Bağlı kalan fpler

'Genel Tartışma' forumunda EFKARPERDES1 tarafından 4. May 2019 tarihinde açılan konu

1. EFKARPERDES1

EFKARPERDES1 Active Member

Arkadaşlar oyuna yeni Bi özellik getirilmesi gerek. Hepimiz emek harcayıp oyun oynuyoruz. Fp attığımız bazı oyuncular oyunu bırakıyor. Oyunu bırakınca attığımız fp ler oyuncunun binasında bağlı kalıyor. Bu oyuncu bir daha oyuna girmez ise veya giripte binasını yukseltmez ise attığımız fpleri geri alma şansımız yok. Buna Bi çare düşünmeleri gerek. Benim aklıma şöyle Bi çare geldi. Attığımız oyuncunun binasında bağlı kalan fplerimiz 1 ay süre sonunda halen bağlı duruyorsa bu fpleri geri cekebilmemiz için Bi seçenek olmali. Bunu bir güncelleme ile yapabilirler. Sizlerden de destek bekliyorum. Fikirlerinizi paylaşın arkadaşlar.

pabl0tr, Semcelot ve Simyacı17 bunu beğendi.
  2. Simyacı17

Simyacı17 Well-Known Member

3. Semcelot

Semcelot Member

Evet kanayan yaramız.. Oyuncu 1 ay aktif olmamışsa fp otomatik geri çekilmeli veya geri çek seçeneği çıkartılmalı.

4. KaanSide

KaanSide Well-Known Member

Mantıklı, 4 aydır aktif bir oyuncuda fp lerim bekliyor. Nedense bitirmiyor :) Bunu da düşünmek lazım :)

5. M1 Grand

M1 Grand Well-Known Member

Aynı durum bende de var. Ticket açıp adminlere yazdım ancak bağlı fp lerin iade edilmeyeceğini söylediler. Kaç ay geçti belki yıl oldu hala fp lerimi alamadım :)

6. orhanaltinkaya

orhanaltinkaya Member

Evet bu cidden bir sorun ancak fp geri çekme işi 3 aydan az olmamalı. 1 ay az. Suistimal edilir. Özellikle kilitçilerin arayıp bulamadığı fırsat olur.

7. ghost beast

ghost beast Member

8. pabl0tr

pabl0tr Member

kesinlikle katılıyorum. geri alamasak bile en azından "desteklediğimiz devasa binalar listesinden" çıkartabilelim. gerçekten sinir bozucu..

En üst