• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Killercasper.

Hata Değil savumaya asker koymama hatası

fotorafdaki gibi henüz 7 asker koymuşken 8 asker koymuş gibi gösteriyo benim geç dönem ve haydut dşında askerim yok ki başka çagdan koymuş olayım yani bu bir sorun nasıl oldugunu bilmiyorum b u sabah oldu
  2. Killercasper.

Gerçekleşti olayların koydugu yerlerin berinleşmesi

gönderdigim foto da çizdigim yere bakın teleskop gibi gözleri olmayan 1 kişi nasıl görsün bunu lütfen olaylar oldugu yerde ışık şaçsın ki kolayca bulalım
  3. Killercasper.

İlgi çekmedi/kapandı KITA savaşları

merhaba bildigimiz gibi kıta savaşlarınnda aldıgımız 4 kuleye sadece özgürlük verebiliyoruz ama şöyle bi haksızlık var 70 kişilik bir lonca günde 280 kuleyi özgürlük verebiliyoken 20 kişilik bi lonca günde 80 kuleye özgürlük verebiliyo b durumu düzetmek için önerim kurucular rütbesi...
  4. Killercasper.

Çözüldü öbür insanların nüfusunu görme bugu

merhaba feo ekipi bir bug buldum bug şöyle bi oyuncunun kalesineden başka bi kaleye girinci şehirinden çıktıgımız oyunun cunun nüfusu gözüküyo şindik ne yapıcan nufüsü dyenler olur dalga geçmek istiyenlere dalga geçicek bi konu olur altaki foto gönderdim benim 21 k nufüsüm yok demek...
  5. Killercasper.

yeni etkik

yeni etkinlik ne olucak adı ve binasının boyutu netleştimi
  6. Killercasper.

cm atarken olan sorun

hep böyle oluyo 2 3 saattir bana atılan cmnin hangi binama geldigini ve kimin yaptıgı anlayamıyom
  7. Killercasper.

seferlerdeki sorun

gönderdigim fotoya bakın seferde çok uzaklaştırıyo ve sıra hangi, adam gelirse gidiyo adam gözükmüyo
  8. Killercasper.

Geliştiricilere İletildi yerleşimdeki sorunlar

1. yolu göremiyoruz dahada çok böyle renkli olsun anlaşılsın 2. çok fazla mal istiyo araştırmayı açmak için birazcık azaltılsın 3. ana kalemdeki paramdan ve erzagımdan yaralınmasın yerleşimlerin kendine özel parası ve erzagı olsun.
  9. Killercasper.

artık bıktık

1. lonca ya adamlar giriyo cila yapıy parayı şanslıysa ozaliti kapıp gidiyo artık bıktık bunu söyle yapalım loncaya girdigide ilk 24 saat cila yapamasın
  10. Killercasper.

Kabul Edilmedi oyuna gelmesi gereken özelikler

1. ticarete geçengün 30 mars mikrobuna karşılık 18 mermer veren gördüm bide her loncanın açıklamasında adil TİCARET ADİL TİCARET diye bagıngır bangır bagırıyolar ama işte şöyleteklifler geliyo bunun şöyle düzeltilmeli mesela tunç ürünün en fazla geç dönem ürününyle takas edilicek yani en...
  11. Killercasper.

etkinlik görevleri

etk görevleri çok zor ve haksız ca ben aziz partik gününde hiç çag atlamaıştım demir devrindeydim görevden ordu geldi orduda 8 tane erken dönem askeri vardı 4 haydut vardı forge bowl da iste demir devrindeyken antikacıda ürün sat görevi geldi bu nerdir ya fp de oyunda cimrilik var fp verse...
  12. Killercasper.

İlgi çekmedi/kapandı başka siteler sizden prim kasıyo

bütün loncalar ss yani ekran şekli atmak için farklı siteler kulanıyolar farklı siteler sizden manyak gibi prim kasyıyo bece oyun içi ekra şekli atma diye bişe gelsin
  13. Killercasper.

Gerçekleşti neden hep erzak üretmeye basınca ve erzak üretigin binadan otomatik olarak çıkıp zoom yapıyo?

keşke erzak üretmek için binalar sıra sıra geliyo hepsinden üretince zoomlamasa artık çıldırdım ne olur çözüm bulun bence şöyle ola bilir animasyonları kapatınca bidaha şu zoom yapmmasın