• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. AVŞARBEYi

Güncelleme Güncelleme 1.260

Titan Çağı Askerleri beklentinin çok altında maalesef. Saldırı ve savunma güçleri yetersiz İşe yarayabilecek asker ise drone
  2. AVŞARBEYi

Güncelleme Güncelleme 1.256

Ordu yönetimi ile ilgili güncelleme ne zaman gelecek acaba ?
  3. AVŞARBEYi

Anket Arkeoloji Etkinliği 2020 anketi

Genel kanı ;Betadaki ödüllerin burada da geleceği şeklinde oluyor genelde. Ödüllerin günlerini değiştirseniz de genelde geliyordu.Ama bu etkinlikte herkes şahmatı bekledi parşomenleri bekletti sonrada doğru gelmeyeceği anlaşılınca da hiç ihtiyacı olmayan günlük ödüllere harcamak zorunda kaldı...
  4. AVŞARBEYi

Güz Etkinliği 2018

Ben kendim çeviririm arkadaş diyen varsa buyurun etkinliğin orjiali https://forgeofempires.wikia.com/wiki/2018_Fall_Event
  5. AVŞARBEYi

Güz Etkinliği 2018

Betada etkinlikleri yapıp görevleri de günü gününe not eder loncamla ve arkadaşlarımla paylaşırdım ama bazı sağlık nedenleri ile bu defa bu olmadı maalesef.Burada görev listesi diye paylaşılan şeyin de betada event sayfasındaki quest lsitesinin translate olarak çevrilmişi olduğunu görüyorum.Ya...
  6. AVŞARBEYi

HAZİNE AVI

Hocam ben bu iki konuyu 1 sene önce de dile getirmiştim.Şirkete ilettik çalışmalar deva ediyor demişlerdi .Sanırım hala devam ediyor.ne kadar sürerse artık
  7. AVŞARBEYi

Yeni Komşuluk Sistemi Ve Taverna

Ya da tavernaya eklenmeyecek ise tavernada olduğu gibi rastgele fp ödülü olursa en azından cila ve motive yapacak arkadaş sayımız artar.
  8. AVŞARBEYi

Yeni Komşuluk Sistemi Ve Taverna

İyi Günler Yeni komşuluk sistemi nedeni ile komşularımız saldırı yapmak ya da saldırıya karşılk vermek amacıylaşehrimize cila ya da motive yapmamakta.Ayrıca tavernadan en iyi verimi yapmak nedeniyle lonca arkadaşlarımız birbirini eklemekte bu da aynı kişinin hem loncada hem tavernada olması...
  9. AVŞARBEYi

Lonca Seferlerinde Lonca eşleşmelerindeki adaletsizlik

hocam loncadakilerin ilerlemesi meselesi tamam onda sorun yok.herkes gibi biz de yeni başlayan oyuncuları loncamıza almıyoruz ve altın kupa almaya başladık bu da yeni başlayan oyuncular için sıkıntı bu konuda da adaletsizlik haksızlık var.kim alacak onları loncaya nasıl gelişecekler ?
  10. AVŞARBEYi

DEEPRIVER onuben de biliyorum.mesela bir loncada ayın sayıda kişi var ama bir loncanın üyeleri ortalama 300 bin puanlı diğer loncanın yarısı oyuna yeni başlamış mesela 1000 li puanlarda gelişme aşamasında bu adil mi ? bu sistemde loncalarımıza yeni oyuncu almayacağız demektir ki ben kendi...
  11. AVŞARBEYi

Lonca seferi

Gospodar teşekkür ederim ilginiz için bir şeyi daha öğrenmiş oldum.
  12. AVŞARBEYi

Lonca seferi

Bir de lonca hazinesine yapılan yardımları görebilsek çok güzel olacak.Kim ne yardım yapmış ne kadar yapmış yok mu bunun bir yolu sayın yöneticiler.
  13. AVŞARBEYi

Lonca seferlerinde loncaların eşleşmesi adil değil .loncaların seviyesi, sıralaması gücü değil de loncadaki kişi sayısı baz alınıyor görebildiğim kadarı ile.Bir dünyanın 1.cisi ve seviyesi 50 küsür olan bir lonca ile kişi sayısı aynı olan başka bir dünyadan 10 lu seviyelerde ve sıralaması...
  14. AVŞARBEYi

:) sızde hangısı

1
  15. AVŞARBEYi

Oyun gelişimi için öneriler

Oyunu yaklaşık 7 aydır oynuyorum hem mobilden hem dizüstünden.görebildiğim bir kaç sıkıntıyı ( kendime göre ) dile getirmek isterim. - Öncelikle mobilde hazine avı ve chat yok bu da mobilden oyuna girenler için büyük sıkıntı.ayrıca mobilde pazardaki ürünün kimin ürünü olduğu anlaşılmıyor...
  16. AVŞARBEYi

Mobil uygulama

iyi günler daha önce mobil uygulama da hazine avı uygulamasının olmasının oyuna daha çok zevk katacağı ile ilgili bir mesaj göndermiştim ve beni oyuna katkı yapmamdan dolayı bu mesajı da yazmaya teşvik edecek bir yanıt verdiniz teşekkür ederim. bundan da güç alarak mobil uygulamada eksikliğini...