• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Daha önce önerildi-kapandı Antikacı açık artırma katılımcıları

FlatWhite

Active Member
Antikacıda belli puan aralığında olan kişilerin aynı satışta olmaları sağlanmalı, yüksek puanlı oyuncuların düşük puanlı oyuncularla aynı satışta yer almaları engellenmeli. Aksi takdirde pek yarışmak mümkün olmuyor.

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Değerli fikirleriniz için çok teşekkürler. Bu öneri daha önce de getirilmiş ve oyun merkezimizden konuya ilişkin geri bildirim alınmıştı. Dilerseniz buradan daha önceki geri bildirime göz alabilirsiniz.
Her konuda fikirlerinizi duymaktan büyük keyif alacağız. İyi oyunlar dilerim.

FF Afrexia

Well-Known Member
Antikacıda belli puan aralığında olan kişilerin aynı satışta olmaları sağlanmalı, yüksek puanlı oyuncuların düşük puanlı oyuncularla aynı satışta yer almaları engellenmeli. Aksi takdirde pek yarışmak mümkün olmuyor.

Puan işini engelleyemezsin bu durumun en mantıklısı komşular içinde vs olması yoksa 10M olan sanayi de var 10M olan mars da
Sanayi olan çağına göre çok ilerde mars olansa geride en kolayı komşular arası yapmak yaz etkinliğindeki dümen olayı gibi

FlatWhite

Active Member
Geri bildirimi okudum. Ben de tam olarak bu dizaynın yanlış olduğunu söylüyorum zaten. Değiştirilmesi gerekli. 100 milyon altını olan oyuncu benle yarışıyor. O zaman ne gibi bir şansım olabilir ki? İlgilendiğim 10 müzayedenin 9unu çok yüksek puanlı ileri çağlardaki oyunculara karşı kaybediyorum. Bütün puanı ve çağı geride olan oyuncular eziliyor. Bir üniversite öğrencisi ile bir ilkokul öğrencisi aynı sorularla sınava tabi tutulmaz takdir edersiniz ki.

Özetle bir puan aralığı + çağ aralığı belirleyin ve o aralıktaki oyunculardan 50 kişi belirleyin. Ya da yeni adil algoritma belirlenebilir. Oyun merkezine iletin lütfen kaçak güreşmesinler :) (Bunu ingilizce söylemek zor olabilir tabi...)

FlatWhite

Active Member
Puan işini engelleyemezsin bu durumun en mantıklısı komşular içinde vs olması yoksa 10M olan sanayi de var 10M olan mars da
Sanayi olan çağına göre çok ilerde mars olansa geride en kolayı komşular arası yapmak yaz etkinliğindeki dümen olayı gibi
Komşularda da kamp yapanlar problem, ama katılıyorum daha az problem olur. Bu y,ntem daha adil şu anki duruma göre.

Jonah

Well-Known Member
Şu an itibari ile başıma gelen durum. Yeni oyuna başlayan birinin gelişmesini engelleyen bir sistem. Okyanus geleceği adamın parasıyla, orta çağdaki biri nasıl kapışsın. En olmadı oyunda geçirilen süreye göre bir sınıflandırma yapılabilir.

Aynen katılıyorum antikacı hiç adil değil hep güçlüler kazanıyor yada daha fazla oynayanlar kazanıyor kesinlikle yönetim bu işe el atmalı bence birde burdan ne kadar ısrarcı olursak o kadar ilgilenirler daha çok kişi bu konuda görüşlerini belirtmeliyiz