• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Antikacının çöplerden temizlenmesi

EFKARPERDES1

Well-Known Member
Antikacida günlük olarak her gün 6 adet ticaret parası ve mücevher taşı ile satın alınabilen şeyler çıkıyor.daha önceden oynadığım 9 yıllık hesabımı sildim.oyuna yeniden basladim. önceden de bu durum aynıydı şimdi yine aynı.yeni hesabimla 3 aydır oynuyorum daha ordan aldığım bişey yok desem yalan olmaz. Ne kadar Çer çöp varsa her gün çıkarıyorsunuz günlük olarak . Artık bu çöplerden temizlenmesi gerekiyor bu antikacının. Ayrıca 50 elmas karsiliginda günlük çıkan ödülleri yenileme hakkı var. Günlük 1 defaya mahsus bu ödüllerin isteğe bağlı ücretsiz değiştirilmesi gerekir.Zaten alınabilecek bişey çıkmıyor ödüller arasında. Özellikle çok eskiden verilen etkinlik binaları parçaları günümüzdeki etkinlik binalarından çok geride kaldığı için hiç bir albenisi olmuyor.Son etkinliklerde çıkan binaların parçalarınında antikaciya eklenmesi lazım.Lütfen bir güncelleme getirin ve Antikacıyı çöplerden temizleyin...

Son düzenleme:

Marso

New Member
Antikacida günlük olarak her gün 6 adet ticaret parası ve mücevher taşı ile satın alınabilen şeyler çıkıyor. 3 aydır oynuyorum daha ordan aldığım bişey yok desem yalan olmaz. Ne kadar Çer çöp varsa her gün çıkarıyorsunuz günlük olarak . Artık bu çöplerden temizlenmesi gerekiyor bu antikacının. Ayrıca 50 elmas karsiliginda günlük çıkan ödülleri yenileme hakkı var. Günlük 1 defaya mahsus bu ödüllerin isteğe bağlı ücretsiz değiştirilmesi gerekir.Zaten alınabilecek bişey çıkmıyor ödüller arasında. Özellikle çok eskiden verilen etkinlik binaları parçaları günümüzdeki etkinlik binalarından çok geride kaldığı için hiç bir albenisi olmuyor.Son etkinliklerde çıkan binaların parçalarınında antikaciya eklenmesi lazım.Lütfen bir güncelleme getirin ve Antikacıyı çöplerden temizleyin...
Yaklaşık 2 senedir oynuyorum daha doğru düzgün birşey çıktığını nadir gördüm, günde 1 kez ücretsiz yenileme güzel olur onun yanı sıra gelen şeylerinde biraz alınabilir şeyler olması kanaatindeyim ticaret paraları elimizde boşa kalmasın sattığımız şeyin karşılığında birşey alabilelim artık