• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Genişleme Sorunu

Bina depolama kitiyle ilgili son mesajı yazdığım 10 ağustostan sonra büyük bir değişiklik oldu ve neredeyse oyuna ilk başladığım tarihten 10 ağustos tarihine kadar topladığım bina depolama kiti kadar kit topladım; 9 yada 10 tane. Görevlerde, günlük görevde vs depolama kitini gördüğümde...
  2. Genişleme Sorunu

Tekrar merhaba. Ana dünyam Fel'de depolama kiti konusunda problemimi çözemiyorum. Bu hafta biten 7 günlük görevde de 2 adet görünüyordu ama işte her zamanki gibi onu vermedi, toplu kendine yardım kiti verdi. Lonca seferlerinde bu hafta da 4. zorluk bitmek üzere ama maalesef depolama kiti...
  3. Genişleme Sorunu

Yanıtınız için teşekkürler. Bina depolama kiti ile ilgili yaşadığım sorunu loncadaki arkadaşlala da konuştum ve doğrusu onlar bana şaşırdı, ben onlara. Arkadaşlar günlük görevlerde, lonca seferlerinde, antikacıda vs bir çok yerde depolama kit elde edildiğini söylediler. Şaşırdım çünkü aylardı...
  4. Genişleme Sorunu

Bu mesajı yazdıktan önce en son ne zaman Fel Dranghyr'daki dünyamda bir tane bina depolama kiti edinmiştim bilmiyorum ama elimde aylardır hala 2 tane bina depolama kiti duruyor. Çok ihtiyacım olmasına rağmen daha acil bir durum olabilir diye tutuyorum. Antikacıya gelen kitler depolayacağımız...
  5. Güncelleme Güncelleme 1.234

"Bazı durumlarda görev penceresi çalışmayı durduruyor ve tekrar açılmıyordu." Daha önce ben böyle bir sorun yaşamamıştım ama dün akşamdan bu yana üç dünyamda da çok yoğun olarak bu sorunu yaşıyorum.
  6. Genişleme Sorunu

Yanıt için teşekürler. Daha önce önermiştim yine tekrar edeceğil Alcatraz, korsay yuvası vs gibi yapıları keşke denize kurabilsek bu kadar yer sıkıntısı ve görsel gariplik yaşamayız.
  7. Genişleme Sorunu

Merhaba. Etkinlik sayısı çoğaldı ve bu oyunu daha eğlenceli hale getirdi, savaş dışında da sürekli uğraşacak performansların olması güzel bir şey ancak GENİŞLEME konusunda daha çok sıkıntı yaşamaya başladık. Etkinlik binaları devasalar gibi daha çok yer istiyor ama maalesef çağ atlama vs'de...
  8. Ordu Yönetimi

Teşekkürler, belirttiğiniz gibi ayarlardan kaynaklıymış farklılık. Sorunumu çözdüm.
  9. Ordu Yönetimi

fotoğrafta postmodern çağ kutucuğunun hemen solundaki TÜM BİRLİKLER kutucuğunu kastettim, diğer dünyalarımda yok.
  10. Raporlandı Ticaret Teklifi

Ticaret teklifi oluştururken ürün listesinde her ürünün karşısına bir kutucuk konulsa ve biz sunacağımız ürün oranı karşılığında talep ettiğimiz ürünleri işaretlesek çok pratik olurdu. Tek yapmamız gereken sunduğumuz ürünün miktarını, taleplerimizin toplamının miktarını hesaplamak ki, bu...
  11. Ordu Yönetimi

Brisgarddaki dünyamda olan fotota görülen özellik diğer dünyalarda yok. Bu özellik diğer dünyalara da eklenecek mi? Teşekkürler...
  12. Kültürel yerleşimler

Merhaba Kültürel yerleşimlerde ürün karşılığında alan genişletmek istediğimde, alanı elmas karşılığı genişletme istek penceresi açılıyor. Bu problemle ilgilenebilir misiniz. Teşekkürler
  13. Brisgard ses problemi

Merhaba. Brisgard'da animasyon seslerinde problem mi var, ses alamıyorum, diğer dünyalarda böyle bir sorun yok. Tüm ayraları tekrar tekrar konrtol ettim ama benden kaynaklı bir probleme rastlamadım.
  14. Daha önce önerildi-kapandı Bina seviyesi yükselme

Özellikle etkiniklerde kazanıla binalar olmak üzere binaların seviyesini yükseltmek için daha çok geliştirme kiti elde etmemizin imkanı sağlanamaz mı? Antikacıda mutluluk bonusu ile ilgili satışlar çok yüksek, bunların en azından bir kısmının yerine seviye geliştirme kiti konulması mümkün değil...
  15. İlgi çekmedi/kapandı Ticaret tekliflerimizi iptal etmek için

teşekkürler önerimi dikkate aldığınız için :)
  16. Kabul Edilmedi Deniz alanlarını kullanma

Oyunun kalitesi ile oyunda yapıları/alanları kullanma maalesef uyuşmuyor. Alcadraz'ı karaya inşa ediyoruz ve benzeri bir çok yapıyı. Şimdi şehrimin bir yerlerinde Korsan Yuvası, başka bir yerinde Alcadraz bunların denizle ilintili yapılar ama karanın ortasına oturmuş gemi gibi çakılı kaldılar...
  17. İlgi çekmedi/kapandı Ticaret tekliflerimizi iptal etmek için

Merhaba. Yaptığımız ticaret tekliflerini tek tek iptal etme imkanınız var ama keşke tekliflermizi istediğimizde hepsini yada istediğimiz kadar teklifimizi seçerek tek veya bir kaç hamlede iptal edebisek çok güzeş olacak. Kolay gelsin.
  18. Geri Bildirim Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Güçlendiricileri görevde verilen paralarla almak imkansız. Biletler de çok gerekli değil, bir tek girişten sonra güçlendiriclieri daha ucuz veya para miktarını biraz daha çok tutarak çok daha eğlenceli bir oyun olabilirdi.