• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı Ürün toplama saat sınıflandırma

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

KralqmaS

Well-Known Member
Mobilde oynarken bazen önceden hem 1 günlük hem 8 saatlik üretim hazırda bekletiyorum. Bu üretimlerimin hangisinin 8 saat hangisinin 1 günlük olduğunu ayırt edemiyorum. Toplamadan bunları ayırt etmenin r yolu eklenmeli. Mesela ürettiğin ürün 1 günlükse toplama işaretinin dairesi mor renk , 8 saatlikse mavi renk, 4 saatlikse turuncu gibi bir ayırt edici bir renk skalası olursa çok daha iyi olabilir. Ufak ama pratik bir yöntem olur.

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Değerli öneriniz için çok teşekkürler. Diğer oyuncularımız da bu şekilde bir düzenleme olsun ister miydi acaba? Sizler de biten üretimlerinizi ayırt etmekte zorluk çekiyor musunuz?

KralqmaS

Well-Known Member
Merhabalar. Değerli öneriniz için çok teşekkürler. Diğer oyuncularımız da bu şekilde bir düzenleme olsun ister miydi acaba? Sizler de biten üretimlerinizi ayırt etmekte zorluk çekiyor musunuz?
Aslında üretimleri binanın üstüne basarak değil de yönetim binasında üretim adı altında bir sekme olmalı, o sekmeden üretimleri seçip ne kadar kaldığını görüp ürün hasatlarını yapabilsek daha toplu ve kullanışlı olabilir. Devasalar ve etkinlik binaları da bu sekmede olabilir ve kendi içinde gruplandırma seçeneği sunulabilir. Mesela ben 1 saatlik üretimler diye bir grup kurup o gruba istediğim üretim ya da devasa binayı koyabilmeliyim. Hem mobil için aşırı kolaylık olur hem de istemeden toplamanın önüne geçer. Bir de yönetim binası daha efektif kullanılmış olur. İleriki çağlarda nasıl oluyor bilmem, ben kendi çağıma kadarki önerilerimi belirtiyorum :)

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Daha önce raporlamış olduğumuz bu talebin Merkezi Destek Birimi tarafından değerlendirmeye alındığını ve oyun geliştiricilerimize iletildiğini sizlere haber vermekten büyük memnuniyet duyuyoruz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.