• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

İlkbahar Etkinliği-Kiraz Çiçeği Festivali Yorumları

• Konuyu başlatan DeletedUser26939
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser26939

Guest
Sevgili Kral ve Kraliçeler,

İlkbahar Etkinliğimiz olan Kiraz Çiçeği Festivali hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Queenie

Member
Herkesin merakla beklediği şey sanırım görevler :) Ben de görevlerin paylaşımını bekliyorum merakla :)) Güzel bir set açıkçası tamamlamayı çok isterim.

DeletedUser34669

Guest
etkinlikler heyecanını kaçırdı verilen hediyeler teşvik edici degil hiç.

DeletedUser36092

Guest
Aklımda bi soru var şimdi eskiden kazandığım binayı depoya koysam onu yükseltme kağıdına çevire bilirmiyim

DeletedUser36103

Guest
Listenin bir kısmı eksik.
Tam ve Türkçe liste verirseniz, iyi olur.

DeletedUser27343

Guest
Görev listesini atarmisnz, ingizlce çeviri yaptım bişey anlaşılmıyor

DeletedUser35356

Guest
  1. Bir miktar para topla
  2. Halkını coştur ve 5 FP harca
  3. Başkalarının şehrine 30 motive/cila yap ve lonca hazinesine 50 ürün bağış yap ve ya 15 FP harca
  4. 5 dekorasyan inşa et ve 2 sektor ele geçir
  5. Bir miktar ürün topla ve 3 FP satın al
  6. 7 FP harca ve 20 5 dakikalık üretim tamamla
  7. Müzakere ile 2 sektor al ve ya 40 düşman birliği yen ve bir miktar erzak öde
  8. 15 taverna ziyaret et ve ya 20 FP harca
  9. Bir miktar FP harca
  10. Bir teknoloji araştır ve ya kendi çağından ve ya bir önceki çağdan lonca hazinesine bir miktar ürün bağışı yap
  11. Bir üretim binasında 8 defa 1 saatlik üretim tamamla ve kaybetmeden 2 savaş kazan ve ya 6 defa 8 saatlik üretim tamamla
  12. Bir miktar FP harca ve bir miktar para öde
  13. 750 taverna gümüşü topla ve ya 8 FP satın al ve bir miktar FP harca
  14. Bir miktar ürün topla ve savaş yapmadan 3 sektor ele geçir.
  15. 5 FP satın al ve 9FP harca
  16. Bir eyaletin kontrolunu ele geçir.
  17. Kendi çağından 1 önceki çağdan 2 kültürel bina inşa et ve bir üretim binasında 20 kez en hızlı üretim tamamla
  18. 12 birlik yok et ve ya kendi çağından ve ya bir önceki çağdan lonca hazinesine bir miktar ürün bağışla ve bir miktar FP satın al

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser35572

Guest
Admin, şu yükseltmede hem 3.de +2 fp hem 4.de +2fp yazıyor, yani 4 binanın yanındayken de sadece +2 fp mi verecek yoksa + 4fp mi verecek? Umarım anlatabilmşmdr :)

Eklentiler

• Screenshot_20180329-223236.png
    Screenshot_20180329-223236.png
    874,2 KB · Görüntüleme: 10

DeletedUser35008

Guest
kıt kanaat zar zor fener topluyorsun. sonra en büyük sandığı açıyorsun gelen hediye 1 adet haydut, meşhuuuuuur motivasyon kiti, 5 dakika erzak üretimi azaltma (ha 24 saat ha 23.55 ne halta yararsa) yok artış sandığı bla bla bla. Etkinlikler artık bırak zaman harcamayı merak edip bakmaya bile değmeyecek kadar ucuz ve kalitesiz oldu bilmem oyun yapımcıları farkında mı.

DeletedUser35337

Guest
kıt kanaat zar zor fener topluyorsun. sonra en büyük sandığı açıyorsun gelen hediye 1 adet haydut, meşhuuuuuur motivasyon kiti, 5 dakika erzak üretimi azaltma (ha 24 saat ha 23.55 ne halta yararsa) yok artış sandığı bla bla bla. Etkinlikler artık bırak zaman harcamayı merak edip bakmaya bile değmeyecek kadar ucuz ve kalitesiz oldu bilmem oyun yapımcıları farkında mı.
+1
aynen 700 fener "0" etkinlik ödülü
kazıkazan sayısal loto şans topu gibi oyunlarda kazanma olasılığı daha yüksek gibimee geliyo

DeletedUser34870

Guest
+1
aynen 700 fener "0" etkinlik ödülü
kazıkazan sayısal loto şans topu gibi oyunlarda kazanma olasılığı daha yüksek gibimee geliyo

merhabalar ;
düzenlenen etkinlikler iş iyice çığrından çıkmış durumda daha önceleri verilen görevleri yaptığımız ödül olarak set kurabiliyorduk ama onuda kaldırmışsınız malesef. bu uygulamarınız oyuncuları soğutuyor bilginiz olsun. ayrıca fener ödülleride çok azalmış. daha önceden gün içinde şehirde ağaç çıkıyordu onuda sadece görev yapımı ve fener kullanımından sonra çıkacak şekilde yarlamışsınız gerçi onlarında %95 i 1 fener veriyor :).
elimde biriken tüm feneri bir geliştirmne almak için kullandım ama 8 deneme yapmama rağmen %10 gelem şansı olan ödüller 2şer kez gelmesine rağmen %20 şans olan set yükseltme kiti gelmedi ne hikmetse bu nasıl oranlamadır anlayamadım. bu uygulamalar elmas almaktan çok elmas almamaya ve oyunu bırakmaya teşvik ediyor. bilgilerinize sunarım.

DeletedUser34870

Guest
bu uygulamalar bu şekilde devam edecekse etkinlik başında katılıp katılmamak servest olsun hiç değilse baştan iptal ederiz. boşuna uğraşmamış oluruz.

DeletedUser34435

Guest
Yaklasik 700 fener harcamama ragmen bir tane etkinlik kiti alabildim. 1995 elmas verip 480 fener alabiliyoruz ama onunla etkinlik binasi yakalamak neredeyse imkansiz, tek haydut geliyor, zafer kulesi ya da erzak uretim vs geliyor. Degmez yani. Binalar guzel ama 5 parcayi bi araya getirmek ve bir de onlari yukseltmek icin 5 parca daha bulmak su an mumkun gorunmuyor. Yuz binlerce elmas harcarsak belki, o da yine belki yani :)) Yine de emeklerinize saglik.

DeletedUser36092

Guest
Set etkinliklerin tam set kazanamasınız set yerine başka bişe kazanmak için uğraşırsınız ama set binalarından başka üürün yok onlarda çıkmıyor