• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Anket Aziz Patrik Günü 2021 anketi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Genel olarak başarılı +20

Oylar: 37 55,2%
  • Başarısız -20

Oylar: 22 32,8%
  • Süre yeterli +20

Oylar: 20 29,9%
  • Süre çok uzun sıkıcı oldu -10

Oylar: 11 16,4%
  • Süre çok kısa yetersiz -10

Oylar: 14 20,9%
  • Özel bina veya binalar etkileyici +20

Oylar: 26 38,8%
  • Özel binalar gereksiz -20

Oylar: 11 16,4%
  • Görevler çok kolay +20

Oylar: 6 9,0%
  • Görevler çok zor -20

Oylar: 22 32,8%

• Toplam oy kullanan
    67

stormtr

Emekli Takım Üyesi
Forge of Empires
StPatricks.png

Değerli oyuncularımız 2021 Aziz Patrik Günü Etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oy kullanabilirsiniz.

EskiTesti

Member
mozartcapri sana katılmıyorum,
Oyun içinde oyun oynatıyorlar 100000 milyon kez fare tıklatıyorlar.
Çok sinir bozucu rahatsız edici bir etkinlik her ne kadar yapmak için uğraşsamda zamanıma emeğime yazık. Seneye bu etkinlik gelirse protesto edicem etkinlik boyunca ya oyuna girmem yada etkinliği oynamam

El Ajedrecista

Active Member
Bence oyunun en güzel etkinliklerinden biriydi bu. Başka yere yazmıştım ama burada da belirteyim. Idle clicker türü oyunları az biraz bilen ve hesaplayan herkes son seviye bina alabilir. Son seviye bina için iki yol vardı, ya tamamen şehir görevlerine odaklanıp gerekli loncayı toplayınca sandık açmadan ilerlemek, ya da sandıklara odaklanıp oradaki bina yükseltmelerini almak. Dediğim gibi hesaplayarak oynayanlar bir şekilde binayı fullemiştir. Açıkçası şansa dayalı etkinlik olacağına böyle etkinliklerin olmasını tercih ederim.

Canis Lupus

Active Member
Plan program yaparak ilerlendiğinde 10. seviye kolayca oluyor, ödüllerde diğer etkinliklere göre gayet iyi.

akucumen

Well-Known Member
Günlük görevlere kadar iyiydi. Günlük görevlere geçince basitleşti. Tadı kaçtı. Uzadıkça uzadı. Daha sürükleyici bir şeyler bulun ama bilmem kaç mutluluk kazan gibi bir hamle yapıp saatlerce beklenilecek şeyler olmasın.

AlphaMax

Active Member
Plan program yaparak ilerlendiğinde 10. seviye kolayca oluyor, ödüllerde diğer etkinliklere göre gayet iyi.
Gardaş senin plan program dediğin para ile satın almak mı ? 3 yerleşimde bir veriyor yükseltmeyi . Görev az .küp altın gerektiren gorevler istiyor ama küp bulamiyoz . Diğer hiç bir görevde böyle olmuyor .toplayabiliyordum tüm yükseltmeleri bunda imkansız 9 da kalcaz

ORHAN 50

Well-Known Member
Arkadaşlar yorumlara bakınca oyunun mantığını çözememişsiniz. Çok rahat 10 seviye yapılıyor. 25 görevi bitirir bitirmez yeni kasabaya geçenler zorlandı. Ortalama her kasaba 2 gün sürüyor ve 34-36 görev yapılıyor. Bu şekilde gidenler başardı. Kasaba bitiminde küp ile ödül açılmayacak bedava olanı açıp geçilecekti. Burada küp kullananların altın küpü yetmedi. Etkinliğe gelince biraz gıcık ama bu oyundaki farklı tek etkinlik olduğu için ben seviyorum bu etkinliği.

Jonah

Well-Known Member
Önceki görevden aldığım o etkinlik kutusundaki geliştirme kiti olmasaydı, 10. seviyeyi tamamlayamazdım. O etkinlik sürpriz kutularını önceki etkinlikten almadan, galiba yeni etkinliklerdeki binaların seviyelerini tamamlayamayacağız.

kabuneki

New Member
StPatricks.png

Değerli oyuncularımız 2021 Aziz Patrik Günü Etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oy kullanabilirsiniz.
koydeki gorevlerin cabuk bitmesi ve ayni koye , ayni gorevlere defalarca baslamak SIKICI

istanbul-TR

Member
Etkinlik dediğin eğlenceli olur. Saçma sapan, sıkıcı bir etkinlik. Ne Günlük ödül, nede oyun sonu ödülü var. Gereksiz zaman kaybı.

Hatti

Active Member
Terakota binasında olduğu gibi, bu etkinlikte de son seviye olmadı. Her gün oyuna girmeme ve tüm görevleri yapmama rağmen Druid Tapınağı 9.seviyede kaldı.. Son gün kalan altınları kullanacak yerde yoktu. En azından sandık açma konulsaydı, altınlar boşa gitmezdi. Etkinlikte kaç defa tıklamak gerekiyordu gerçekten bilmiyorum, hesaplamak bile istemiyorum... Genel olarak başarısız bir etkinlik...

1.Legion

Well-Known Member
Gardaş senin plan program dediğin para ile satın almak mı ? 3 yerleşimde bir veriyor yükseltmeyi . Görev az .küp altın gerektiren gorevler istiyor ama küp bulamiyoz . Diğer hiç bir görevde böyle olmuyor .toplayabiliyordum tüm yükseltmeleri bunda imkansız 9 da kalcaz
Dostum bu aşağıdaki şekilde yapsaydın eğer 10. seviye çok kolaydı.. ben ilk kasabada hatalı küp harcadığım için 9. seviyede kaldım...

1. Gemi kaptanı ve festival alanı yöneticisi dışında hiçbir yöneticiyi 1 seviyeden fazla yükseltmek yok. İlk başta Gemi kaptanı ve Festival Alanı yöneticisini 4 seviyeye kadar yükseltiyoruz.

2. Her açılan fabrika yöneticisini 1. seviyeye getiriyoruz.

3. Büyük ödülü almak için 25 tane görev yapmak gerekiyor fakat bir süre sonra bu görevler menajerleri 3. seviyeye çıkarmamızı istiyor kesinlikle 3. seviyeye çıkarmıyoruz. Eğer görevler 22-23. görevlerden önce tıkanırsa en az altın isteyen menajeri yükseltiyoruz. Bunların dışında menajerleri görevler için yükseltmiyoruz altın kaybetmiyoruz.

4. Toplanılan yoncaları Gemi ve festival alanı için kullanıyoruz onun dışında Büyük ödül için yaptığımız görevler bizden fabrikaları geliştirmemizi istiyor görev gelmeden geliştirebiliriz görev gelince tamamlanmış sayılacak.

5. Görevlerden 3, Geçen etkinlikten gelen kutudan 1, büyük ödüllerden 2 ve şehir sonunda gelen kutulardan 4 defa geliştirme alacağız yani bu da 4 şehir yapmak zorundayız demek.

6. Şehir sonunda 6 tane kutu geliyor ilki ücretsiz sonrakiler sırayla 50, 100, 250, 500, 1000 altın, toplamda 1900 altın ve 730 şehir menajerleri genel toplam 2630 altın istiyor yani Ana görevleri 2-3 günde bitirmek zorundayız. Tüm görevlerden ve diğer gelirleri hesaplayınca 11,200 etkinlik parası kazanıyoruz. Şehri 4 defa yapacağımız için 2630*4=10520 altın isteyecek bu duruma göre 680 elimizde kalacak fakat elimizde kalacak diye hesapsız harcamamak gerekli aman dikkat!

7. Günde birkaç kez girerek 2 günde rahatça bitirebiliriz bir şehri, etkinlik bitene kadar 4 defa bitirmek zorundayız eğer önceki etkinlikte sürpriz kutuyu alamayanlar varsa 5 defa bitirmek zorunda bu da daha kısa sürede görevleri bitirmeniz ve daha kısa sürede şehri tamamlamanız gerektiği demektir ama bu da yetmeyecektir son şehri tamamlamak için elinizde daha fazla altın olmak zorunda eğer sizde önceki etkinlikten Sürpriz Kutu yoksa zor bir etkinlik sizi bekliyor.

8. Büyük ödüllerden 2 tane geliştirme alacağız bunun için 5. şehri de açmamız gerekli olabilir bu yüzden elinizde kalacak olan altınları sakın harcamayın son şehirde yapacağımız görevler bizi büyük ödüllerde alacağımız genişlemeye götürecek

GALHAN

Member
StPatricks.png

tamam çok uğraştırdı beni kabul ediyorum daha teknik davranmalıydım ama 30 k mutluluk nedir allah aşkına :( bina da eksik kaldı görevlerde bitmedi.