• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Daha önce önerildi-kapandı Antikacı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deserted

Member
Antikacının market bölümünde çıkan ürünlerde hiç bir denge yok, kelt ormanı koyuldu koyulalı varsa yoksa hep o çıkıyor nadir ürün olarak. 5 aydır aralıksız her gün girdim bazen yenilemek için elmas harcamama rağmen 1 tane bile set binası tamamlanmadı. (Set binasından kastım Terk edilmiş akıl hastanesi , Gemi , Gözcü Yeri, pagoda gibi alınmaya değer binalar. ) Hatta aradan o kadar uzun zaman geçti ki en son ne zaman aldığımı bile hatırlamıyorum. Uzun lafın kısası antikacıya güzel bir dengeleme gelmeli. Bu özel binalarda sıra ile çıkma olabilir. Ya da market kısmındaki 6 porttan 1 tanesine eşit % lik şansla bahsi geçen eski etkinlik binalarının kitleri koyulabilir. Umarım dikkate alınır önerim çünkü bu durumun birçok kişinin canını sıktığı aşikardır. Şimdiden kolay gelsin. Teşekkürler...

Son düzenleme:

Bece

Member
Katılıyorum. Önceki etkinliklerden yarım kalmış binalarımızı etkinlikten bir süre sonra antikacıdan alabilmeliyiz. Bende bir sene önce tamamlayamadığım binayı daha göremedim misal.

Katılıyorum

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Antikacıya yeni binaların da eklenmesi ve bunun daha fazla olarak yapılması talepleri daha önce de geldi ve bunları düzenli olarak merkezimize raporluyoruz. Zaman içerisinde sizin beklediğiniz binaların da antikacımıza geleceğini umuyoruz .

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Merhabalar. Antikacıya yeni binaların da eklenmesi ve bunun daha fazla olarak yapılması talepleri daha önce de geldi ve bunları düzenli olarak merkezimize raporluyoruz. Zaman içerisinde sizin beklediğiniz binaların da antikacımıza geleceğini umuyoruz .
Sürekli yeni binaların eklendiği fikrine katılıyorum.lakin bi sürü çöp te ekliyorsunuz oraya.her güncelleme ile yenileri ekleniyor buna eyvallah.ama bu defa da beklediğimiz ödüllerin çıkma şansı her güncelleme ile eklenen ödüller sayesinde düşüyor.ben her gün 50-100 elmas vererek 1-2 defa da kendim değiştirmeme rağmen günlük ödülleri ben bile aradığımı ayda 1 görüyorum ödüller arasında.günlük değişen ödüllerin 24 saatte değil artık 12 saatte bir değiştirilmesi gerekir.onca işe yaramaz ödüller beklediğimiz ödüllerin çıkmasını zaten engelliyor.bari 12 saatte değişsin ödüller de biraz aradığımızı bulma olasılığımız artmış olsun …

Durum
Konu yanıtlara kapalı.