• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

İleri Çağ Ozaliti

Coşkun Güz Üzüm Bağı başta olmak üzere bazı binalar ileri çağ ozaliti veriyor. Titandaysan şu anda ileri çağ yok. Yani boşa gidiyor. Sayın yetkililer, ozalitleri farklılaştırıp mevcut çağ ve ileri çağ olarak sınıflandırsanız ve biz de ileri çağ ozalitlerimizi kullanmayıp Uzay merkezi çağı açıldığında bu ozalitlerimizi aktif ederek bu hakkımızı kullansak adil olmaz mı?

Bir de son bir haftada sanırım 4. başlık açtım ama hiç birine ne adminlerden ne de (61HAYLAZ61) dışında hiç bir oyuncudan tepki gelmedi. Acaba bu konular çok mu önemsiz merak ettim...

FlatWhite

Active Member
Bu konu dikkate değer. genel olarak ozalit konusu zaten el atılması gereken bir alan. Bir sürü binada birikmiş binlerce ozalit var. Bir işe yarasa bunlar iyi olurdu. Ozalitlere bina yükseltmesi dışında da bir anlam veya fayda yüklenmesi iyi olur.

EFKARPERDES1

Well-Known Member
Coşkun Güz Üzüm Bağı başta olmak üzere bazı binalar ileri çağ ozaliti veriyor. Titandaysan şu anda ileri çağ yok. Yani boşa gidiyor. Sayın yetkililer, ozalitleri farklılaştırıp mevcut çağ ve ileri çağ olarak sınıflandırsanız ve biz de ileri çağ ozalitlerimizi kullanmayıp Uzay merkezi çağı açıldığında bu ozalitlerimizi aktif ederek bu hakkımızı kullansak adil olmaz mı?

Bir de son bir haftada sanırım 4. başlık açtım ama hiç birine ne adminlerden ne de (61HAYLAZ61) dışında hiç bir oyuncudan tepki gelmedi. Acaba bu konular çok mu önemsiz merak ettim...
Bu söylediğinize bende katılıyorum. çünkü bendede 15 adet güz binası mevcut. yeni çağın oyuna eklenmesi tahmini 1 yılı bulur belkide geçer bile.hic haber vs. yok yeni çağ ile ilgili. şuan için erken . birikmiş ozalitler ile ürün, fp, elmas,erzak, cevher takası yapılabilir.oyuna böyle bir güncelleme eklenebilir. Forumda benim bir çok önerim var lakin bende destek görmedim
eskiden forumda destek olunurdu.suan forum ölü taklidi yapıyor...

Hızlı Kral

New Member
eskiden elmas harcayan oyuncu ile elmas harcamayan oyuncu....aynı hedeflere ulaşabiliyordu.....işte sadece elmas harcayan 1 ayda hedefe ulaşıyorsa elmas harcamayan 5-6 ayda ulaşıyordu.... ama günün sonunda durumlar eşitleniyordu.....bu eşitlik sayesinde rekabet ortamı oluyordu.....bu da oyunda devamlılık ve yeni oyuncuların gelmesini sağlıyordu..........şimdi ise eşitlik kalmadı ........etkinlikde elmas bol bol basarak lig birincisi olup ------bina üreten----- özel binayı kazan.....3-4 ayda şehrini full tamamlıyorsun.........ee..üçretsiz oyuncu elmas harcamayan oyuncu bu farkı nasıl kapatacak.......kapatması imkansız..işte bozulan rekabet bu.... adaletsiz taraf bu......sonra oyuncu sayısı azalır tabi.....denge yok çünkü...