• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. FF Afrexia

İlgi çekmedi/kapandı Kıta Haritasındaki Avatarlar

Şu kıta haritasındaki avatarların da hepsine sahip olsak keşke özellikle şu arkadaş getirilse çok güzel olur :D
  2. FF Afrexia

mars cevheri

Haritadan elde ediyosun mars haritası Bazı eyaletlerde bak taş şekilleri var oralara önce keşif yapıyosun (1 saat 4 saat 8 saat 1 gün şeklinde) keşiften sonra müzakere ya da savaş yaparak cevher topluyosun
  3. FF Afrexia

oyuna giremiyorum

Düzeldi sanki şuan
  4. FF Afrexia

oyuna giremiyorum

Aynı sorun bende de var chrome denemedim ama opera ve edge işkence şuan hasatı toplayayım bari dedim ona bile izin vermedi :D
  5. FF Afrexia

Wikideki eksikler

Bununla ilgili bir bölüm vardı da bulamadım artık buradan bakarsınız @sleeplesslady https://tr.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Vali_Konağı-_9._Sv. Konağın yol boyut kısmında sıkıntı ve çağlarda eksik var
  6. FF Afrexia

Önceki dönem cevherlerini alamama

Hatadan söz etmedim :D olabilir böyle şeyler planlı yaparsın bundan sonra
  7. FF Afrexia

Önceki dönem cevherlerini alamama

Çağı geçmeden önce 10K min üretim yap ondan sonra geç bekleyerek toplamak sentezlemekten kolay A.I.Core olsa da ama ben çağ temelliyim bekleyemem dersen o ayrı
  8. FF Afrexia

Güncelleme Güncelleme 1.236

Geliştirmelerdeki sistem biraz garip olmuş ama fena değil ancak asıl gelmesi gereken özellik bence Genel sohbette bildir dediğimiz kişinin engellenmemesi kişiyi sadece bildirmek istediğimizde neden çık yenile engel kaldır yenile yapmak zorundayız ?
  9. FF Afrexia

Geliştiricilere İletildi Oyun Güvenliği

Şu kısımda sıkıntı var adam kendi hesabından kullanmıyor ki botu :) Gidip 30 tane multisinden rastgele seçip öyle kullanıyo birisi 7 gün ceza yiyince diğer multiden devam ediyo bence sınırsız banda bu yüzden sıkıntı olmaz banlayıp geçmeliler
  10. FF Afrexia

Geliştiricilere İletildi Oyun Güvenliği

Sistemin çalışması yeterli değil adam gidip hızlı savaşması imkansız bölgede 80 savaşı 30 saniyede yapıyo :D Hadi bunu geçtim verdiğiniz ceza ceza değil insanları bunu kullanmaktan caydırmanız lazım hesap 3 gün ban yese ne 7 gün ban yese ne gelip yine kullanacak adam kapatsanıza sınırsız hesabı...
  11. FF Afrexia

Gerçekleşti Fp satın alımı

Sonundaa tek tek satın almicaz
  12. FF Afrexia

Oyun sistemine aykırı/kapandı yağmalanabilir binaların işgal de edilebilmesi hakkında

:D öneri iyi güzel de biz burda klanlar oynamıyoruz forge of empires oynuyoruz yağmadan fazlası bu oyunun sistemine aykırı bence ama yine de güzel olabilir :)
  13. FF Afrexia

Geliştiricilere İletildi Taverna Gümüşü Harcama Görevleri ve Şato Sistemi

Sizde durum nasıl bilmem ama bir zaman sonra gümüşler gereksiz fazlalaştığı için kimse umursamıyodur bu durumu seferin olduğu zamanlar 1 saatlik sefere ek hak almak görevi bitiriyo direk
  14. FF Afrexia

Oyun sistemine aykırı/kapandı Genişleme

Yapman gereken ilk şey birisinden oyunu ve işleyişi öğrenmek madalyayı bazı binalardan toplayıp ya da üreterek , lonca seferinden , etkinlik ödüllerinden ve en kolay yolu ise Devasa binalardan sıra alarak toplayabilirsin bir zaman sonra madalyanın yüzüne bakmamaya başlıyorsun o yüzden önce...
  15. FF Afrexia

İlgi çekmedi/kapandı Antikacı Dengelemesi

Bu iki bina arasında kazanç olarak pek fark yok ancak bu para değerleri arasındaki uçurum neden
  16. FF Afrexia

Geri Bildirim Güz Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Ana bina : 24 Alan 9 Fp %43 erzak bonusu 15 lonca ürünü 1 yükseltme kiti parçası (30 parça) Bana mı öyle geliyo yoksa çok da mühim değil mi bina, %43 çok yüksek olsa da elle tutulabilir bir yan göremiyorum bari yükseltme kiti 15 parça olsaydı da 15 günde 1 antikacıdan para kassaydık
  17. FF Afrexia

Korsan Binası Cilalanmıyor saçmalığı

1 - O tarz binalar cilalanmaz motive edilir 2 - Rastgele üretim binaları motive edilmez Attığım linkler nedense çalışmıyo // Örnek için wiki den gözcü yeri ve durid tapınağı bilgilerine bakabilirsin Korsan yuvası da nlar gibi yağmalanamaz ve motive edilemez ancak hata olduğu için yağmalanabilir...
  18. FF Afrexia

Şehir Düzenleme Modu Hataları

Dünden beri karşılaşmadım daha olursa belirteceğimden emin olabilirsiniz :D
  19. FF Afrexia

Bıhtık yav vallahi bıhtık
  20. FF Afrexia

Türkiye takımı olarak bu konuda bildirim yapmaktan başka şansınız olmasa da artık bu konuya bir çözüm bulunması lazım ben hazirandan itibaren yaşıyorum bu sorunu belki daha da öncesinden beri vardır şehir düzenleme modunda çokça hata var yeni içerik üretmektense şu sorunun çözülmesi lazım artık