• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Anket Forge Bowl 2021 etkinlik anketi

Genel olarak başarılı. Zaten bu oyunun en başarılı 2 etkinliğinden biri. (Diğeri arkeoloji etkinliği.) Fazla miktarda günlük ödül kazanma imkanı sağlayan etkinlikler. Süre oldukça iyi,hatta biraz daha azaltılabilir. 30 günlük kış etkinliğinde fazlasıyla bunalmıştık. Eksik 2 yönü söz konusu ama...
  2. Geri Bildirim Forge Bowl 2021 Etkinliği Geri Bildirimleriniz

2018 bowl ödülüymüş,ayrıca geçen foe futbol etkinliğinde geliştirmesi verilmiş. Bilgi bu yönde.
  3. Geri Bildirim Forge Bowl 2021 Etkinliği Geri Bildirimleriniz

Baktım,geçen sene yokmuş. Link bırakıyorum geçen sene ile ilgili; forgeofempires.fandom.com/wiki/2020_Forge_Bowl_Event
  4. Geri Bildirim Forge Bowl 2021 Etkinliği Geri Bildirimleriniz

Kazananlar plazası seçim kiti bir gün çıktı. Ama içimde bir his,ara sıra etkinliklerde yaptıkları günlük ödül şokunu bu defa da kazananlar plazası için yapacaklar diyor...
  5. FORGE Yİ EN İYİ OYNAYAN KİŞİ KİMDİR SİZCE F.O.E. KULLANICILARI

Yani ben doğrudan şahit olmadım ama oyuncularda çok laf dönüyor kıymetli adminler. Hele uzun süredir oyunu oynayan oyuncuların size karşı güveni hiç yok. Yeni başlayanlar da bir süre sonra bunların gerçek olma ihtimalini çeşit örneklerle görüp ciddi ciddi düşünüyorlar. Elbette ki sadece...
  6. Geri Bildirim Forum Kış 2020 Yarışmaları

Devam ediyor ama 1000 elmas ödülüm gitmiş,ne yapayım 100 fpyi,ürünü,fırını :))) Gerçeği 15 yıldız bile ödül alamayan ben nasıl 1000 elması kazanacağım onu da anlamlandıramıyorum ama ödülü elmasım diye sahiplenesim geldi. Tüm bu belaları umut denen şey açıyor başımıza kıymetli yönetici,yaşamın...
  7. İlgi çekmedi/kapandı Oyuna yeni savaş alanı ZİNDAN eklenmeli

Doğrudur,seferler hem ödüller hem de süre-savaş sayısı bakımından yeterli noktaya gelmedi maaleaef. Puanım,şehrim,gelişimim aktif oynayanlar çerçevesinde baktığımızda ortalamanın altında sayılır,ben bile sıkılıyorum seferden,sizlerin nasıl hissettiğini anlıyorum. Ama çözümü bu değil bence,sonuç...
  8. Geri Bildirim Forum Kış 2020 Yarışmaları

Ben de görmemişim,kaçtı 1000 elmas,kesin bana gelecekti
  9. Geri Bildirim Forum Kış 2020 Yarışmaları

Sahi öyleymiş,tabi bu Forum yarışmaları klasik,her ay yapılan yarışmalar,yine yapılsın ama farklı bir geri dönüş sayfası açılınca ben de farklı ve özel bir yarışma yapılacak diye sandıydım
  10. Geri Bildirim Galata Kulesi Geri Bildirimleriniz

Yukardaki arkadaşın mesajının altına denk gelecek,şans işte diyeyim de fikrimi öyle belirteyim; Oyuna lsa eklendikten sonra çağı olmayacak bir devasanın eksikliği ciddi şekilde hissedilmeye başlanacaktı kanaatimce. Ama eksikliği hissedilecek devasa bu bina mı derseniz,sanırım oyunu aktif oynayan...
  11. Teknik Birime İletildi Aztek kültürel yerleşimi

Maalesef şehri düzenleme sayfasında da önemli sorunlar yaşanmakta. Düzenle butonuna tıkladığımda 15-20 saniyelik donma sürecinden sonra sayfaya girmekte olup düzenleme sayfasındaki her işlem için bir o kadar donarak beklemektedir. Ayrıca resimdeki gibi bazı binaların görselleri düzenleme...
  12. Teknik Birime İletildi Aztek kültürel yerleşimi

Merhaba,yukarda sözü edilen sorun bugün görünen güncelleme ile giderilmiştir ancak bu güncelleme ile yeni bir hata meydana geldi. Premium olmayan bazı yapılar premium binaymış gibi görünmektedir. Birkaç örnek resim ekliyorum. Kolay gelsin.
  13. Teknik Birime İletildi Aztek kültürel yerleşimi

Merhaba,maalesef play storeda güncelleme görünmemektedir.
  14. Teknik Birime İletildi Aztek kültürel yerleşimi

Merhaba,resimdeki gibi,ödülleri göster dedikten sonra 5-6 saniye donup ardından dosya indirimi talep etmekte.
  15. Teknik Birime İletildi Aztek kültürel yerleşimi

Yerleşimde ödülleri göster haznesine tıklayıp gezinmeye çalıştığım an bu işlem için sürekli 0.1 GB boyutunda dosya indirmek gerektiği uyarısını veriyor. Üç-dört defa denedim ama aynı sorun söz konusu oluyor.
  16. Çözüldü Aztekler ürün maliyetleri

Bir de bu yollar niye ateş pahası,basit tapınak 4 saatte 280 kakao üretirken tek yolun maliyeti 200 kakao.
  17. Çözüldü Aztekler ürün maliyetleri

Umarım hatadır. Benim de dün geceden beri sebze bahçesi boş duruyor,kakao üretimi bu kadar azken maliyet dengesi olmalı.
  18. Geri Bildirim Kültürel Yerleşim: AZTEKLER Geri Bildirimleriniz.

Ben de kesinlikle katılıyorum. Gerek yerleşimler gerekse etkinlikler,sefer lsa vs. olsun son 4-5 aydır oyuncuyu ileri düzeyde oyundan soğutan,oyuna yabancılaştıran bir politika içerisinde olduğunuz gün gibi ortada.
  19. Anket Cadılar Bayramı 2020 Anketi

Ek olrak büyük ödül-günlük ödül dağılımı çok dengesiz,günlük ödül sayısından memnun olacak pek oyuncu çıkmaz bu oyunda,şansın denk geldiği bir iki oyuncu belki. Onun dışında etkinliğin görevlerinin yarısını çözen herkes ana binayı son seviye kurabiliyor. İyi,kursun da ama etkinliği sonuna kadar...
  20. Anket Cadılar Bayramı 2020 Anketi

Günlük ödül kazanımı maalesef yüzdelerle orantılı çalışmıyor,o kadar mum falan biriktirdik,üstüne de 2000 elmas harcadık,akıl hastanesi 8.seviyede kaldı. Bu gece son bir daha şansımı deneyeceğim,9.kiti alamazsam ömür billah elmas harcamam etkinliğe.