• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. İlgi çekmedi/kapandı müzakere

kıta haritasında müzakere et ve otomatik savaş aynı yerde ve aynı renkte olduğu için karışabiliyor. yanlışlıkla yapılan müzakereler bazen çok can yakıcı olabiliyor. tüm savaşlarda müzakere et seçenekleri farklı ve dikkat çekici bir renkle değiştirilebilirse kurtarıcı olur. teşekkürler
  2. Hata Değil onur heykeli geliştirmeleri

genelde geliştirme kitleri kullanılırken -hakkımız olduğu sürece- üstte açık kalıp tekrar tekrar envantere girmeden ardı ardına geliştirme yapabiliyoruz. onur heykelinde bu opsiyonda sıkıntı var. misal 8 geliştirmeyi biriktirip kuruyorum heykeli. her geliştirme için tekrar envantere girip...
  3. İlgi çekmedi/kapandı saldırı/savunma artışlarındaki karmaşa

sadece bana mı karışık geliyor bilmiyorum ama saldırı/savunma artışlarındaki renkler bana çok karışık geliyor. geçen gün cümlelerin sonunun okunamaması ile ilgili bir başlık açmıştım ve ilgilenilmişti aslında ama bu karışıklıkta, kullanılan renklerin de kafa karıştırıcı olduğunu düşünüyorum...
  4. Çözüldü bina özelliklerinde yarım görünen bilgiler

binaların özelliklerini gösteren açılan bilgi pencerelerinde yarım kalan ve 3 nokta ile bitirilen yazılar anlaşılmaz durumda. misal "savunma ordusu için..." gibi..
  5. ordu yenileme

artık her gün çok sayıda savaş yapıyoruz. hızlı olmaya çalışıyoruz. 8 askeri değiştirmek ya da yenilemek için çok fazla tıklama yapıyoruz. orduyu boşaltmak bile 8 tık. buraya orduyu YENİLE ve orduyu FES ET tuşları eklense çok güzel olur. ayrıca asker bulmak gerçekten çok zor. son çağdaki biri...
  6. taverna

taverna ziyaretinde açılan pencere çok gereksiz. bin kere aynı kutucuğu kapatmak zaman kaybı. yardım butonu gibi tıklayıp geçelim. sanki içine girince bir şey oluyor.
  7. Taverna ziyareti

Taverna ziyaretlerinde taverna masasi penceresi acılmasa olmaz mi? Yardımda olduğu gibi kucuk bir yazi gorunup kaybolsa. Ozellikle mobilde oynarken o pencereleri kapatmak cok zaman aliyor. 80 tane taverna ziyaret edip 80 pencere kapatmak ciddi zaman kaybi ve sıkıcı. Icini gormenin de hic bir...
  8. Devasalara atılan ve dönmeyen fpler..

Kimi zaman destek oldugumuz devasalarin oyuncularibu devasalari bitirmiyor. Bazilari oyuna devam ettigi halde bitirmiyor. Bazilari oyunu birakiyor . Bilemiyorum. Ama bu durum devamli oynayan bizleri mağdur ediyor. Atilan fpler rehin kaliyor. Ne ozalit ne fp dönmüyor. Buna bir çözüm getirilemez...
  9. kristal villa düzeltmesi-sorunu

kristal villa ile ilgili düzeltme yapacağınızı ve sildiğimiz denizdelenleri iade edeceğinizi söylemissiniz. iadeye sevindim ama oyunun dengesi derken bizim şehirlerimizin de dengesi allak bullak olacak. zaten alan darlığından bin tane hesapla birşeyler yapmaya calışıyoruz. şimdi ben bir sürü...