• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Gerçekleşti antika satıcısı

Beyazgiyenadam

Süper Oyun Operatörü
Yönetici
Forge Of Empires
Merhaba @34Anka34 .
Mesela hangi ürünlerin gelmesini isterdiniz?
Bize biraz ayrıntı verebilir misiniz?
Diğer oyuncularımızın da bu konudaki fikrini merak ediyoruz

akucumen

Well-Known Member
Bir şekilde fazla olan binaları arkadaşlara vermek istiyoruz ama kime gittiği belli değil. Antika dükkanının üst katı buna ayrılabilir. Yada antikacıya verdiğimiz bina için sadece Lonca için gibi bir seçenek oluşturulabilir.

Darkest Fear

Well-Known Member
yani bence tabiki de süsleme sadece 6 seçimin biri olsun yoksa sürekli bir sonraki günü beklemek istiyoruz yani sadece 6 seçeneğin 1i süsleme olsun diğerleri hep işte bilgi tapınağı vb. olsun ve birazcık şu 6 seçenekteki binaların maliyeti biraz düşmeli yoksa sokakta yatan fakir insanların zengin lokantalarına camdan bakması gibi oluyor her şey sadece "üf be ne kadarda güzel binaymış keşke benim olsa." diyoruz. kısaca fiyatlar birazcık düşmeli. sonrada bir önerim daha var bazen şöyle reklamlardaki gibi böyle %50 veya %30 indirim gibi kampanyalar da yapılsa hiç de fena olmaz hatta antika satıcısını yeni açanlar için bir kolaylık olur ve bu yeni başlayanlar oyunu daha da çok severler aynı benim gibi :D

YaSeKaFeBa

New Member
açık arttırma tarzı verdiğimiz şeyler için ayrı bir sekme gelse isteddiğimiz ürüne teklifte bulunsak mesela bina geliyo adam direk 10.000 teklif veriyo biz nasıl yetişelim onlara ayrıca mesela ben kendine yardım kitini satmak istediğimde tüccardaki gibi olsa istediğin şeyi teklif et ve yahut yükseltme kiti istediğimizde yükseltme kiti için teklif verirsek çok güzel olur

LERAX

Well-Known Member
Antika satıcısında başka oyunlardaki gibi saatlik ihaleler ve en yüksek teklifi verenin kazandığı diğerlerinin yatırdığının kaybetttiği iade edilmediği bir sistem olursa son dakikalar çok heyecanlı olur