• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. İleri Çağ Ozaliti

Bu konu dikkate değer. genel olarak ozalit konusu zaten el atılması gereken bir alan. Bir sürü binada birikmiş binlerce ozalit var. Bir işe yarasa bunlar iyi olurdu. Ozalitlere bina yükseltmesi dışında da bir anlam veya fayda yüklenmesi iyi olur.
  2. İlgi çekmedi/kapandı LSA Bölge Bitirme Engeli

Kısa ama çok gerekli bir öneri sunuyorum: LSA savaşlarında loncalar kendi lonca üyelerine bir bölgeyi bitirme engeli koyabilmeli. Bir çok tartışmaya yol açan ve oyun zevkini azaltan bir sorun da ortadan kalkar.
  3. Geri Bildirim Kış Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

Önceki etkinliklere göre sönük hediyeler maalesef. Yeri olan binaları kurar, olmayan sallar diye özetleyeyim...
  4. Gerçekleşti Fp satın alımı

Basit bir şey, yapın bunu bence. İsteyen alsın.
  5. Daha önce önerildi-kapandı Teras Çiftliğine küçültme kiti

Teşekkürler. Bekleyelim görelim :)
  6. Daha önce önerildi-kapandı Teras Çiftliğine küçültme kiti

Teras çiftliği devasa bina olmamasına rağmen çoğu devasa binadan fazla yer kaplıyor. Buna bir çare bulunmalı. Örneğin bir küçültme kiti eklenebilir. Teras çiftliği seçim kiti yapıp içine Teras Çiftliği, yükseltme ve küçültme opsiyonları ekleneblir. 4x5 ideal olur.
  7. Gerçekleşti Fp satın alımı

Parmaklar yoruluyor yani:)
  8. Geri Bildirim Forge Cuması İndirimi 2020 Geri Bildirimleriniz

Fiyatlar absürd. Türkiye, ya da parası zayıf ülkeler için ayrı fiyatlama yapmazsa İnno, pek bir şey beklemesin. Bir Alman ile aynı parayı kazanmıyoruz ki bir Alman ile aynı fiyatı ödeyelim.
  9. Daha önce önerildi-kapandı LSA YÖNETİCİ KONSOLU

En azindan kuleleri kimin bitirdiği görülebilmeli. Zor değil bence bunu yapmak.
  10. Daha önce önerildi-kapandı Antikacı açık artırma katılımcıları

Komşularda da kamp yapanlar problem, ama katılıyorum daha az problem olur. Bu y,ntem daha adil şu anki duruma göre.
  11. Daha önce önerildi-kapandı Antikacı açık artırma katılımcıları

Geri bildirimi okudum. Ben de tam olarak bu dizaynın yanlış olduğunu söylüyorum zaten. Değiştirilmesi gerekli. 100 milyon altını olan oyuncu benle yarışıyor. O zaman ne gibi bir şansım olabilir ki? İlgilendiğim 10 müzayedenin 9unu çok yüksek puanlı ileri çağlardaki oyunculara karşı kaybediyorum...
  12. Daha önce önerildi-kapandı Antikacı açık artırma katılımcıları

Antikacıda belli puan aralığında olan kişilerin aynı satışta olmaları sağlanmalı, yüksek puanlı oyuncuların düşük puanlı oyuncularla aynı satışta yer almaları engellenmeli. Aksi takdirde pek yarışmak mümkün olmuyor.
  13. Oyun sistemine aykırı/kapandı Devasalar için ayrı şehir

Ben de bu görüşe katılıyorum. Özellikle emek harcanarak inşa edilen binalardan yer sorunu nedeniyle vazgeçmek çok üzücü. Oyundan alınan zevki de azaltıyor.
  14. Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

Çok doğru, katılıyorum...