• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Anket İlkbahar Etkinliği 2020 Anketi

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    120

DeletedUser34832

Guest
Logo%20-%20Spring%202020.png

Değerli oyuncularımız 2020 yılı İlkbahar etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oy kullanabilirsiniz.

DeletedUser36259

Guest
Genel olarak başarılı.
Son görevlerde beklemeye biraz uyuz oldum sadece. :)

DeletedUser36189

Guest
Etkinlikte gunluk odul cikarmada bana 2 tane pagoda kiti cikarken arkadasima 11 tane odul cikmasi orantisiz oldu birde ana odulu(mikawa ve mikoto) bir kitle kaciriyorum

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

kalender 01

Member
zarzor bitirdiğimiz bazı görevlerde çok basıt (sallama)hediyeler veriliyor.....Günlük yan görevlerde biriktirdiğimiz ürünleri müzakerenin çoklu olmasından hepsi gidiyor,onun için bazı görevler yapılmıyor....

DeletedUser37119

Guest
Günlük gelen son dönemdeki görevler sıkıcı bir hal almasına neden oldu. Seri bir şekilde görevleri yapanlar için farklı bir alternatif bölüm verilebilir. Alandaki fenerler den 3- 5 tane çıkması ciddiyeti bozuyor. Ya hiç vermeyin yada oyuna sürekli girenleri motive edecek sayıda olsun.

-ART-

Active Member
GÖSTERİP DE VERMEMEK
lig sıralamasında görevlerin hepsini bitirerek kazanılan fenerler ile çoooooooook zor. Altın olmak sadece cash ödeyerek kalınabilinir. Hediye fenerlerin çıkma sayıları , süreleri ve de adetleri ile de lig sıralamasında gümüş ayrıca kalabilnek çok zor. Altın liginde kalabilmek ise bir hayal. Bir çok oyuncu eminimki Hanami köprüsünün son seviyesine ulaşamayacak. Pagodayı mevzusunu etmek bile yersiz. 3/5/10 fener ile kurba zıplatmak deveyi hendekten atlatmaktan daha zor....!

DeletedUser36215

Guest
Bütün görevleri eksiksiz yapmama rağmen ne köprü geliştirmelerini ne de pagoda geliştirmelerini tamamlayamadım.Başarılı olmak için elmas satın almaya zorluyor

DeletedUser36711

Guest
Her etkinliği daha da boka bağlıyorsunuz. Sizi tebrik ediyorum!!! Her etkinlikte istikrarlı i şekilde saçma sapan ödülü olan etkinlik getiriyorsunuz bravo. Çok basit bir oyunu bile zevkli hale getiremeyen zavallı geliştiricilere sahip maşallah.

OmegaPepPa

New Member
Etkinlik gayet güzel tüm görevleri şuan için zamanında tamamladım son 1 kaç gündür günlük görevlerdeyim.
Bahsetmek istediğim 2 konu var bunlardan ilki; Bu lig olayı malesef cebi dolu 1 kaç oyuncu ile belirlenmektedir bunun sebebinide şöyle açıklamak isterim elmas harcayan oyuncular lig sıralamasını harcadıkları elmas ile çok bariz ve açık bir şekilde şekillendirmektedir örneğin şuan bahsettiğimiz etkinlikte kimse elmas harcamaz ise gold ligde herkes geliştirmesini alabilir ama burda elmas basan oyuncular devreye girip elmas harcamaya başladığı an(etkinlik için)elmas harcamayan oyuncular alt liglere doğru ilerlemektedir ve bu açık ve bariz bir şekilde malesef olumsuz etkilemektedir.Bunu en aza indirmek şirketin ilk politikası olmalıdır evet elmas şirketin bir geliridir ama aradakı farkı bu kadar açmamalıdır.
İkinci konu ise: Şans oranlarının 1 tık arttırılması gerekmektedir %12 gibi bir şans faktörü malesef çok düşüktür bunun minimum %25 ile 30 olması gerekmektedir.

raptor00

Well-Known Member
Günlük ödüllerdeki oranlar ideal olabilir fakat öyle dengesiz dagılıyor ki 2000 harcıyorsun hiç çıkmıyor 1000 harcıyorsun 10 tane cıkıyor. Sadece kumara dayalı rulet oyunu gibi. Bu kadar şansa dayalı olması hoş değil. Algoritma, oyuncu eger hiçbirey elde edemiyorsa şans faktörünü artıracak sekilde düzenlenmeli. Yoksa bu haliyle insanlara heyecan vermez.

El Ajedrecista

Active Member
genel olarak güzel etkinlikti, fakat fener sayısının yetmemesi kısmına katılıyorum. elmas harcamayanın 8. seviye hanami alması imkansız.

bir de altın ve gümüş liglerde bitirenlerin ek bir hanami geliştirmesi alması gereksiz olmuş. bu seviyeye elmas harcayanlar geliyor. elmas harcayabilenler zaten önceden son geliştirmeyi kazanabildiği için onların da işine yaramayacak. belki bronzda da bu ödül olabilirdi.

Son düzenleme:

Yunus bey

Well-Known Member
Başarısız dedim neden dedim
İzah edelim.
Hanami köprüsü heralde 1 seviye eksik bitirecem.
İlla elmas harcamak zorumda değilim.
Harcamadığımız için her seferin de eksik levelle tamamlamak gıcık olmaya başladı.
Dünya fuarı şu an 1 eksik ile şehrim de duruyor.
Bu oyunu sadece elmas harcayanlara yapılmış ise herkese söylensin.
Elmas harcayamayanlar boşuna oynamasın.
Bir şey yapılıyosa diğer oyuncuları da düşünmek gerek.
Sonuçta bu oyun kaç yıldır böyle ayakta kalmadı mı?
Böyle giderse yeni oyuncular zor gelir.
Ve bu oyunu oynayan sayılı kişilerce döner.
Şirketin bir hedefi yok mu?
Oyunu indirme sayısı milyonlar bulup bunu oynayan mı kazandırır
Yoksa elmas harcayan mı kazandırır
500 kişi için
1 milyon kullanıcı yok sayılmamalı
Oyunu oynayıp bırakan çok kişi var.
Acaba neden
3 hafta etkinlikle uğraş sonra 1 eksik ile tamamla
Ben yeni başlasam hiç uğraşmam silerim.
Ayrıca antika da neyi takas edecez.
Takas yapıla yapıla depo da antika kalmadı.
Bunun da bir çaresi bulunmalı
Takas için etkinlikten her gün 1 değil de 5 ,6 hediyeler olmalı , olmalı ki antika da takas olsun.
Çoğu kişi bitirdi deposunu
Neyi takas edecez.
Oyun yöneticileri tv izlemeyi pasta yemeyi bırakıp sıkıntıları masaya yatırmalı

serdalca08

Well-Known Member
Bu saatten sonra hiçbir şeyin önemi yok 2 haftada bir etkinlik yapıyorsunuz da joker yenileme kiti yapın ki insanlar istediği binayı son seviye yapsınlar ,parça parça kazanılan etkinlik binaları son seviye yapamadıktan sonra neye yarar envanterde tonla olmuş.D

DeletedUser33884

Guest
Bu etkinlik elmas harcamadan sona gelinebilen bir etkinlik.
Fakat oyuna gelince şu lonca kıta haritalarında sınırlı giriş yerleri kalkmalı köşeyi kapan senelerce orda kalıyor.Her yerden girip savaş yapılabilmeli.Yeni yükselenleri ve lonca kuranları oyunda ilerlemiş olanların altında eziyorsunuz.Oyuna vakit ayırdığı müddetçe oyuncunun gelişimi ve yükselmesi için yapabileceği aktiviteler olmalı.

serdalca08

Well-Known Member
Önceki etkinliklerde elmas veriliyordu şimdi o da yok ,bizim gibi kadim oyuncular için gözünü hoş tutmanız lazım ki her şey karşılıklı xD