• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. crazyosy

genişleme kalmadı.

sayın sleeplesslady konu başlığı ile alakalı bir şey yazmanızı beklerdim. siz çok alakasız konuyla alakalı bilgilendirmede bulunmuşsunuz . genişlemeler ile alakalı innogamesten ne haberler vardır. bunu paylaşırsanız seviniriz.
  2. crazyosy

genişleme kalmadı.

sayın yetkililer . 15-20 günde bir etkinlik yapıyorsunuz . sürekli yeni bina geliyor. antikacıdan yeni eşyalar satın alıyoruz . şehirleri saldırı ya da savunma amaçlı bazı eşyalar ile donatıyoruz . fakat uzay çağı venüs ile birlikte bütün genişlemeleri yaptık. elmas , madalya vs hepsi bitti...
  3. crazyosy

Oyun sistemine aykırı/kapandı Devasalar için ayrı şehir

devasalar yağma vs görmediği için elvanar vari dağlara mı taşısanız . yer kaplamasa şehirde .
  4. crazyosy

Geri Bildirim Güncelleme 1.196 Hakkında Geri Bildirimleriniz

antikacı ile alakalı güncellemeler gelmiyor uzun zamandır. oyunun geleceği açısından genişlemelerle alakalı bir gelişme göremiyoruz. astroid kemerinde olan bir oyun bütün genişlemeleri açtığında geriye boş 10 adet genişleme alanı kalıyor. innogames yapımcıları bu konu hakkında ne yapıp...
  5. crazyosy

Geri Bildirim Uzay Çağı- Asteroid Kuşak Geri bildirimleriniz.

askerler ile alakalı çok sıkıntı var. menzilleri çok berbat. marsın askeri ezip geçebiliyor. 2 asker var dibinden vurmayan birisi uzun menzilli birlik diğeri ağır topçu birliği. ağır topçu birliği uçan birim geldiğinde etkisi yok. ağır birliğinin menzili 2 nedir . askeri yönden çok başarısız...
  6. crazyosy

Lonca Savaş Alanı Sorular

lonca savaş alanında hala daha eksikler var ve bunları bir türlü gideremeyen yapımcılar var . gereksiz güncelleme getireceğinize lonca savaş alanında bayrak dikme yetkisi , ürün iadesi , savaş geçmişi neden hala getirilemedi . kontrol mekanizması şuanda yok. bu bir eksikliktir. beta oyuncuları...
  7. crazyosy

Lonca Savaş Alanı Güncellemesi Yorumu

müzakerelere de lonca seferinde olduğu gibi ekstra tur seçeneği onda da aktif olmalıdır. eşleşmeler biraz sıkıntılı . diğer arkadaşların dediğine katılıyorum .
  8. crazyosy

Antikacı

sayın yetkililer bazı geçmişteki etkinliklerde ki binalar ve kitler gelmiyor. hep aynı kiraz seti gemi kitleri mihrace sarayı seti fil seti bil mukabele gereksiz bazı şeyler çıkıyor. misal pagoda kiti hiç görmedim. dünya fuarı kiti hiç görmedim. pizza setinden hiç bir şey görmedim . mihrap...
  9. crazyosy

Antikacı

sayın yönetim; antikacı için şehirde bulunan binaları direkt antikacıya aktaracak yeni bir buton çıkartılmalı . bina depolama kiti olmadan depoya alamıyoruz . yer açmak için bir şeyleri silmek yerine antikacıya direkt olarak takasta bulunacağımız tıpkı envantere eklenen buton gibi bir şey...
  10. crazyosy

Antikacı Geri Bildirimleri

bu antika mağazasının süresini kısaltmak gerekir . 24 saat çok uzun oluyor ve istenilen ürün bulunmuyor. gerçekten çok dandik ürünler veriyor. 40 yılda bir düzgün geliyor onun dışında vasat oluyor . oyunu çöpe çevirmeyin. zorlaştırmayın kolaylaştırın .
  11. crazyosy

neden İslam ile ilgili bina yok

sayın yetkililer neden İslami bir bina yani devasal bina yok. sırf Amerika da bulunan birisi üzülmesin diye mi konulmuyor . bizim nice eserlerimiz var . Hristiyan dünyası rahatsız olmasın diye mi . yoksa Müslüman insanları terörist gibi mi görüyor şirket sahipleri ya da yapımcıları. bunun...
  12. crazyosy

lonca sefer ödüllerinde çağa göre

antikacı olayı adil değil. daha yenilikçi olun. oyun tıkandı mı kide oyun 3-4 yıldır seferlerden hep aynı eşyalar çıkıyor. her yer teras kgb dolu. cila /motive gittikçe azaldı bilgi tapınakları bile işe yaramaz oldu
  13. crazyosy

Vikingler

sayın yetkili ben o konuda öyle düşünmüyorum. bu oyun çıkalı yaklaşık 7 yıl oldu. bu zamana kadar basit fikirler dahi göz ününe alınmadı . 7 yıldır bu oyunu oynuyorum bazı şeyler hiç değişmedi. hep aynı mantık . nedense her ay etkinlik başlatılır hale geldi. önceden eventler en azından daha...
  14. crazyosy

mevsimler

aynen reis . yapılmayacak birşey değil ama oyun yöneticileri kolaya kaçıyor. burdan eleştiri yapıyorum daha tek kelime yazan olmadı destek ekibinden. ger bildirimlere önem verdiklerini sadece çeviri olarak yazıyorlar . önemsedikleri için değil.
  15. crazyosy

Vikingler

formu okuyan yetkili var mı ki de önerileri dikkate alsınlar .
  16. crazyosy

taverna

tavernanın geliştirilmesi gerekli. kaç yıldır aynı devam ediyor. tavernayı daha etkin kullanabileceğimiz yni askeri güçlendirmeler gelmelidir .
  17. crazyosy

mevsimler

sayın yetkililer oyunda 7 yıldır neredeyse bu yönde hiç bir çalışma yok . mevsim geçişlerinde isteyenlere şehrin görünümü yaz , kış , sonbahar , ilk bahar olarak seçenekler sunulmalıdır. hatta mevsimin tam geçişinde bu sorulmalıdır ki insanlar gerçeklik payını görmelidir. oyunun bizlerden bir...
  18. crazyosy

GvG de yenilikler ve gelişmeler yorumları

sayın yetkili sizler daha forum kullanmaya bile teşvikte zorlanırken , destek sisteminde sorulan sorulara ve önerileri hiç dikkate almazken geri dönüş beklemeniz çok mantıksız. destek sisteminizi değiştirmeniz elzemdir. gvg ile alakalı 3 bölümlü sistem getirilebilir. sanayi çağı dahil bir...
  19. crazyosy

bağ kazım bağ bozum

artık bu tarz etkinliklerde elzem olmaktadır. baharın gelişini bağ kazmayla kutlasak gidişini de bağ bozum ile kutlasak. ben tasarımcı değilim ama fikir verebilirim. şehrin kenarında bir bağ yeri oluşturulup etkinliklerde ortaya çıksa. farklı bir bakış açısı . neden çinin kirazıyla kutlayalım...
  20. crazyosy

Devasal binalara basit yönlü ilerleme puanı yükleme !

gayet mantıklı. bunuda yapamaycaklarsa dahada bişey demem :)