• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Offline oyuncular

Oyunu bırakan insanlar yüzünden bizim attığımız fp ler boşa gidiyor. benim listemde hala daha 5 sene önceden attığım fpler duruyor. Lütfen buna acil bir şekilde çözüm getirilsin.
  2. İlgi çekmedi/kapandı Mini Oyun

Ben diyorum ki, oynadığım başka bir yeni bir özellik getirildi: oyunda bir bölme var oradan rastgele bir mini oyun seçip oynuyorsun. Bunun bize faydası şu: oyunda bir süre sonra bi 15dk veya yarım saat sonra yapacak birşey kalmıyor ve boş boş ekrana bakmak sıkıcı oluyor. o yüzden mesela...
  3. Oyun sistemine aykırı/kapandı devasa bina fp desteği

şimdi ben 1 yıl önce beni bir tane arkadaşın devasasına 9 fp destek verdim ama adam 1 fp bile ilerletmemiş ve bu fp orada çürümeye yüz tuttu tam 1 yıl boyunca 1 fp bile destek vermedi ben de bu yüzden bu soruna 3 ay mühret verilsin istiyorum eğer bu adam 3 aydır 1 fp bile destek vermezse destek...
  4. Daha önce önerildi-kapandı motive/cila sorunları için bir öneri

Ben komşularımın şehrindeki bazı binaları motive/cila ederken çok yoruluyorum şu sosyal çubukta hep yardım et tuşuna basmaktan yoruldum. Diyorum ki biz sosyal çubuğa yeni bir panel eklesek ve bu panelde çoklu olarak yardım seçeneği olsa bence fevkalade olur. en azından 23 kişiye yardım edecem...
  5. Çözüldü destek sistemindeki yazım yanlışı

destek sisteminde bilgi tabanı/ürün teknoloji oynanabilirlik/forge puan nedir onları nasıl kazanabilirim sekmesinde başlığın hemen altında bir cümle var. bu cümlenin son kalimesi yani görebilirsiniz kelimesi şu şekilde yazıldı: - görebilirssiniz, diye yazılmış buradaki s harfinin biri fazla...
  6. Daha önce önerildi-kapandı günlük ödül eklenmesi

konuyu kısa keseceğim. bence bu oyuna günlük ödüller gelse çok iyi olur hem işte mesela benim oynadığım birkaç oyun vardı bu oyunlarda her günlük girişte ödül alıyordum bir hafta boyunca hergün eksiksiz ödül alırsam sondaki en büyük ödülü alıyordum yani haftalık işte hergün bir ödül alalım ve...
  7. Kapandı YENİ BAŞLAYANLAR

Ben google playdeki eleştirel yorumlara baktım ve baktıklarımın çoğunda yeni başlayanların zorlandığı ifade ediliyor. Bunun için ben şöyle bir çözüm ürettim: 1-Görevlerden elde edilen ödül arttırılmalı böylece google playde bu oyunu kötü bulmaları için önemli bir sebebi yok etmiş oluruz. 2-Şu...
  8. Kapandı ETKİNLİKLER

Bence etkinlikler daha sık yapılmalı çünkü böyle her gün her gün yapın demiyorum ama etkinlikler biraz daha sık yapılsa bence daha da iyi olur.
  9. Oyun sistemine aykırı/kapandı LONCA HAZİNESİ

Benim önerim şu: lonca bir birliktir değil mi? yani lonca hazinesinden loncanın kurucusu tarafından işte ihtiyaç olunca hazineden kurucunun izin verdiği kadar ürün alabilelim yani loncalarda bir kaynaşma olsun bu önerim tepki oluşturacaktır bunu biliyorum yalnız eğer üyeler buna tepki gösterirse...
  10. yeni etkinlikler

bu oyunda daha çok yeni etkinlik getirilsin. kaç haftadır oynuyorum ama etkinlik sayısı daha az oluyor. mesela daha fazla kelime oyunu getirilse(ben bilirim programındaki gibi) bu oyun çok daha iyi olurdu. bir de şöyle milli piyango gibi bir etkinlik düzenlense böyle iyi olurdu.