• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Gerçekleşti İki Öneri

Kurucu 61. Thibault

Well-Known Member
Benim 2 önerim olacak (Daha önce önerilmiş olabilir, bilmiyorum).

1. Teknoloji araştırırken FP atılan bölüme textbox konması. Mevcut halinde sadece 1 FP veya sahip olunan (envanterdeki FP hariç) FP yi atabiliyoruz. Örnek 70 FP var, ben teknolojiye 50 FP atmak istiyorum. 50 kez 1 FP butonuna basmam gerekiyor. O bölüme eklenecek textbox a 50 FP yazabilmeliyim.
  2. Hasat yaparken en fazla 100 FP (belki benim çağımın limitidir) toplayabiliyoruz, 100 FP olduktan sonra FP harcayıp 100 FP’nin altına düşmeden hasat yapamıyoruz. Bu da istemediğimiz yerlere FP harcamamıza neden oluyor. Hasat yaparken 100 FP limitinin kaldırılması mümkün olabilir mi?

61HAYLAZ61

Well-Known Member

1. Teknoloji araştırırken FP atılan bölüme textbox konması. Mevcut halinde sadece 1 FP veya sahip olunan (envanterdeki FP hariç) FP yi atabiliyoruz. Örnek 70 FP var, ben teknolojiye 50 FP atmak istiyorum. 50 kez 1 FP butonuna basmam gerekiyor. O bölüme eklenecek textbox a 50 FP yazabilmeliyim.
  2. Hasat yaparken en fazla 100 FP (belki benim çağımın limitidir) toplayabiliyoruz, 100 FP olduktan sonra FP harcayıp 100 FP’nin altına düşmeden hasat yapamıyoruz. Bu da istemediğimiz yerlere FP harcamamıza neden oluyor. Hasat yaparken 100 FP limitinin kaldırılması mümkün olabilir mi?

önerilerin güzel dostum.lakin her güzel öneri gibi senin önerilerinde oyun kurallarına aykırı söylenip rafa kaldırılacak

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Diğer oyuncularımızın da fikirlerini öğrenebilirsek çok mutlu oluruz.

KUZEYISTAN

Member

Daha önce 10 FP olan sınır 100 FP'ye çıktı ve rahatlama oldu. Sınırsız olmasa bile 500 FP olabilir.

FF Afrexia

Well-Known Member
Bak bu görüşe bende katılıyorum.100 fp artık yetmiyor.500 + fp olması gerek artık toplanılabilen fp miktarı

Üşenip Elmas la toplayan bi insanım dün toplarken 100 fp hazırda elimde olduğunu görmedim 10 elmas harcadım çok sıkıntı bu durum hadi sınır artmasa bile elmasla toplarken bakılmasın 100 ün üstünde toplanmaya

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Son güncellememiz ile birinci önerinizin uygulamaya geçtiğini memnuniyetle ifade etmek isterim. Değerli önerilerinizle oyunumuz daha eğlenceli ve işlevsel hale geliyor. Teşekkür ederiz :)