• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. ELYAL IRAEQU1

Günlük görevler menüsü yok

Günaydın sayın oyun yöneticileri oyunu açtığımda günlük görevler menüsü görünmüyordu bu bir teknik hata olabilir oyun sürümü güncel olmadığı için bu şekilde günlük görev sekmesine ulaşamadığımı sanmıştım oyunu güncellediğiniz halde durum aynı çözüm için yardımcı olmanızı rica ederim iyi...
  2. ELYAL IRAEQU1

Çözüldü oyunu telefonumdan kaldırdım fakat yüklü gözüktüğü için tekrar yükleyemiyorum

Selam sayın oyun yöneticileri iphone cihazımda yüklü olan oyunu oyunun kayıtlı ilerleme verileri hariç tekrar kurmak için oyunu kaldırma işleminde bulundum fakat oyunu telefonumdan kaldırdığıma rağmen yüklü olarak gözüküyor bundan dolayı yüklü gözüktüğü için uygulama marketine oyunu yüklemek...
  3. ELYAL IRAEQU1

Taverna mağazası donma ve takılma

Sayın oyun yöneticileri arkadaş tavernasında taverna mağazasına giriş yapıp seçeneklere dokunduğumda oyunda donma ve takılma ve daha sonrasında oyunda kapanma sorunu meydana gelmektedir mobilde oynamaktayım ios platformunda çalışan iphone da oynamaktayım oyun sürümüm günceldir bu sorunu başka...
  4. ELYAL IRAEQU1

Teknik Birime İletildi 1.236.19 güncellemesi sonrası sunucuya ulaşılamıyor uyarısı

sayın oyun yöneticileri bugün yapmış olduğum 1.236.16 sürüm numaralı güncelleme sonrası görseldede görüldüğü gibi sunucuya ulaşılamıyor hatası almaktayım bu teknik hatayı çözüme ulaştırmak için bana yardımcı olmanızı rica ederim iyi günler dilerim
  5. ELYAL IRAEQU1

Futbol kupası 2022

sayın oyun yöneticileri futbol kupası etkinliği antrenman bölümünde oynarken her oyuncu seçip pas attıktan sonra oyun çöküyor ve her pas sonrası ödül olarak oyuncu kartları verdiği zaman kapanmıyor ama diğer ödüller olduğu zaman oyun kapanıyor aynı oyundan atma sorunu turnuva bölümündede...
  6. ELYAL IRAEQU1

sürekli olarak oyunun kapanması

sayın oyun yöneticileri bugün oyuna girdiğimde oyununuz güncel değil uygulama mağazasına gidip oyunu güncelleyin uyarısından sonra oyunu güncelledikten sonra ve birkaç defa değişikler uygulanmıştır oyunu tekrar açın gibi uyarılardan sonra oyunda sürekli olarak kapanma sorunları ortaya çıkmıştır...
  7. ELYAL IRAEQU1

oyunda kasma ve bekletme

Sayın oyun yöneticileri yaklaşık 15 dakika önce oyunu açtığımdan bu yana kasma ve bekletme sorunları yaşıyorum 1.222.8 güncellemesi varken bu sorunları yaşıyordum sürüm güncellemesi yapıp 1.222.11 güncellemesi yapmama rağmen ve güncelleme sonrası oyunu kaldırıp tekrar kurmama rağmen değişen...
  8. ELYAL IRAEQU1

Çözüldü kış etkinliği takvim ödül kutuları açılmıyor

Sayın oyun yöneticileri eklediğim görselde de görüldüğü üzere anahtarlarım olduğu halde takvim ödül kutularını açamıyorum
  9. ELYAL IRAEQU1

forum cadılar bayramı etkinliği geri bildirim oylama sorunu

Sayın oyun yöneticisi cadılar bayramı etkinliği geri bildiriminde çoklu seçim oy kullanmada bir teknik sorun var sanırım bir kontrol etmenizi rica ederim
  10. ELYAL IRAEQU1

Çözüldü Forum oyunu 2021 Eylül Binayı Tahmin Etme

Sayın oyun yöneticileri küçük bir düzeltme gerekli sanırsam
  11. ELYAL IRAEQU1

pazarda ticaret teklifi oluşturma

sayın oyuncu arkadaşlar pazardaki ticaret tekliflerimi oyun içi mesajlar bölümünden görselde gösterildiği gibi atamıyorum benim attığım şekilde terazinin yanında birde kalkan çıkıyor bunu nasıl yapabilirim
  12. ELYAL IRAEQU1

Teknik Birime İletildi 1.203.13 güncellemesi sonrası oyunda kasma sorunu

sayın oyun yöneticileri yayınlanmış olan son güncellemeyi yükledikten sonra oyunda kasmalar olmaya başladı hiç bir şekilde ne şehirde gezinme ne büyültme ne de küçültme işlemi yapamıyorum hiçbir şekilde oyunumu yönetemiyorum ilgilenmenizi rica ediyorum
  13. ELYAL IRAEQU1

İlgi çekmedi/kapandı Devasa bina alınan özalit sayısı

Sayın oyun yöneticileri öncelikle Forge of Empires oyunun 9. yılını kutlarım beraber daha nice yıl dönümleri kutlamayı dilerim ve bugüne özel artış hediyeleri için de ayrıca teşekkür ederim konumuza dönecek olursam görselde de görülmek üzere ilerleme puanı katkısı yaptığımız devasa binalar...
  14. ELYAL IRAEQU1

İlgi çekmedi/kapandı ilerleme puanı stok binası

sayın oyun yöneticileri şehrimizde envanter haricinde ilerleme puanlarımızı belirli bir miktarda da olsa stok tutabileceğimiz çok büyük olmayan 2x2 boyutlarında sabit yağmalanmaya kapalı bir yapıya sahip olsak nasıl olurdu örnek vermek gerekirse bugün şehrimdeki yapılarımdan etkinlik...
  15. ELYAL IRAEQU1

kış yarışması 3. bölüm

sayın oyun yöneticileri kış yarışması 3. bölümde sadece binaları sayı olarak mı belirteceğiz yoksa sayıların yanında bina isimlerinide mi yazmamız gerekiyor
  16. ELYAL IRAEQU1

ilerleme puanım olduğu halde kullanamıyorum

sayın oyun yöneticileri görselde de görüldüğü üzere ilerleme puanım olduğu halde devasa binaya puan atamıyorum bu daha öncede oldu ve daha sonra binanın seviye çıkmasına az puan kala açıldı yani benim artık puan atmamın bir anlamı kalmadığı zaman bu teknik bir hatamı yoksa bina sahibinin yaptığı...
  17. ELYAL IRAEQU1

bina depolama seçeneği

bina depolama seçeneğini kullanıp herhangi bir etkinlik binamızı envantere geri koyduğumuz zaman ve başka bir zamanda envanterimizden alıp kasabamıza tekrar koyduğumuz zaman ham 1. seviye olarak mı geri geliyor yoksa olduğu seviye haliyle mi örnek vereyim olimpiyat hazinemi 10 seviye olarak...