller, Terk Edilmiş Akılı Hastanesi ve Korku Evi olacak.

6873 adlı eklentiyi görüntüle

Not: Etkinlik test aşamasında olup, canlı sunucularda değişiklik gösterebilir.

Set Binası Lv1 ve Lv2 den oluşacak olup genel görüntü şu şekildedir.

SET Binası.jpg

Binaların Level2'de neler verdiği ise bu şekilde yer alacaktır.

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg005.jpg

FF Afrexia

Well-Known Member
Set Binası Lv1 ve Lv2 den oluşacak olup genel görüntü şu şekildedir.

6877 adlı eklentiyi görüntüle

Binaların Level2'de neler verdiği ise bu şekilde yer alacaktır.

6878 adlı eklentiyi görüntüle 6879 adlı eklentiyi görüntüle 6880 adlı eklentiyi görüntüle 6881 adlı eklentiyi görüntüle6882 adlı eklentiyi görüntüle

total bonusu tuturamamışlar sanki saldırı saldırısı yok ve saldırı savunması çok az geçen seneki güz binası gibi güzel bir diziliş bulunmazsa çöpe atılcak bi set daha diyebilir miyiz ?

xmen

Emekli Takım Üyesi
total bonusu tuturamamışlar sanki saldırı saldırısı yok ve saldırı savunması çok az geçen seneki güz binası gibi güzel bir diziliş bulunmazsa çöpe atılcak bi set daha diyebilir miyiz ?
Kapladığı yer ve bahsettiğiniz gibi düşünürsek herkese hitap etmiyor olabilir.

Son düzenleme:

alpharslan

Active Member

5-5 alan ve 2 kenarın da yol istemesi binayı benim için direkt gereksiz kılıyo günlük ödüle abanıp bi şeyler deneyecem :) Öte yandan zaten bakınca 5-5 akıl hastanesi bu setten fp fazla ve saldırı saldırısı için çok karlı durumda (en azından benim için) yüksek çağdaki oyuncular da muhtemelen aynı şeyi düşünüyodur tabi.

Yaz etkinliği günlük ödül anlamında kısır geçti benim için. Fakat ana binası çok iyiydi. Korkunun da ana binası çok kötü olup günlükten ayarlanacak herhalde :)

FF Afrexia

Well-Known Member
5-5 alan ve 2 kenarın da yol istemesi binayı benim için direkt gereksiz kılıyo günlük ödüle abanıp bi şeyler deneyecem :) Öte yandan zaten bakınca 5-5 akıl hastanesi bu setten fp fazla ve saldırı saldırısı için çok karlı durumda (en azından benim için) yüksek çağdaki oyuncular da muhtemelen aynı şeyi düşünüyodur tabi.

Yaz etkinliği günlük ödül anlamında kısır geçti benim için. Fakat ana binası çok iyiydi. Korkunun da ana binası çok kötü olup günlükten ayarlanacak herhalde :)

Dediğin doğru şahsen 2 korku evi almıştım geçen etkinlik bu etkinlik de aynı performansı istiyorum :D

Desolator

Well-Known Member