• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi Alcatraz devasa binasına güncelleme

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Black.DEVIL

Well-Known Member
Selamlar güzel oyunun güzel oyuncuları ve saygı değer adminleri yine güzel bi fikir ile karşınızdayım.

Alcadraz binası bildiğimiz üzere asker üretimi sağlıyor bize bende diyomki hangi askerden kaç adet üreticeğini biz belirlesek daha iyi olmazmı mesela diğelim alcadraz 20 asker üretiyor şehrimizde 1 haydut 1 şampiyon 1de uçan tank binaları var 10 uçan tank 5 haydut 5de şampiyon veriyor diyelim bize rastgele ben mesela üretmesini istemediğim binayı kaldırıyom kaldırmak yerine alcadrazdan üretimini kapatsak onu bize vermese daha iyi olmazmı yorumlarınızı bekliyorum olumlu yada olumsuz. :)

Lütfen yukarda ankete de katılalım.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli önerileriniz için teşekkür ederiz. Geliştiricilere ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız. Diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini merak ediyoruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

Allobar

Well-Known Member
Selamlar güzel oyunun güzel oyuncuları ve saygı değer adminleri yine güzel bi fikir ile karşınızdayım.

Alcadraz binası bildiğimiz üzere asker üretimi sağlıyor bize bende diyomki hangi askerden kaç adet üreticeğini biz belirlesek daha iyi olmazmı mesela diğelim alcadraz 20 asker üretiyor şehrimizde 1 haydut 1 şampiyon 1de uçan tank binaları var 10 uçan tank 5 haydut 5de şampiyon veriyor diyelim bize rastgele ben mesela üretmesini istemediğim binayı kaldırıyom kaldırmak yerine alcadrazdan üretimini kapatsak onu bize vermese daha iyi olmazmı yorumlarınızı bekliyorum olumlu yada olumsuz. :)

Lütfen yukarda ankete de katılalım.
Diğer asker veren binalarda da seçim hakkı olabilir

DeletedUser31283

Guest
Mesela
Mısırlılar görevinin ana binası ''Kraliyet Hamamı''
Bu görevlerden kazanılan temsilciler,
Japonların görevlerinden gelen ek bina ''Ebedi Dojo''

Black.DEVIL

Well-Known Member
Mesela
Mısırlılar görevinin ana binası ''Kraliyet Hamamı''
Bu görevlerden kazanılan temsilciler,
Japonların görevlerinden gelen ek bina ''Ebedi Dojo''

Aslında mantıklı şöyle olabilir yönetim binasında bulunduğun çağ ve gizli haydut yuvaları gibi tüm çağ askeri binaların bi listesi olucak hangisi şehrinde kurulu ise onun üretim düğmesi rekli olucak kurulu olmayanlar soluk olucak ve bi kenarda ürettiğin toplam asker sayısı bi kenarda yazıcak bizde ordan sayıyı arttırıp yada azaltıcak örn. 0-100 arası olucak istediğinden istediğin kadar üreticen nasıl fikir.

LÜTFEN FİKİRLERİNİZİ BELİRTİN..!

Durum
Konu yanıtlara kapalı.