• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

2019 Cadılar bayramı anketi

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Genel olarak başarılı +20

Oylar: 32 72,7%
  • Başarısız -20

Oylar: 6 13,6%
  • Süre yeterli +20

Oylar: 19 43,2%
  • Süre çok uzun sıkıcı oldu -10

Oylar: 9 20,5%
  • Süre çok kısa yetersiz -10

Oylar: 4 9,1%
  • Özel bina veya binalar etkileyici +20

Oylar: 22 50,0%
  • Özel binalar gereksiz -20

Oylar: 5 11,4%
  • Görevler çok kolay +20

Oylar: 13 29,5%
  • Görevler çok zor -20

Oylar: 7 15,9%

• Toplam oy kullanan
    44

DeletedUser34832

Guest
Halloween Contest Logo5 (1).png

Değerli oyuncularımız 2019 Cadılar bayramı etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı dilediğiniz seçenekleri aktif ederek
oylaya bilirsiniz.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser36815

Guest
Görev süresinin kısıtlayıcı olması sıkıcı olabiliyor... görevi bitiren yatıp keyfine bakabilecekken yok yere günlerce bekliyoruz. Tabi ki oyuncuyu oyunda aktif şekilde tutmak açısından böyle bir işlemin yapılmasını anlıyorum fakat sonuç itibariyle beklemek pek bizim millete uyan durum değil. Nihayetinde gayet keyifli bir etkinlik oldu özellikle kitap seçenekleri işi daha eğlenceli hale getirdi fakat dediğim gibi görev bekleme süresi her seferinde olduğu gibi bu seferde işin tadını bir nebze kaçırdı. Emeği geçen herkesin eline sağlık.

DeletedUser37067

Guest
Kırmızı kitapla altın kitap çıkmadı illa elmas satın alalım diye şans diyerek çıkartmyosunuz programlanmış bişey belli yani 3 tane altın kitap çıkan var.. Öncedende oynarken hep istediğim çılgın bilimadamının laboratuvarını alamadım :mad:

akucumen

Well-Known Member
Genel tasarım olarak iyi, ancak Bilgi Tapınağı, Saygınlık Tapınağı ya da Dilek kuyusu geliştirmesi gibi hediyelerde seçenek olursa daha iyi olur. Kişisel olarak Bilgi/Saygı Tapınağı ya da Dilek Kuyusu sevmiyorum. Bunlar yerine etkinlik binalar geliştirme gibi seçenekler olmasını tercih ederim.
Ayrıca Arkadaş Tavernasında para, erzak, saldırı, savunmacı artışı gibi seçenekler varken bunların hediye olarak verilmesi anlamsız. Zaten iki artışı aynı anda kullanamıyoruz.
İyi oyunlar

DeletedUser31283

Guest
Kitap seti tamamlama kısmı adaletsiz olmuş şansa bırakmışsınız ama tek bir kitap yüzünden seti tamamlayamamak kötü. 5000 civarı elmas harcadım ekstradan ve kitap setinde altın kitap çıkmadı. Çıkmadığı içinde 2.akıl hastanesi için elmas harcama fikrinden vazgeçtim. En kötü ihtimalle herkesin 1 kere seti tamamlaması gerekirsi

DeletedUser28906

Guest
Genel olarak başarılı bulmama rağmen, özellikle kitap görevleriyle ilgilenmek çok zamanımı aldı, bir de o balkabaklarının sallana sallana açılması boşuna zaman kaybıydı; tüm dünyalarda oynayınca o kısa gibi görünen sallanma süresi, epey zaman kaybı; ben etkinliği fazla zaman alması açısından sıkıntılı buldum; onun dışında iyiydi.

DeletedUser34300

Guest
1. Kırmızı kitap gelme şansı %1 bile değil
2. Günlük hediye ortalama 800 şekerde 1 kez gelecek gibi ayarlanmış.
3. 5 şekerlik görevler çok fazla ilerleme puanı satın aldırıyor. Yani görevler maliyetli ve şeker sayısı az.

Yine de başarılı bir etkinlik.
Emeğinize sağlık...

DeletedUser36697

Guest
Etkinlik kazma kürek etkinliği ile nerdeyse aynıydı tek farkı kitap eklemeniz olmuş. Nesneleri değiştirip farklı etkinlikmiş gibi önümüze sununca oyunun gözümde değeri düşüyor. Daha yaratıcı olunabilinir. Yinede güzeldi emeğinize sağlık.

DeletedUser36968

Guest
Houndsmoor' daki şehrimde Gümüş ve Altın kitap çıkmadı. Bu nedenle Kütüphaneci ödülünü alamadım. Bu nedenle çok üzgünüm. Bitime 2 gün kaldı. Terk edilmiş Akıl hastahanesini 9. level' e yükseltemezsem çok üzüleceğim. Tüm görevleri tamamladım. Kitap görevlerinde 5 Forge puan satın alarak 5 şeker kazanmak hoşuma gitmedi. Çok pahalıya geldi. Bunun dışında tüm hususlar çok güzel. Oyunu hazırlayanlara ve İnno ailesine çok teşekkür ediyorum.

Nakemral

Member
SON 3 GELİŞTİRME KİTİN NASIL ALACAĞIZ. ALMAMA İMKAN YOK """"2000 ELMAS""" HARCADIM AMA ALAMADIM!!!!!!!!!!!!!!

M1 Grand

Well-Known Member
Olaylardan topladığımız 5 ve 10 şeker az geldi, şeker miktarı daha çok olabilirdi. Kitap miktarı az ve çeşitlerini bulmada zorlandığımı söyleyebilirim. Genel olarak başarılı ve keyifli bir etkinlikti. Bu gibi etkinliklerin gelmesi dileğiyle.. :)

DeletedUser35206

Guest
Sarı kitabı bulamadım bir bu etkinliği 100de 100 yapamadım yarın son görevle 420 şeker oluyor onunla buldum buldum bulamadımsa yatar şu hayaller

KannaXXVIII

Active Member
Etkinlik süresince altın kitap sadece 1 kere karşıma çıktığı için kütüphaneci ödülünü sadece 1 kere tamamlayabildim,etkinlikte çok uzundu kiti tamamlamak için etkinliğin bitmesini bekledim.

DeletedUser37132

Guest
Etkinlik görevlerinin hepsini bitiren birinin terk edilmiş akıl hastanesinde son seviyeye gelememesi adaletsiz olmuş,kitaplar kısmı içinde aynı şey geçerli bu etkinlik biraz daha parayı veren yapsın der gibi olmuş ne yazıkki.

DeletedUser37137

Guest
Ben yeni başlayan biri olarak çoğu görevi yapmakta zorlandım gerek zaman konusunda gerek malzeme konusunda aşırı derecede yani ona dikkat edilmemiş gibi geldi bana