• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. kayaarkası

Gerçekleşti Mesajlarda devasa binanın düzenlenmesi

Mesajlarda veya gruplarda yazdıklarımız düzenlenebilir ve silinebilir. Aynı sistemin devasa bina paylaştığımızda da olmasını Foe ekibinin değerlendirilmesine sunuyorum.
  2. kayaarkası

Daha önce önerildi-kapandı Ek güncelleme

Mobile sohbet bölümünün eklenmesi güzel olmus foe ekibinin eline sağlık. Bir de kıta savaşları ile elmasla hasat toplama eklenirse çok daha güzel geri dönüşler olacagindan kuşkum yok. Kisa zamanda bu çalışmayı da bekliyoruz.
  3. kayaarkası

Savaş simülatörü

Savaş yapmak için herkesin kendine göre bir askeri stratejisi var. Kimisi doğru, kimisi yanlış veya eksik. Önerim şudur ki bir savaş simülatörü eklensin ve ona göre karşıya gelen asker dizilimine göre güçlerini istediğimiz şekilde zaiyat seviyesini arttırarak deneme yapabilelim.
  4. kayaarkası

Filtreleme

Sıralamaya girdiğimizde devasa bina bölümü var. Orada sırasıyla devasa binaların sıralaması mevcuttur. Oraya filtreleme eklenilmesini istirham ediyorum. Böylelikle istediğimiz binanın sıralamalarını daha rahat görebiliriz.
  5. kayaarkası

Lonca savaş alanında elmas kullanımı

Şimdi lonca savaş alanında bir bina inşa edildiğinde anında bitirebilmek için 50 elmas harcamak gerekiyor. Şimdi kamp inşa süresi 2 saat. Tuzak inşaat süresi 5 saat. Aradan ne kadar süre geçsede ikisininde maliyeti sabit 50 elmas. Tabi bu diğer binaları içinde geçerli. Sadece bu iki binadan...
  6. kayaarkası

Fp ve devasa binası hk. öneriler

1-) Devasa binalarda zaman zaman sıra çakışması oluyor. Bazen yanlışlıkla fazladan fp atılıyor. Zararı bir şekilde oyuncular kendi arasında hallediyor ancak benim burası için bir önerim var. Fp atarken uyarı penceresi çıkıyor. Bu fp çakışmasını engellemek için yapılmış bir uygulama olsa da...
  7. kayaarkası

Çözüldü Lonca savaş haritasındaki hata

Lonca savaş alanında savaştığımız esnada kuşatmadaki savaş puanımız düştü. Bir eyaleti alabilmek için 160 savaş puanı yapmamız gerekiyor. Savaş puanı 99 iken vuruş yaptığımızda normal olarak 100 olması gerekirken sayı birden 96'ya düştü. Bu olayı ara ara gerçekleştiğini farkettim. Hatta bir...
  8. kayaarkası

Çözüldü Bahar etkinliği

Forge of empires wiki'de bahar etkinliğini inceliyordum. Sonra baktım ki mikawa_köprüsü ile mikoto_köprüsü arasında verdiği özellikler bakımından hiçbir farkı olmadığını gördüm ve mikoto_köprüsünde sadece ekstra olarak savunma ordusunun saldırısına etki yaptığını gördüm. O zaman...
  9. kayaarkası

Lonca savaş alanı

Lonca savaş alanında savaş alanı geçmişi adında bir açılır sekme var. Burada loncanın inşa ettikleri, yıktıkları, ele geçirdiği eyaletler ve kaybedilen eyaletler anbean yazmaktadır. Savaş alanı geçmişinin olduğu sekmeye 1 tane daha sekmenin eklenilmesini öneriyorum. Eklenen o sekmenin...