• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Daha önce önerildi-kapandı LSA SAVAŞ ALANI

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

KARAYUZ

Member
Lsa savas alanında daha az zaiyatla savaşmak için kamp kuruyoroz ( kusatma kampı-tuzak kale vs. ) loncaların otuncu sayıları farklı kimi lonca 80 kişi kimi lonca 10 kişi bunu sizde biliyorsunuz
80 kişilik lonca kusatma kampını örnek veriyorum 800 son cag ürünü ile kuruyorsa 10 kişilik loncada 800 ürünle kuruyor
bu haksızlık degilmi 10 kişilik loncadan 70 fazla kişi var hazinelerine daha fazla ürün giriyor adamların hazinelerinde bir sürü ürün var bizde hazinemizi yükseltmye calısıyoruz bu haksızlıga acilen bir care bulmanız lazım diye dusunuyorum 80 kişilk lonca 800 ürünle kuruyorsa 10 kişilik loncaların onların % 90 daha az ürünle kurmaları lazım yani 100 ürün harcamaları lazım yoksa yuksek puanlı kalabalık loncalarla nasıl mucadele edicez

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Lsa savas alanında daha az zaiyatla savaşmak için kamp kuruyoroz ( kusatma kampı-tuzak kale vs. ) loncaların otuncu sayıları farklı kimi lonca 80 kişi kimi lonca 10 kişi bunu sizde biliyorsunuz
80 kişilik lonca kusatma kampını örnek veriyorum 800 son cag ürünü ile kuruyorsa 10 kişilik loncada 800 ürünle kuruyor
bu haksızlık degilmi 10 kişilik loncadan 70 fazla kişi var hazinelerine daha fazla ürün giriyor adamların hazinelerinde bir sürü ürün var bizde hazinemizi yükseltmye calısıyoruz bu haksızlıga acilen bir care bulmanız lazım diye dusunuyorum 80 kişilk lonca 800 ürünle kuruyorsa 10 kişilik loncaların onların % 90 daha az ürünle kurmaları lazım yani 100 ürün harcamaları lazım yoksa yuksek puanlı kalabalık loncalarla nasıl mucadele edicez
Ahhh kardeşim ben bu öneriyi defalarca kez önerdim lakin sesimi duyuramadım.tecrübe ile sabittir senide kimseler duymayacak…

Arden

Active Member
Ben de destekliyorum,destekledim de bu konuda çıkan her yazıyı ama Haylaz'ın dediği gibi pek etkisi olmayacak, birazdan sleeplesslady ablam gelecek konuyu kapatacak :D

FF Afrexia

Well-Known Member
Ben de destekliyorum,destekledim de bu konuda çıkan her yazıyı ama Haylaz'ın dediği gibi pek etkisi olmayacak, birazdan sleeplesslady ablam gelecek konuyu kapatacak :D

Aynen öyle olacak ama gerçekten can sıkıcı 3 kişi olsan da 10 kişi olsan da 80 kişi olsan da kuşatma kampı 3K ürün istiyo

Arden

Active Member
Aynen öyle olacak ama gerçekten can sıkıcı 3 kişi olsan da 10 kişi olsan da 80 kişi olsan da kuşatma kampı 3K ürün istiyo
Öyle,hatırladığım kadarıyla Beta forumunda da fazlasıyla dile getirildi lsa binalarının ürün maliyeti. Orda yüzlerce yoruma rağmen değişiklik yapılmıyorsa burda 10-15 kişinin yazması ile yapılmaz maalesef. Bir diğer konu da adil lig için lsanın global hale getirilmesi. O da yakın zamanda bildirilmişti,baştan bir tasarım gerektiği için kısa vadede değişiklik olmayacak diye. Yine de uzun vadede bu iki konunun değişeceğine dair umutlarım var benim :)

sleeplesslady

Well-Known Member
Ne yalan söyleyeyim, gelip kapamak istemezdim :(
ancak dediğiniz gibi bu konu çok defalar gündeme geldi, sadece TR sunucusundan değil, diğer ülkelerden de. Fakat şu anda daha LSA hakkında toplanan geri bildirimlerle ilgili hiç bir güncellemenin bilgisini almadık; yani aslında bunu negatif düşünmemek lazım, zira kabul edilmedi bilgisi de gelmedi. LSA hk. gelen dönütleri değerlendirdiklerini ve üzerinde çalıştıklarını, neler yapılabilir, neler yapılamaz araştırdıklarını biliyoruz; ancak ne zaman sonuçlanır, bizlere dönüşü ne zaman olur maalesef şu anda bilgimiz yok.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.