• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

genişleme kalmadı.

crazyosy

Well-Known Member
sayın yetkililer . 15-20 günde bir etkinlik yapıyorsunuz . sürekli yeni bina geliyor. antikacıdan yeni eşyalar satın alıyoruz . şehirleri saldırı ya da savunma amaçlı bazı eşyalar ile donatıyoruz . fakat uzay çağı venüs ile birlikte bütün genişlemeleri yaptık. elmas , madalya vs hepsi bitti. şuanda sistemin gösterdiği ve bizim alamadığımız 3 genişleme kaldı. yeni çağ olarak uzay çağı jüpiter gelecek . bu oyunun sonu mu demek yoksa yenilikler gelecek; koloni vari bir olaya geçilip daha farklı genişleme ve şehir kurma alanları mı oluşacak. bu konuda şirket bilgi vermesi gerekiyor. gizem oluşturarak 9 yıl geçti. artık daha şeffaf bir şekilde insanların merakını giderip oyuna heyecan getirmesi gerekir .

- formu çok aktif kullanmıyoruz. katılım çok az . birebir ticket larda verilen önerileri de dikkate alınması gerekmektedir.

achelous

New Member
Kesinlikle katılıyorum.Tüm madalya genişlemeleri bitti çağ genişlemeleri bitti envanterde bir sürü saldırı binası var kuramıyoruz etkinlik binalarını kuramiyoruz.

-ART-

Active Member
Bir de şu sorun var.Etkinlikten kazanılan binaları Antikacıda takas edilemiyor. Ve bu binaları kullanmak istemeyen oyuncular için bu binalar çöp. Hem yer kaplıyor envarterde hemde hiç bir kazancı yok. Bu durumda bu zorunluluk resmen oyunculara dayatma. Ben hangi binayı kullanıp kullanmayacağıma oyunun yönetimi mi karar verecek.

sleeplesslady

Well-Known Member
Bir de şu sorun var.Etkinlikten kazanılan binaları Antikacıda takas edilemiyor. Ve bu binaları kullanmak istemeyen oyuncular için bu binalar çöp. Hem yer kaplıyor envarterde hemde hiç bir kazancı yok. Bu durumda bu zorunluluk resmen oyunculara dayatma. Ben hangi binayı kullanıp kullanmayacağıma oyunun yönetimi mi karar verecek.
sayın oyuncumuz, bu konuda diğer açtığınız başlıkta cevap verilmiştir; bu binalar antikacıda takas edilebilir, sadece kilidini kaldırmanız yeterlidir

crazyosy

Well-Known Member
sayın oyuncumuz, bu konuda diğer açtığınız başlıkta cevap verilmiştir; bu binalar antikacıda takas edilebilir, sadece kilidini kaldırmanız yeterlidir
sayın sleeplesslady konu başlığı ile alakalı bir şey yazmanızı beklerdim. siz çok alakasız konuyla alakalı bilgilendirmede bulunmuşsunuz . genişlemeler ile alakalı innogamesten ne haberler vardır. bunu paylaşırsanız seviniriz.

sleeplesslady

Well-Known Member
sayın sleeplesslady konu başlığı ile alakalı bir şey yazmanızı beklerdim. siz çok alakasız konuyla alakalı bilgilendirmede bulunmuşsunuz . genişlemeler ile alakalı innogamesten ne haberler vardır. bunu paylaşırsanız seviniriz.
Ben diğer oyuncumuza bilgi verdim; genişlemeler ile ilgili olarak ekstra bir bilgi bize gelmedi, ancak genişlemeler oyunda dengeyi sağlayacak şekilde uzun döneme yayılmıştır, her çağda belli sayıda genişleme gelmektedir. Bunun dışında size verebileceğimiz bir bilgi maalesef yoktur.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Oyunda genişlemeler kısıtlı evet .yeni genişleme verildikçe kuruyoruz.yani sonsuz genişleme verilse bi o kadar büyüyecek köyümüz.önemli olan kısıtlı alanda maksimum verim alabileceğimiz bir köy kurmak.sanırım bu yüzden yeni genişlemeler verilirken cimri davranıyorlar ;)