• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

İlgi çekmedi/kapandı Devasa bina alınan özalit sayısı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
Sayın oyun yöneticileri öncelikle Forge of Empires oyunun 9. yılını kutlarım beraber daha nice yıl dönümleri kutlamayı dilerim ve bugüne özel artış hediyeleri için de ayrıca teşekkür ederim konumuza dönecek olursam görselde de görülmek üzere ilerleme puanı katkısı yaptığımız devasa binalar seviye atladığında karşımıza çıkan aldığımız aldığımız ödül görselinde paylaştığım görselden örnek vereyim ben 5 adet devasa bina özaliti aldım fakat 4 adet gözüküyor bu da demek oluyor ki özalitlerden bir tanesinden iki adet almışım bu gibi durumlar da hangi özalit den iki adet aldığımızı öğrenebilmek için o özalitin üstünde sayı ibaresi olarak ta görebilsek sizin ve diğer oyuncuların bu konu hakkında görüşlerini öğrenmek isterim75FF56F9-B5E0-4600-BAFF-9028F1BD3601.jpeg

KralqmaS

Well-Known Member
Sayın oyun yöneticileri öncelikle Forge of Empires oyunun 9. yılını kutlarım beraber daha nice yıl dönümleri kutlamayı dilerim ve bugüne özel artış hediyeleri için de ayrıca teşekkür ederim konumuza dönecek olursam görselde de görülmek üzere ilerleme puanı katkısı yaptığımız devasa binalar seviye atladığında karşımıza çıkan aldığımız aldığımız ödül görselinde paylaştığım görselden örnek vereyim ben 5 adet devasa bina özaliti aldım fakat 4 adet gözüküyor bu da demek oluyor ki özalitlerden bir tanesinden iki adet almışım bu gibi durumlar da hangi özalit den iki adet aldığımızı öğrenebilmek için o özalitin üstünde sayı ibaresi olarak ta görebilsek sizin ve diğer oyuncuların bu konu hakkında görüşlerini öğrenmek isterim6641 adlı eklentiyi görüntüle
Çok haklısın.

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
soruna şöyle bir cevap vereyim tabi bu sadece şahsi görüşüm en azından her devasa seviye atlamalarında hangi özalitlerden iki adet verdiğini öğrenmek her çift özalit geldiği zaman bir öncekiyle aynı özalitimi veriyor yoksa farklı bir çift özalitmi veriyor onu bilmek

R3G0

Member
ozalit verirken öncelikle en az sayıda ozalite göre verebilirse o da güzel olur. ark için ozalit arıyorum 5. ozalit bir türlü gelmiyor ama onun dışındaki bütün ozalitlerden 10'ar tane var

Durum
Konu yanıtlara kapalı.