• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kapandı Antikacı'da açık arttırmaya eklenmesi gereken binalar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ÇokFena

Well-Known Member
1- Korku binası seçim kiti
2- zeplin seçim seçim kiti
3- Kazananlar plazası seçim kiti
4- Hanami köprüsü seçim kiti
5- Şampiyonlar sığınağı
6- Dilek kuyusu
Oyundaşlarım benim unutmuş veya eklenmesini istediğiniz binalarda olabilir.

FF Afrexia

Well-Known Member
5- Şampiyonlar sığınağı
6- Dilek kuyusu

5 numara zaten soldaki mağazada çıkyıo ki değer görmüyo sanki o bina
6 numara da çıkıyor ama antikacıya gelmesi güzel olabilir
1 numaranın sadece bina olarak gelme nedeni insanların leinde yükseltme kalmış olmasıydı
2 ve 4 için düşüncem de yanlış anlamadıysam binanın verildiği etkinliğin üstünden 1 yıl geçince o bina çok rağbet görüyosa getiriyolar ondan etkinliklerini beklemek gerekicek bu durumda geriye sadece 3 kalıyo o gelirse artık 300k teklifleri görürüz :D

ÇokFena

Well-Known Member
1 numaranın sadece bina olarak gelme nedeni insanların leinde yükseltme kalmış olmasıydı
2 ve 4 için düşüncem de yanlış anlamadıysam binanın verildiği etkinliğin üstünden 1 yıl geçince o bina çok rağbet görüyosa getiriyolar ondan etkinliklerini beklemek gerekicek bu durumda geriye sadece 3 kalıyo o gelirse artık 300k teklifleri görürüz :D
5 numara için bir yıl bekledim;)
1 numara son seviye kaldı elimde
Bu listeyi yapmamın mücevherin çok az bulunması için yaptım, mücevheri daha fazla kazanmak pek iyimser görünmüyor bence.

ÇokFena

Well-Known Member
300k ni gördük;)

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Öneriniz için çok teşekkürler. Sizlerin antikacımızda görmek istediği farklı seçenekler var mı?

Sensei

Well-Known Member
sürekli çıkan kış kubbesi yerine
Kraliyet geçidi
ilkbahar seçim kiti
atlıkarınca
uzun süre geliştirme kiti beklenilen etkinlik binalarının geliştirme kitleri olabilir

eklenecek olan şeyler güncel binalar mutlaka az çok herkesin yazacağın binaları toplasan 10-15 bina ve kit.
ben başka bi konuya dikkat çekmek istiyorum. eklenmesiz gerekenler az çok belli, peki çıkarılması gereken binalar ya da öğeler yok mu ?

ÇokFena

Well-Known Member
eklenecek olan şeyler güncel binalar mutlaka az çok herkesin yazacağın binaları toplasan 10-15 bina ve kit.
ben başka bi konuya dikkat çekmek istiyorum. eklenmesiz gerekenler az çok belli, peki çıkarılması gereken binalar ya da öğeler yok mu ?
Haklısın "Kraliyet bahçesi seçim kiti" nin ne işi var. ;)

5- Şampiyonlar sığınağı
6- Dilek kuyusu
Vali konagi gibi veya hipodrom gibi esasen etkinlik yapilan binalarin 6 ay veya1 yil sonra otomatik olarak konulmasi sart. Yeni baslayan kisilerin de bu vesile ile makasin fazla acilmadan bir mesafa almasi saglanabilir. En dogrusu gecmiste cikmis tüm etkinlik binalarin ve özel öbjelerin hepsi konularak ve acikartirma süresi örnegin 30 dk cekilmesi gerekmektedir

FF Afrexia

Well-Known Member
Vali konagi gibi veya hipodrom gibi esasen etkinlik yapilan binalarin 6 ay veya1 yil sonra otomatik olarak konulmasi sart. Yeni baslayan kisilerin de bu vesile ile makasin fazla acilmadan bir mesafa almasi saglanabilir. En dogrusu gecmiste cikmis tüm etkinlik binalarin ve özel öbjelerin hepsi konularak ve acikartirma süresi örnegin 30 dk cekilmesi gerekmektedir

Açık artırma süresi uzun evet ama asıl sorun açık artırmaya katılım aralığının çok geniş olması üst üste 4 defa istediğim setler geldi hepsi 100k 200k arasına satıldı bende var 70k ben nasıl alayım bunları

ÇokFena

Well-Known Member
Açık artırma süresi uzun evet ama asıl sorun açık artırmaya katılım aralığının çok geniş olması üst üste 4 defa istediğim setler geldi hepsi 100k 200k arasına satıldı bende var 70k ben nasıl alayım bunları
çalış seninde olur, o kadar paran olursa sonra kıyamazsın, düşeş beklersin

Degerli arkadasim artirma saatleri kisaltilirsa istenilen objelere ulasim kolayligi olur pazardaki pahali fiyatlar asagi egim gösterir. Bir etkinlikte örnegin sahmat meydani verilecek oldugunda sahmat acikartirmada 80k fiyatlarinda ihtiyac sahipleri elde etti ve etkinlik bittiginde ise sahmat meydani önce 120k sonralari 200k fiyat seviyesine tirmandi. Asil sorun da siz satarken sattiginiz ürün örnegin teras olsun bunu 1,5k para ve 5 mücevher dan satiyorsunuz ayni sey kutunuzda ciktiginda 10k para ve 25 mücevher fiyattan size sunuluyor bu korkunc bir makas farki buda giderilmesi gereken bir olumsuzluk

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
Antikacıya dönem dönem yeni binalar eklenmektedir ki örneğin 1.199 güncellemesi ile
  • Mağaza : Eylül Kır Evi ve Terk Edilmiş Akıl Hastanesi seçim kitleri
  • Açık arttırmada : Olimpiyat Hazinesi ve Kelt Ormanı seçim kitleri
eklenecektir.

Gönül ister ki antikacıya tüm binalar ve seçim kitleri hemen eklensin, ancak belli aralıklarla eklemeler yapılmaktadır.

Jonah

Well-Known Member
Bina bina sayamam belki; ama özellikle bütün geliştirilen etkinlik binalarının geliştirmeleri antikacıda olmalı. Etkinliklerde tamamlayamayanlar için alternatif sunulmalı. Gerçi açık artırmada çıksa da, yüksek seviyeli oyuncular gümüş yağdırır, daha düşük seviyedekiler alamaz. Anca günlük listeden alınır o da çok mücevherli olur. Öncelikle şu açık artırmaya katılanlar için daha dengeli bir sistem oluşturulmalı.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.