• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Raporlandı Antikacıda ozalit satışı...

RA-ATUM

Well-Known Member
Antikacıda fazla ya da istemediğimiz ozalitlerin satışı yapılabilmeli.. Şu anda bende yaklaşık 800 x 9 adet yani 7200 ark ozaliti var.. Sadece ark düşünün artık... Ve hiç bir anlamı yok... Eğer antikacıda satılabilirse daha işimize yarayan bir şeyleri alabiliriz.

Darkest Fear

Well-Known Member
bence de çok iyi olur ozalitleri orada takas edebilseydik en azından kullanmadığımız ozalitleri değerlendirebilirdik bence bu çok iyi bir şey.

Nizam

Member
Merhaba,
Antikacıda kısıtlı ürün gelmesi ve her gün yenileniyor olması belki oyun yapımcıları açısından çok daha makuldur, bilemiyorum. Fakat açıkartırma sistemi kalırken, çok özel olmayan binalarda sınırlı gösterim yerine, istediğimiz geliştirme kitini antikacı parasıyla istediğimiz zaman alabilmemiz harika olurdu. Diğer yandan örneğin bina çok değerliyse açıkartırma kısmında değişerek yer alabilir. 6 ürün geliyor her gün ve zaten içlerinden bir tanesi genelde kaydadeğer oluyor. Ben diyorum ki antikacıda parası olan istediği ürünü anında alabilsin. Oyunun ilerleyen safhalarında gelişmiş oyuncular için antikacı parası doğru düzgün bir şey ifade etmiyor çünkü hem onların da oyuna bağlılıklarını arttıracaktır istedikleri ürünü anında alabilmeleri.

CR 7

Well-Known Member
Genis bir magaza yapin
Herkes oradan alisveris yapabilsin
Freeshop gibi

Mezat olayi devam etsin oradan da gelen olursa aliriz