• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Devasalara atılan ve dönmeyen fpler..

itsme

Well-Known Member
Kimi zaman destek oldugumuz devasalarin oyuncularibu devasalari bitirmiyor. Bazilari oyuna devam ettigi halde bitirmiyor. Bazilari oyunu birakiyor . Bilemiyorum. Ama bu durum devamli oynayan bizleri mağdur ediyor. Atilan fpler rehin kaliyor. Ne ozalit ne fp dönmüyor. Buna bir çözüm getirilemez mi? Ornegin 30 gun bitirilmeyen devasalara atilan fpler iade edilemez mi?

DeletedUser36119

Guest
Kimi zaman destek oldugumuz devasalarin oyuncularibu devasalari bitirmiyor. Bazilari oyuna devam ettigi halde bitirmiyor. Bazilari oyunu birakiyor . Bilemiyorum. Ama bu durum devamli oynayan bizleri mağdur ediyor. Atilan fpler rehin kaliyor. Ne ozalit ne fp dönmüyor. Buna bir çözüm getirilemez mi? Ornegin 30 gun bitirilmeyen devasalara atilan fpler iade edilemez mi?

Sevgili itsme

Talepleriniz ve istekleriniz bizim için önemlidir..
Öneriniz tarafımca not alınmış olup; bildirim gerekli ekibe iletilecektir.

Sevgi ve Saygılarımla

MjoR

Well-Known Member
Katılmıyorum.
Dönmeyen fp ler fırsatcılara bir tokattır, yatırım riskidir, doğanın kanunudur. Bu bir strateji oyunuysa stratejinizi buna göre yapın.
Yanlış anlaşılmasın, benim de attığım halde dönmeyen fp lerim var ve bu benim strateji hatam. Oyun bu kadar basitleşirse oynanası kalmaz saygılar.

Sensei

Well-Known Member
Katılmıyorum.
Dönmeyen fp ler fırsatcılara bir tokattır, yatırım riskidir, doğanın kanunudur. Bu bir strateji oyunuysa stratejinizi buna göre yapın.
Yanlış anlaşılmasın, benim de attığım halde dönmeyen fp lerim var ve bu benim strateji hatam. Oyun bu kadar basitleşirse oynanası kalmaz saygılar.

+1

DeletedUser34852

Guest
oyunda aktif olmayan oyuncularda yani oyunu bırakan oyuncuların binalarında kalan fp ler geri dönmeli, diğer türlü 30 gün içinde bitmeyen bina falan yanlış..fırsatçı arkadaşlara gün doğar, binamı kilitleyen beni zarara sokan bir fırsatçı arkadaşı 30 gün değil 30 ay bekletirim..

DeletedUser25587

Guest
oyunda aktif olmayan oyuncularda yani oyunu bırakan oyuncuların binalarında kalan fp ler geri dönmeli, diğer türlü 30 gün içinde bitmeyen bina falan yanlış..fırsatçı arkadaşlara gün doğar, binamı kilitleyen beni zarara sokan bir fırsatçı arkadaşı 30 gün değil 30 ay bekletirim..
30 ay binanı bekletmek sana zarar değil mi :D
en iyisi alsın fpsini gitsin

DeletedUser36461

Guest
Benim verdiğim FP ler de önemli değil. Geri dönmeseler bile destek verdiğim binayı takip listemden sile bilmeliyim. Ya bitirmeyen oyuncu yada artık gereksiz gördüğüm takip listesiyle baş edemez oldum.
( orada kalan fp bina sahibinin yardımı yada isimsiz oyuncu yardımlarına dönüştürülebilir.)