• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. KARAYUZ

Özellik Kuantum İstilası [Lonca Baskınları]

innogames ALMANYA yı tebrik ederim )) kıta haritasını bitirerek cok güzel bir yer acmıslar acaba burası için ne kadar zaman harcamıslar )) uzaycagıtitana gelmiş bir oyuncuyucu demir devrinden okcular lejyonerlerle savasmaya yönlermek cok güzel bir iş olmuş )) inanın ne diyecegimi sasırdım tüm...
  2. KARAYUZ

Duyuru Forge için Büyük Haber!

Slm Ben yaptım oldu mantığı hiç bir zaman hiç bir olayda kabullenecek bir iş değildir. Bu oyunu uzun süredir oynuyorum bu oyun ilk oynamağa başladıgımda sadece komsularına saldırıyordun., kıta savası sonradan oyuna eklendi ve uzun süredir butun dunyalarda loncaların birbirleri ile savastıkları...
  3. KARAYUZ

Daha önce önerildi-kapandı LSA SAVAŞ ALANI

hocam bu konyları gündeme getirmek lazım hep beraber bir care bulunur
  4. KARAYUZ

Daha önce önerildi-kapandı LSA SAVAŞ ALANI

Lsa savas alanında daha az zaiyatla savaşmak için kamp kuruyoroz ( kusatma kampı-tuzak kale vs. ) loncaların otuncu sayıları farklı kimi lonca 80 kişi kimi lonca 10 kişi bunu sizde biliyorsunuz 80 kişilik lonca kusatma kampını örnek veriyorum 800 son cag ürünü ile kuruyorsa 10 kişilik loncada...
  5. KARAYUZ

Kabul Edilmedi ARK BİNASI

Slm Bildiğiniz gibi ark binası oyuncu hangi çağdaysa o çağa at ürünleri lonca hazinesine veriyor. son gelen LSA ile birlikte loncaların ürün sorunu ortaya çıktı. Ark binasına yeni bir ekleme yaparsanız oyuncu istediğe çağa ait ürünü loncaya verebilse loncaların hazineleri biraz olsun rahatlar...