ADALETSİZ OYUN SİSTEMİ

'Öneriler' forumunda osmanlı hünkarı tarafından 13. Nis 2019 tarihinde açılan konu

1. osmanlı hünkarı

osmanlı hünkarı New Member

Yeni başlayan oyunculara kendilerinden 20-30 kat ve daha fazla gelişmiş oyunculardan hergün gelen yağmanın adaleti nerede. Yeni oyuncuların hammaddeye olan ihtiyaçları varken zor birikenleride gelip bu bahsettiğim üyeler yağmalarsa oyunun zevki nerede kalır. Defalarca uyarmama rağmen belli başlı oyuncular benim şehrimin seviyesi kendi seviyelerinden 20-30 kat daha düşük olmasına rağmen kolaylarınamı geliyordur nedir sürekli yağmaya geliyorlar. Yoksa kendi seviyelerine saldırmaya cesaretleri yokta kendinden çok zayıf şehirleri özelliklemi seçiyorlar. Birde bana utanmadan oyun kuralı böyle deyip geçiştiriyorlar. Ve üstüne küfür yediğim bile oluyor.

2. osmanlı hünkarı

osmanlı hünkarı New Member

özellikle sürekli bana yağmaya gelen şu oyuncuların adını özelikle belirtmek istiyorum benim seviyem 30.000 ve gelenlerin seviyesi en az 500.000 bu yağmaya gelen oyuncu isimleri şunlar:
    agudeniz
    sadece35
    Lotrich Kingdom
    Fenasibey
    yaslıkurt01
    reys1294 (agudeniz ile aynı kişi bence)

3. Garlangufa

Garlangufa Moderator Yönetim Ekibi Forge Of Empires

Değerli Oyuncu,

Bahsetmiş olduğunuz durum oyun kuralları içinde geçerlidir. Birtek sizin değil yeni başlayan ve oyunu oynayan herkes için yağma ve yağmalanma geçerlidir.
    Ayrıca şahsınıza karşı yapılmış herhangi bir şey varsa, bununla ilgili ticket açıp, inceleme sağlayabilirsiniz.

İyi oyunlar.

En üst