• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Çözüldü öbür insanların nüfusunu görme bugu

sizde benim söyledigim takdigi yapınca başkalarının nufüsunu gördünüz mü ?

• evet gördüm

• hayır görmedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Killercasper.

Well-Known Member
merhaba feo ekipi bir bug buldum bug şöyle bi oyuncunun kalesineden başka bi kaleye girinci şehirinden çıktıgımız oyunun cunun nüfusu gözüküyo şindik ne yapıcan nufüsü dyenler olur dalga geçmek istiyenlere dalga geçicek bi konu olur altaki foto gönderdim benim 21 k nufüsüm yok demek başka bi kalenin nüfusu demek ki bu arada sadece pc de oluyo bu bug

Eklentiler

• Ekran görüntüsü 2021-04-17 081439.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-17 081439.png
    799,2 KB · Görüntüleme: 19

sleeplesslady

Well-Known Member
Sayın @Killercasper.
Görseldeki diğer bilgiler sizin hesabınıza mı ait, mesela çağ, altın, erzak; yoksa onlar da mı yanlış görünüyor; bir de bunun videosunu çekme şansınız var mı, tama olarak hangi adımda hata veriyor anlamamız açısından; bilgilerinizin görünmesini tercih etmezseniz, videoyu bir yere yükleyip, bir bildirim ile bize linkini gönderebilirsiniz.
Bu arada biz deneme yaptık, belirttiğiniz gibi bir hataya denk gelmedik, sizin gönderdiğiniz görsel de sanırım eski bir tarihe ait (genel sohbet ortamındaki görüntü bugüne veya düne ait değil), acaba yapılan bir güncellemeden sonra belirttiğini durum düzelmiş olabilir mi?

Son düzenleme:

Killercasper.

Well-Known Member
Sayın @Killercasper.
Görseldeki diğer bilgiler sizin hesabınıza mı ait, mesela çağ, altın, erzak; yoksa onlar da mı yanlış görünüyor; bir de bunun videosunu çekme şansınız var mı, tama olarak hangi adımda hata veriyor anlamamız açısından; bilgilerinizin görünmesini tercih etmezseniz, videoyu bir yere yükleyip, bir bildirim ile bize linkini gönderebilirsiniz.
Bu arada biz deneme yaptık, belirttiğiniz gibi bir hataya denk gelmedik, sizin gönderdiğiniz görsel de sanırım eski bir tarihe ait (genel sohbet ortamındaki görüntü bugüne veya düne ait değil), acaba yapılan bir güncellemeden sonra belirttiğini durum düzelmiş olabilir mi?
erzak para ve çag bana ait sadece mutluluk çizergesi bana ait degil video çekmeye çalıtım aslında ama vidyoda bilgisayar nedense çok dondu çekmeddim tam olarak şurada veriyo hatayı mesela ben komşumun kalesine girdim sorna da başka bi komşumun kalesine girmeye tıklıyınca üsteki fotorafda oldugu gibi yükleme ekranı geliyo yükleme ekranı görünce normalde nufüsün görüldügü yerde öbür oyun cunun nufusü gözküyo aslında ben bu hatayı destek ekipine bildirmiştim onlarda hatayı bulmuşlardı ama aradan 2 3 hafata geçmesine rahmen düzelmedi acaba öbür oyuncularda düzeldide bendemi düzelmedi diye şühpe ederek açtım bu başlıgı

sleeplesslady

Well-Known Member
Sizin daha önce bildirdiğiniz tam olarak bu değildi veya biz tam olarak anlayamadık; o hatayı şöyle belirlemiştik; başka bir oyuncumuz ziyaret ettiğinizde sol üst köşede kısa süreli de olsa bir takım sayılar görünüyordu ki bu sayılar sanki oyuncu ile aranızda mutluluk, nüfus farkı gibi bir sayı. Biz bunu raporladık; daha bu konu çözülmedi. Ancak yukarıda gönderdiğiniz resimdeki kadar net bir şekilde nüfus yazan yerin yanında başka bir sayı görnmesi gibi bir hataya biz denemelerimiz sonucu denk gelemedik.

Killercasper.

Well-Known Member
Sizin daha önce bildirdiğiniz tam olarak bu değildi veya biz tam olarak anlayamadık; o hatayı şöyle belirlemiştik; başka bir oyuncumuz ziyaret ettiğinizde sol üst köşede kısa süreli de olsa bir takım sayılar görünüyordu ki bu sayılar sanki oyuncu ile aranızda mutluluk, nüfus farkı gibi bir sayı. Biz bunu raporladık; daha bu konu çözülmedi. Ancak yukarıda gönderdiğiniz resimdeki kadar net bir şekilde nüfus yazan yerin yanında başka bir sayı görnmesi gibi bir hataya biz denemelerimiz sonucu denk gelemedik.
evet oda oluyo oda şöyle oluyo mesela ben bir oyuncunun kalesine girdim sorna başka bi kale ye girdim eyer ilk girdigimn kalesindeki oyuncunun kalesindeki nufüs 2 girdigim kalede ki oyuncunun nüfusuyla karşılaştırma oluyo

sleeplesslady

Well-Known Member
evet oda oluyo oda şöyle oluyo mesela ben bir oyuncunun kalesine girdim sorna başka bi kale ye girdim eyer ilk girdigimn kalesindeki oyuncunun kalesindeki nufüs 2 girdigim kalede ki oyuncunun nüfusuyla karşılaştırma oluyo
Dediğim gibi o sayılar nüfus ve mutluluk karşılaştırması olabilir, bir kaç deneme ve hesap yaptık tam birebir tutmasa da, yaklaşık farklar elde ettik. Biz o hatayı video çekip ilgili birime ilettik. Ancak yukarıda gönderdiğiniz hatayı biz alamadığımız için adım adım açıklama şansımız olmuyor; o yüzden sizden ricamız bir şekilde bir video kaydı oluşturmanız

Killercasper.

Well-Known Member
Sizin daha önce bildirdiğiniz tam olarak bu değildi veya biz tam olarak anlayamadık; o hatayı şöyle belirlemiştik; başka bir oyuncumuz ziyaret ettiğinizde sol üst köşede kısa süreli de olsa bir takım sayılar görünüyordu ki bu sayılar sanki oyuncu ile aranızda mutluluk, nüfus farkı gibi bir sayı. Biz bunu raporladık; daha bu konu çözülmedi. Ancak yukarıda gönderdiğiniz resimdeki kadar net bir şekilde nüfus yazan yerin yanında başka bir sayı görnmesi gibi bir hatay
bende nedese olmuyor viedo ama en kısa zamanda başka bir oyuncuya bu bu bug un videosunu çektirmeye çalışıcam ama size bu sürede bi önerim eyer dizüstü bilgisayardan bakıyorsanız internetin kötü çekdigi bi yerde denemeniz bu şekilde oyun ikide bi durucak ve bu bugu görmeniz kolaylaşıcak ını umut ediyorum çünkü benim bilgisayarım yavaş bi bilgisayar bilgisayarı hızlı olan arkadaşlarımda bu bug olmuyo

sleeplesslady

Well-Known Member
bende nedese olmuyor viedo ama en kısa zamanda başka bir oyuncuya bu bu bug un videosunu çektirmeye çalışıcam ama size bu sürede bi önerim eyer dizüstü bilgisayardan bakıyorsanız internetin kötü çekdigi bi yerde denemeniz bu şekilde oyun ikide bi durucak ve bu bugu görmeniz kolaylaşıcak ını umut ediyorum çünkü benim bilgisayarım yavaş bi bilgisayar bilgisayarı hızlı olan arkadaşlarımda bu bug olmuyo
ama internetim kötü değil ki :)
bir şekilde ben de hatayı yakalamaya çalışacağım, teşekkürler

Ismail007-YSLSNCK

Well-Known Member
Aynen.. Şimdi denedim.. Birisinin şehrine girip, oradan başkasının şehrine de girince nüfus değişiyor.. Muhtemel son girdiğinden bir öncekinin nüfusu gözüküyor ve sanki nüfus kazanmışsın gibi yeşil sayı ekleme yapıyor.. Brisgarddan Redengelin 270k boşta nüfusu var.. Kimse duymasın.. :p

Ismail007-YSLSNCK

Well-Known Member
Ama bu nüfus gözükmesi iki şehir arasında yükleme yaparken, bir iki saniyeliğine gözüküp, yükleme bitince kayboluyor.. Yükleme biter bitmez de, sanki nüfus kazanmışsın veya kaybetmişsin gibi yeşil kırmızı sayılar iki şehir arasındaki farkı söylüyor. Dikkat etmezsen bir iki saniyelik olayı yakalayamazsın..

Killercasper.

Well-Known Member
Ama bu nüfus gözükmesi iki şehir arasında yükleme yaparken, bir iki saniyeliğine gözüküp, yükleme bitince kayboluyor.. Yükleme biter bitmez de, sanki nüfus kazanmışsın veya kaybetmişsin gibi yeşil kırmızı sayılar iki şehir arasındaki farkı söylüyor. Dikkat etmezsen bir iki saniyelik olayı yakalayamazsın..
aynen öyle oluyo bu bug

sleeplesslady

Well-Known Member
bu şekilde raporlama yapıldı dediğim gibi, hata raporu takibimizde