• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. EFKARPERDES1

Keşif seferleri Eser ödülleri

Bilindiği üzere keşif seferlerinde en nadir yeşil heykel eser çıkıyor. Bu eserden çıkan ödüller artık vasatın altında kaldı. Sarı heykele 100 fp kazanma şansı eklenmiş ama yeşil heykelden fp kazanma şansı yok ! Artık etkinlik binaları çok iyi özellikler veriyor. Seferlerde çıkan ödüllerin çok...
  2. EFKARPERDES1

LSA'da atılan tuzakların kaldırılması!

Merhabalar. Bilindiği üzere eskiden LSA da kule kurarak sıfır (0) zaiyat ile savaşmak mümkündü.Daha yeni sayilabilecek bir güncelleme ile sıfır(0) ziyatla savaşmak hayâl oldu. ne kadar kule kurulursa kurulsun artık %20 ihtimalle zaiyat alma şansı var savaşan her oyuncunun.LSA da zaiyatsiz...
  3. EFKARPERDES1

Keşif seferleri 5.ci etap Eserler ödülleri

Merhabalar. Bilindiği üzere keşif seferlerinde çıkan eser ödülleri mevcut. Keşif seferleri 5 etaptan oluşuyor ve 5.ci etap oyuncuları çok zorluyor . Bu denli zor olan bir etapta eserler binası vasıtasıyla çıkan eser ödüllerinin de bu etaba yakışır şekilde olması gerektiğini düşünüyorum. Yani ilk...
  4. EFKARPERDES1

Köy etrafında çıkan çöplerin ödül içeriği değişmeli

Merhabalar.Köylerimizin etrafında çıkan çöplerden hakikaten çıkan ödüller çöp niteliği taşıyor . artık bu çöp ödüllerinin değişmesi gerekiyor. Nadirde olsa fp , ürün, 5 elmas ve kendine yardım kiti çıkabiliyor. Lakin geri kalan ödüller çok vasat kalıyor. Önerim bu çöplerden çıkan ödüllerin...
  5. EFKARPERDES1

Limanlardaki Mürettebat sayısının artırılması

Merhabalar.Bilindiği üzere buzul çağı ve sonraki her çağda teknoloji araştırması yaparken cevherde isteniyor.özellikle Buzul gelecek ve Okyanus geleceği çağında prometyum ve orichalcum cevheri isteniyor.Bu cevherleri kazanılması bir kaç şekilde mevcut.Genellikle Kutup limanı ve Okyanus...
  6. EFKARPERDES1

Devasa Binalara Küçültme Kiti

Merhabalar.Oyunda ilerledikçe kazanılan genişlemeler belli bir yerden sonra artık yetersiz olmaya başlıyor. Önerim Büyük boy devasa binalara küçültme hakkının getirilmesidir. örneğin Alcatraz, buzul sera, uzay taşıyıcı, mavi galaksi, Ark, Himeji kalesi, frontenac Şatosu ve eserler tapınağı...
  7. EFKARPERDES1

Batsy bar'ın ektoplazmik iksirleri binası yanlış üretim hatası

Merhabalar.Batsy bar'ın ektoplazmik iksirleri binası %95 ihtimalle 1X kendine yardım kiti , %5 ihtimalle de 10X kendine yardım kiti veriyor.Ben bu binayı mavi galaksi ile bugün hasat yaptım. galaksi bonusu ile 2 katı hasat alırken , şansa da %5 lik dilim ile 10X kendine yardım kiti denk geldi...
  8. EFKARPERDES1

Asker alanına 2.ci asker slotu eklenmesi

Merhabalar. Lonca savaş alaninda savaşırken bazen saniyelerin önemi çok büyük oluyor.Yarali askerlerimizi değiştirirken savaş kule kaybedebiliyoruz. Bazen tek savaşta karşımıza 1 slot olan 8 asker ile savaş ekranı çıkarken bazende 2 slotlu alanlar çıkıyor.Benim önerim tıpkı bu 2 slotlu olan...
  9. EFKARPERDES1

Antikacının çöplerden temizlenmesi

Antikacida günlük olarak her gün 6 adet ticaret parası ve mücevher taşı ile satın alınabilen şeyler çıkıyor.daha önceden oynadığım 9 yıllık hesabımı sildim.oyuna yeniden basladim. önceden de bu durum aynıydı şimdi yine aynı.yeni hesabimla 3 aydır oynuyorum daha ordan aldığım bişey yok desem...
  10. EFKARPERDES1

Oyuna getirilmesi gereken yenilikler

1- Yeni etkinliklerden kazanılan premium binalar ve bu binaların hasatindan elde edilen parçalarla kurulan binalar hep cm isteyen binalar. Oyunda maksimum arkadaş sayısı ile maksimum lonca arkadaşı sayısı kısıtlı.Biri 140 kişi diğeri 80 kişi ile sınırlandırılmış.Lakin bu sayı artık...