• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. FASIL

Dilek kuyusu hk.

İyi günler, iyi oyunlar, dilek kuyusu kaç günde bir elmas üretir
  2. FASIL

Envartere eklenecek binalar,

İyi günler, iyi oyunlar, şehri kurup geliştirdikçe eski binaları yıkıp yenisi içün yer açıyoruz, her binada olmasada bazı binaların envantere geri dönüşü yapılamazmı? Ya o binayı tekrar kurarız yada antikacıda takas etme imkanımız olur
  3. FASIL

Yeni etknlk ve hediyeleri

Çok güzel bir girişle başladı, güzel hediye güzel kazançlar, ama 2 gündür hem uğraş didin karşılığında verilen ya asker, ya ürün attırtma gibi ucuz hediyeler, artık kendi adıma sadece gece bonuslarında oynarım
  4. FASIL

Ozalit teminin edememe

İyi günler, 9 kare ozalit haritasının 8 tanesini tamamlıyorum, hatta 1 karede 2 ozalitim var, 4 kişiye ait devasa binaları tamamlayıp toplamda 11 ozalit kazandım, ama o bir kareye o 11 ozalitten 1 tanesi denk gelmedi, 2;1 eşitleme yaptım ve tabiki yine o 1 kareye denk gelmedi, sonra 2 kişinin...
  5. FASIL

Ozalit temini

İyi günler, 9 kare ozalit haritasının 8 tanesini tamamlıyorum, hatta 1 karede 2 ozalitim var, 4 kişiye ait devasa binaları tamamlayıp toplamda 11 ozalit kazandım, ama o bir kareye o 11 ozalitten 1 tanesi denk gelmedi, 2;1 eşitleme yaptım ve tabiki yine o 1 kareye denk gelmedi, sonra 2 kişinin...
  6. FASIL

Saldırı savunma

İyi günler, iyi oyunlar, saldırı ve savunma ile ilgili başlık aradım, ama bulamadım, Oyuna başlıyoruz iyi güzel çağımıza uygun askerler ediniyoruz, bir süre sonra saldırılar aktif oluyor, oda güzel de, bit üstyekiağ yada daha üstteki çağlardakileri. Arka bahçesi oluyoruz, ben bir üsy çağa...