• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

ASKER yetersiz

hasanemmi

New Member
slm Bu oyun 'nun her tafafı SAVAŞ . günde kac asker alabilirsinin en fazla 200 . yeterlimi bu sayı asla değil . ben asker yok diye oyuna girmiyorum savaşamadığım için. bence Alcatrazı gün de en az 5 kere toplanmalı savaş oyununda savaşacak asker yok

EFKARPERDES1

Well-Known Member
slm Bu oyun 'nun her tafafı SAVAŞ . günde kac asker alabilirsinin en fazla 200 . yeterlimi bu sayı asla değil . ben asker yok diye oyuna girmiyorum savaşamadığım için. bence Alcatrazı gün de en az 5 kere toplanmalı savaş oyununda savaşacak asker yok
oyundaki bir çok etkinlik binası asker üretiyor.Asker üretmek için sadece alcatraz binasına bağlı değilsin. keşif seferleri ve lonca savaş alanindanda asker kazanma şansın var . mesela Şuanki kış etkinliğindeki harikalar diyarı piramidi tek başına 12 asker veriyor.Bir kaç piramid binası kurarak asker sorununu çözebilir sin

hasanemmi

New Member
lsa ve kıtada günde kaç asker gidiyor biliyormusuz en az 600 . ben nedemişim günde 200 asker kazanırsın yeterlimi. kaldıki rasgele asker veriyor bazı binalar o dandik askerleri kıtada savunma olarak 2 sol atınca bitti zaten 61 HAYLAZ 61 bu oyun tümüyle savaş oyunu günde 150 ,200 askerle YÜRÜMEZ bu iş bu işe bir cözüm bulmalı oyun sahipleri . bende 30.000 asker vardı şimdi sıfır saldırı gücüm 2200 civarı olmasına rağmen .lsa artık bir kulede 40 zaiat alıyoruz günde 400 savaş yapıyorsun . eğer kıta oyuncusuysan bitti kıtada yatarsın kısaca bu kadar askerle bu iş yürümez

EFKARPERDES1

Well-Known Member
lsa ve kıtada günde kaç asker gidiyor biliyormusuz en az 600 . ben nedemişim günde 200 asker kazanırsın yeterlimi. kaldıki rasgele asker veriyor bazı binalar o dandik askerleri kıtada savunma olarak 2 sol atınca bitti zaten 61 HAYLAZ 61 bu oyun tümüyle savaş oyunu günde 150 ,200 askerle YÜRÜMEZ bu iş bu işe bir cözüm bulmalı oyun sahipleri . bende 30.000 asker vardı şimdi sıfır saldırı gücüm 2200 civarı olmasına rağmen .lsa artık bir kulede 40 zaiat alıyoruz günde 400 savaş yapıyorsun . eğer kıta oyuncusuysan bitti kıtada yatarsın kısaca bu kadar askerle bu iş yürümez
Elindeki askerleri güzel kullanman gerek. bir kaç fazladan savaş yapmak için elindeki askerleri öldürürsen tabikide yetmez asker sayısı. Bende her gün lsa da savaş yapıyorum 500+ .lakin senin söylediğin kadar kayıp vermiyorum.idare şart

hasanemmi

New Member
HAYLAZ 61 Sen birtek C dünyasında oynuyon 145 bin küsür puanlı vasat oyuncusun ne ye göre kıyaslıyon yeterli diyorsun 46 b savaş yapmışın senin askerin bitmez tabi sana yeter asker. biz ayda en az 20 bin savaş yapıyoruz 2 aydır sadece asker biriktirmeye calışıyoruz . artık OYUN BIKTIRDI asker yokluğundan . buradan sesleniyoruz HEY OYUN SAHİPLERİ bu asker işine care bulmanız lazım acil olarak..

EFKARPERDES1

Well-Known Member
HAYLAZ 61 Sen birtek C dünyasında oynuyon 145 bin küsür puanlı vasat oyuncusun ne ye göre kıyaslıyon yeterli diyorsun 46 b savaş yapmışın senin askerin bitmez tabi sana yeter asker. biz ayda en az 20 bin savaş yapıyoruz 2 aydır sadece asker biriktirmeye calışıyoruz . artık OYUN BIKTIRDI asker yokluğundan . buradan sesleniyoruz HEY OYUN SAHİPLERİ bu asker işine care bulmanız lazım acil olarak..
Sakin ol şampiyon vasat olduğuma nerden kanaat getirdin ? C dünyasında oyuna başlayalı 4 buçuk ay oldu benim. Bu kadar kısa sürede benim skorlarımı yapan 1 kişi daha göster ona saygı duyalım. 9 yıllık oyuncuyum ben .Senin bildiğin kadar benim unuttuğum var.oyunu bilmiyorsun, gelmiş asker yetersiz diye burda ağlıyorsun. kullanmasını bilmez isen asker yetersiz olur. kullanmasını bilirsen asker biriktirirsin.Her etkinlikte asker üreten binalar çıkıyor. Onlardan almayı deneyebilirsin ...